Pochváľte sa svojím vianočným stromčekom

julius_tpd
3. dec 2015

Ak už máte vianočný stromček hotový, podeľte sa oň s nami, možno to pre niekoho bude inšpirácia. Kľudne to môže byť aj stromček z predchádzajúcich rokov, na ktorý ste najviac pyšní. Mňa stavanie stromčeku čaká tento víkend 🙂

ivankajar
3. dec 2015

Zatiaľ ešte nemáme ale naše prvé vianoce sme mali borovicu na pol izby a to bol fakt zážitok 🙂

tenerifka
3. dec 2015

My uz mame,kedze hned po Vianociach odchadzame prec na dva tyzdne,tak aby sme si ho uzili

matricia
3. dec 2015

My ešte kvôli malým nerobíme, aby nezburali🙂

veselamirka2
3. dec 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

ja dnes idem akurat svetielka kupit

anka2103
3. dec 2015

Este skoro😱..potom to nebudu vianoce,lebo kazdy uz bude toho nabaženi 😊

luciferkax
3. dec 2015

@anka2103 u nás doma nehrozí.. staviame v polke decembra a dole dávame koncom januára s ťažkým srdcom :D :D

anka2103
3. dec 2015

@luciferkax pre mna by to potom dlho trvalo a nebolo by to to prave vianocne 😉

luciferkax
3. dec 2015

@anka2103 u nás musia byť vianoce minimálne mesiac, to by sme sa nenabažili :D: D po prvej adventnej nedeli sa u nás už zvianočnieva.. ale jasné, že v oktobri a novembri ma tie výzdoby a reklamy vedia nasrať :D

womankc
3. dec 2015

u nás sa tradične zdobí stromček až na štedrý deň , lebo nám stromček nosí ježiško 😉 a jeho zdobenie je moja najoblúbenejšia vec a už aj deti si zvykli na to , že maminka je hlavný zdobič ................... už aj čokolády sa dokážem vzdať 😀 ale tohto akosi nie , ale zas dovolím im prispieť troškou xixiix
Likvidujeme až niekedy koncom januára

julius_tpd
autor
3. dec 2015

@womankc @luciferkax @anka2103 to ja poznam ludi co aj koncom februara maju este stromcek :D

womankc
3. dec 2015

@julius_tpd keby neopadaval, tak hádam až veľkonočná výzdoba by ho striedala 😅
minulý rok tuším až na hromnice som dávala dole .....

mhrinova
3. dec 2015

Aj u nás sa stromček zdobí až na Štedrý deň 🙂

monik83
3. dec 2015

My ešte nemáme stromček až okolo 20. budeme zdobiť, ale mali sme už takéto...

bubloska135
3. dec 2015

my staviame vianocny stromcek az na Vianoce, 24. rano zaciname a je to taky ritual, skor urcite nie 🙂 takze foto je z minuleho roku 🙂

johanka_de_arko
4. dec 2015

My staviame az na vianoce.skor nie.ale potom ho nedokazeme tak skoro zlozit.natahujeme kazdy den.ozdoby mame slamene,ale odkedy mame deti(12rokov sme boli sami),tak nam pribudaju aj rozne rucne vyrobene ozdobky.naposledy to boli vianocne gule s bielymi odtlackami prstov nasich drobcov,dotvorene na snehuliakov.

janina81
4. dec 2015

este nemam stromcek, este je skoro, ked nezabudnem, nieco sem hodim 😉

elise
4. dec 2015

Nas vianocny stromcek z minuleho roku. Robievame 15.12 v noci ked deti zaspia, rano muz zazne stromcek lahne spat do postele a cakame kym sa deti zobudia. Je to take kuzlo vecer idu spinkat a rano uz je prekvapko stromcek. 16.12 ma syn narodeniny, tak sa vytesuje viac.

julius_tpd
autor
4. dec 2015

@monik83 @elise pekne, aj my mavame fialovy 🙂

stanislavao
4. dec 2015

Vianoce 2014

sakura77
4. dec 2015

nas minulorocny,prvykrat bol zivy🙂
tento rok bude podobny🙂

holubicka28
4. dec 2015

Vianoce 2014 - tohtorocny stromcek bude asi taky isty 🙂

mircalla
4. dec 2015

Nikdy sa mi ho nepodari odfotit uplne ostro...To je z minuleho roka
Inak @tenerife stromcek je uzasny

blbovina
4. dec 2015

Krasne stromceky. My sme mavali cele roky cerveny, minuly rok sme presli na tyrkysovy. A veru tazko sa zhanaju ozdoby v takej farbe. Stromcek robime az na Stedry den, lebo najmladsi syncek miluje lopty, vselijake a pre nho su vianocne gule lopticky. Minuly rok ich rozbil 12 a to sme ho strazili.

mijo53
4. dec 2015

@julius_tpd vo februári väčšinou začína 40 dňový Veľký pôst, píiprava na Veľkú noc

veselamirka2
4. dec 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

fuu to uz mate stromceky vyzdobene?? musim uz aj ja poupratovat a potom postavit stromcek a vyzdobit ho

jasminet
4. dec 2015

nas minulorocny 😀

julius_tpd
autor
4. dec 2015

Ja som si akurát teraz kúpil v robote v TPD LED žiarovky na stromček a cez víkend sa stavia! Tak dúfam, že to stihnema prispejem aj svojim dielom do nedele 🙂

janina81
4. dec 2015

tak tu mas teda jeden nas stromcek

elise
4. dec 2015

@julius_tpd myslim si, ze vsetky stromceky su nadherne, pretoze nikto ich nestavia a nezdobi preto, ze musi ale pretoze chce urobit radost prekvapenie a robi to s laskou, preto vsetky stromceky su jedinecne a nadherne 💙💙💙💙💙👍👍👍👍👍👍

makovicka8
4. dec 2015

Náš minuloročný