Ako vám moderné technológie pomáhajú pri nakupovaní?

daska_tesco
31. máj 2016

Smartfóny, tablety, aplikácie...niekomu sa z nových technológií točí hlava, niekomu uľahčujú a zrýchľujú život. Do akej kategórie patríte? 🙂 Využívate na nakupovanie aj mobily alebo aplikácie? Vedeli ste, že aj nakupovanie potravín si môžete uľahčiť s apkou zadarmo Tesco Potraviny domov? Viac info o apke tu: http://tesco.sk/sluzby-a-znacky/tesco-sluzby/po...

Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti s nakupovaním cez moderné technológie a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 € kupónom na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov a 3 z vás získajú balíček vlhčených obrúskov Tesco Loves baby. Teším sa na vaše príbehy 😉

irenaliza
31. máj 2016

Prajem krásny deň, no ja asi nie som až taká moderná mamička, telefón používam na telefonovanie, ale tie moderné aplikácie, v tých nie som vôbec doma, skôr naopak, Niekoľkokrát som už síce nakúpila cez počítač knihy a dokonca prišli. 🙂 🙂 Ale stiahnúť apku alebo niečo iné, no to je teda, mám 4 dcérky a dve staršie 10,8 ročná používajú tablet ako nič a dokonca mi moja staršia dcérka pomáhala s tabletom, keď som chcela niečo prezrieť, povedala, počkaj MAMI,Ty to nevieš, veď je to ľahké, potom niečo postláčala a zachvíľu mi hovorí. Mami počkaj načítava sa Ti to a potom už to máš. NO jasné, Takže mňa 41 ročnú maminu učia moje dcérky, ale myslím, že je to fajn a nevadí mi to, veď keď boli malé ja som ich učila jesť lyžičkou,... a teraz ma učia ony, snáď sa na mňa niečo nalepí a budem v moderných technológiach lepšia,a ak nie tak aspoň, že mám pri sebe super dcérky. Krásny deň všetkým v TESCO aj Tebe @daska_tesco

daska_tesco
autor
31. máj 2016

@irenaliza Myslím , že podobný stav je vo viacerých rodinkách. Deti učia rodičov - a hlavne mamičky a babičky 😀 . Ale má to aj výhodu - aj deti sa cítia byť dôležité 😀 Držím palčeky !

maminalalala
31. máj 2016

Dobrý deň 🙂 u mňa je to tak, že viem objednať cez internet, ale aplikácie a podobné veci napr. cez dotykový mobil u mňa nehrozí. Hlavne ho nemám , ani nechcem, ak tak, tak poviem manželovi, on všetko objedná, vybaví, stiahne, všetko toto ide trošku mimo mňa. Ale čakám bábo a preto ma Vaša apka zadarmo Tesco Potraviny domov zaujala, tak sa do toho necham "vtiahnut", aby som mohla nakupovať aj z pohodlia domova 🙂

slavaf
31. máj 2016

Ja sa pridávam, aplikácie cez telefón veľmi nevyužívam, jednoduchšie je mi objednávať cez net, ale keď to porovnám, keď som so svojou staršou dcérou ešte v kočíku, vláčila ťažké nákupy, tak ja túto službu veľmi oceňujem...🙂

apolkaaa
31. máj 2016

Pekný deň, zatiaľ som nakupovala len cez internet na notebooku, ale apku Tesco potraviny si určite stiahnem a vyskúšam. 🙂 Nakúpiť si tak môžem v čakárni u lekárky, tam trávim hodiny, tak ich aspoň správne využijem. Nakupovaním. 😀

daska_tesco
autor
31. máj 2016

@apolkaaa Hneď jeden z návodov ako rýchlo a ľahko využiť 😀

dreamer8
31. máj 2016

Aplikacie pre akekolvek financne operacie nepouzivam, staci mi internet na pocitaci. Okrem toho ze aplikacie na vsetko zahlcuju a spomaluju smartphone, je to menej pohodolne ako pocitac a pri pouzivani vo verejnych wifi sietach bez hesla je tiez riziko zneuzitia, to mnohi nevedia, navyse utocnik moze po zisteni hesla robil viacero mensich nakupov, takze si to clovek dlho nemusi vsimnut. Taktiez malokto ma v smartphone antivirus a pri viruse je mozne ukradnutie hesla aj v zabezpecenej sieti ci mobilnom internete, dokonca su virusy ktore dokazu ukradnut aj overovacie heslo cez SMS, kedze vsetko prebieha v smartphone.

daska_tesco
autor
31. máj 2016

Milé mamičky a budúce mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala, využite špeciálnu zľavu pre členky Modrého koníka na prvý nákup 🙂

Link na službu: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/?_ga...

karolin2
31. máj 2016

Nové technológie sú teraz neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Ponúkajú nám neobmedzený zdroj informácií. Cez internet viac krát som si objednávala, žiadny problém, ale cez aplikácie ešte nie. Možno ani to by nebol problém pre mňa, ale asi som veľmi pohodlná a radšej mám počítač, večer si k nemu sadnúť, keď deti spia a mamička môže surfovať a príjemne nakupovať. Teraz je to troška obmedzené keďže som na rodičovskej dovolenke ale po nástupe do práce chcem si dopriať niečo na rozmaznávanie.

jaselena
31. máj 2016

Technológie mi uľahčujú život. Moj denný program je veľmi nabitý a často krát nemám čas ani nakúpiť. Rada skúšam nové veci. Nerobí mi problém na nákup využívať mobilný telefón, alebo aplikáciu na to určenú. Je to rýchlejšie, ušetrím tak čas pre svoju rodinu. Stačí pár klikov a tovar je na ceste. 🙂

daska_tesco
autor
1. jún 2016

Krásny deň, dámy! 🙂 Ďakujeme za vaše príbehy a odmenu 15€ na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @irenaliza
Balíčky s vlhčenými obrúskami Tesco Loves Baby pošleme:
@maminalalala
@apolkaaa
@karolin2
Výherkyne,prosím,pošlite nám do správy váš email a adresu.
Gratulujeme! Pripravujeme pre vás aj dnes ďalšie súťaže 🙂

apolkaaa
1. jún 2016

@daska_tesco ďakujem 🙂 veľmi sa teším 🙂

karolin2
1. jún 2016

@daska_tesco ďakujeme, potešilo

irenaliza
1. jún 2016

@daska_tesco ďakujem a prajem krásny deň

maminalalala
1. jún 2016

@daska_tesco ďakujem krásne 🙂

dreamer8
4. jún 2016

@daska_tesco Mam dalsie SMART tipy:

- SMART DRZIAKY
Univerzalne drziaky pre smartphony pre nakupne voziky, ake su na selfie tyciach, ja si doteraz pisem zoznam na papier, lebo vytahovat stale mobil z vrecka ma nebavi, dnes ma pritom smartphone uz skoro kazdy, take drziaky, ak by sa nakupili vo velkom, by boli aj velmi lacne, boli by pripevnene k vozikom, takze by nebola potrebna ani ich dalsia ochrana.

- SMART ALTERNATIVY
Ak by pridana polozka v zozname bola vypredana, alebo by bola prave v akcii, alebo v nizsej jednotkovej cene, podobna polozka inej znacky, navrhla by mi vymenu a ja by som sa rozhodol ci ju akceptujem, v pripade vypredanej polozky by bolo mozne alternativu najst manualne, idealne bez internetu, teda alternativy by sa nacitali uz doma, len by boli skryte. Taktiez by sa mohli zobrazovat zdravsie alternativy, obsahujuce menej cukru, soli, alebo aj lokalne vyrobky. Pritom by bolo mozne zvolit datum nakupu a aplikacia by pocitala uz ceny ake budu v den nakupu, aby bolo mozne planovat nakup aj den vopred.

- SMART FILTER
Ak si zvolim v aplikacii polozky na ktore mam alergiu, alebo ich nemozem, ci nechcem, napr. mlieko, cukor, maso - ak si nasledne pridam do zoznamu tovar obsahujucu danu polozku, upozorni ma na to a zobrazi sa ikona vykricnika, nasledne bude mozne ju bud ponechat, odstranit, alebo nahradit - nahradu by mohla aplikacia navrhnut sama, prip. aj niekolko nahrad.

- SMART CLUBCARD POUKAZKY A KUPONY
Poukazky a kupony z vyuctovania by sa pri nakupe automaticky pouzili hned po nacitani clubcard a splneni podmienky, napr. nakup urcitej polozky, nakup nad 15 Eur, usetrilo by to vela casu a tiez penazi za papierove vyuctovanie, takze by ste mohli poskytnut extra zlavu/poukazku tym, ktori by si zvolili tento sposob.

daska_tesco
autor
5. jún 2016

Mamičky, ďakujeme vám, že ste sa celý týždeň zapájali do diskusií na fóre Tesco Potraviny domov 🙂
Ak chcete službu vyskúšať, využite zľavový e-kupón na prvý nákup cez Tesco Potraviny domov pre členky Modrého koníka.
Ak už službu používate, využite zľavu 4€ do konca júna 2016 na nákup nad 90€.
Krásny víkendík a dovidenia niekedy nabudúce na Modrom koníku! 🙂