Štvrtková SÚŤAŽ: Vyhrajte Tesco balíček špeciálnej výživy!

janette_tesco
25. feb 2016

Aj dnes pre vás máme ďalšiu súťaž! 🙂 Doplňte nasledujúcu vetu v obrázku a vyhrajte Tesco balíček špeciálnej výživy.

Nezabudnite, žrebujeme už zajtra ráno a hranice vašej fantázii ani chuti sa nekladú. 🙂
-----------
Blahoželáme!
Víťazkou včerajšej súťaže sa stala @pillipilli !

tinesa
25. feb 2016

najzdravsie jedlo na svete by malo byt z kvalitnych surovin, pretoze prospieva zdraviu .

tin007
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by podla ma malo byt smoothie, pretoze si ho kazdy pripravi podla seba a mozu ho vsetci od babatiek az po prarodicov.

kluucik
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo by podla mna malo byt jedlo s brokolice pretoze by malo zaucinkovat na o s najhorsich ochoreni

gradula
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by podla mna malo byt aj najchutnejsie, pretoze potom by ho kazdy jedol casto a vela.

kittyjuliette
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by malo byt z kvalitnych surovin a pripravene s laskou,pretoze kazdy,kto vari z lasky,vybera to najkvalitnejsie😉

cilkajanka
25. feb 2016

Najzdravšie jedlo na svete by podľa mňa mali byť bryndzové halušky, pretože sú naše a pretože ich milujem! 🙂

petka_24
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by podla mna malo byt pripravovane s laskou a z poctivych surovin,pretoze vtedy najviac chuti mojej rodinke

ivankajar
25. feb 2016

Zdravé jedlo by malo byť bez umelín a ečiek. Zelenina pestovana prirodzene nie umelé jahody v zime , nie umelo predlžovaná jej trvanlivosť rôznymi prídavkami. Ovocie to isté no a aj spôsob výroby by mal byť šetrnejší no ono to asi nikdy nepôjde pretože poľnohospodárstvo je len o peniazoch nie o ľudoch.
a najzdravšia potravina ak je možnosť vypestovaná svojpomocne ako jahody uhorky jablká hrušky a všetko čo sa dá. 😉

jarnicka
25. feb 2016

by malo byť CHUTNÉ pretože JE VYPESTOVANÉ S LÁSKOU 🙂

majjka4
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by podla mna malo byt z co najzdravsich, cerstvych potravin, bez pridavnych latok , bieleho cukru a bielej muky, pretoze nase telo sa nam za to podakuje, budeme sa citit lepsie a budeme zdravi 🙂

greta123
25. feb 2016

Najzdravšie jedlo na svete by malo byť vyrobené z bio-surovín, pretože už ani nevieme čo jeme, konzervanty, farbivá, nájdeme všade, aj tam kde by sme to vôbec nečakali. 🙂

martinusik91
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete podla mna by malo byt pripravovane z lasky a z kvalitnych a cerstvych surovin pretoze ho priravujeme pre nasich milovanych a chceme pre nich len to najlepsie. 😵

aaddiikkaa
25. feb 2016

🤐 Najzdravšie jedlo na svete by podľa mňa malo byť dostupné, pretože všetci chceme byť zdraví....

bibistec
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by podla mna malo byt samozrejmosťou a hlavne pre deti, pretoze potom by sme nemuseli rozmyslat nad tym ci ho mozem jest a ci nebudem mat traviace a ine problemy

nikuska0411
25. feb 2016

Malo by to byt nieco, co chuti nielen mne ale mojej rodine. Pretoze tym by sa spojilo príjme s uzitocnym a tak by som v zdravom stravovani nebola sama 😉

bandurka1979
25. feb 2016

najchutnejšie ,pretože by ho ľudia s obľubou jedli .

vonava007
25. feb 2016

...malo byť krásne,pretože nielen deti jedia najskôr očami🙂

magdicka111
25. feb 2016

by malo byť CHUTNÉ ZDRAVÉ VOŇAVÉ pretože HO PRIPRAVILA MAMKA Z LÁSKY

karolin2
25. feb 2016

Najzdravšie jedlo na svete by podľa mňa malo byť zo všetkého troška, pretože pestrá vyvážená strava z kvalitných a čerstvých surovín poskytuje nášmu telu všetky potrebné látky, ktoré potrebuje.

jajka234
25. feb 2016

najzravsie jedlo by malo byt bez ecok a umelych farbiv

marecek1
25. feb 2016

Najzdravšie jedlo na svete by podľa mňa malo byť každé jedlo, ktoré varíme/kupujeme/konzumujeme,
pretože zdravá strava prispieva k tomu, aby sme sa všetci cítili dobre, boli sme zdraví - dospelí i deti.

tana85
25. feb 2016

by malo byt chutne a hrave pretoze jedlo je pozitok a jeme aj ocami

annika1124
25. feb 2016

Najzdravšie jedlo na svete by podľa mňa malo byť také ,ktoré dokážu poraziť rakovinu, znižujú hladinu cholesterolu v krvi a posilňujú imunitný systém 😀 😉

suesuesue
25. feb 2016

najzdravšie jedlo na svete by malo byť pripravené s láskou spolu s deťmi pretože ani neporiadok, ktorý budete upratovať do polnoci sa nevyrovná radosti dieťaťa a jeho pocit dôležitosti keď vám s varením pomáha...

zet7
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by malo byt bez novodobych pridavkov ( ecka,konzervanty...),pretoze je to najzdravsie 🙂

pillipilli
25. feb 2016

Najzdravšie jedlo na svete by podľa mňa malo byť robene s laskou,pretoze laska ide cez zaludok 🙂 a co je krajsie ako byt milovany

ask
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by podla mna malo byt varene z lasky, pretoze s laskou varene chuti najlepsie🙂

maryon1
25. feb 2016

Najzdravšie jedlo na svete by podľa mňa malo byť uvarené s láskou a zároveň s rozumom,
pretože láska prechádza cez žalúdok, chceme dať svojím milovaným len to najlepšie - a rozum - lebo im samozrejme chceme dať aj to najzdravšie... je jasné, že deti by si dali namiesto zeleného šalátu, uhorky či ovocia radšej sladkosti, ktoré obsahujú veľa škodlivých éčiek, ale to im musíme my maminy vysvetliť, čo je pre nich dobré, aby mali zdravé zúbky, bruško, proste celé telo.

sluchatka
25. feb 2016

Najzdravsie jedlo na svete by podla mna mali byt uvarene s laskou, pretoze clovek ktory lubi, chce pre toho druheho len to najlepsie 🙂

beloba
25. feb 2016

Najzdravie jedlo na svete by malo byt velmi chutne, pretoze potom by ho kazdy rad a vela jedol 🙂 keby tak este bolo cokoladove 🙂