Ako často meníte práčku?

samsung_tomas
Moderátor
25. nov 2017

Viete o tom že SAMSUNG poskytuje na svoje práčky až 10-ročnú záruku? Poteší, že?
Ako často meníte práčku?

pribinak
25. nov 2017

Este som nemenila. Mam ju 8 rokov. Zatial funguje vsetko na 100%. Starám sa o nu.

deti95060810
25. nov 2017

vážne ? až toľko? no super .....
Naša práčka ešte slúži....klop, klop, od roku 2000....😉

deti95060810
25. nov 2017

ako často meníte práčku?
do zodratia predchádzajúcej....😀

matricia
25. nov 2017

Nie velmi casto😉 - nasu mame uz 9 rokov

hettinka
25. nov 2017

@samsung_tomas ta 10-ročná záruka je na komplet cely prístroj??? Či len na motor Napr.

My meníme, keď sa pokazí. Tu predošlú po 7 rokoch.

katka1981
25. nov 2017

@samsung_tomas,, nie, to som ani net. usila. Nasa Whirpoolka nas opustila asi po 7 rokoch, ale dlho jej uz vypomahala Electrolux, lebo hucala, skakala, vrzgala, az nakoniec zhorela.

katka1981
25. nov 2017

@deti95060810, to mate aku znacku? A ako casto periete? Kedysi Philco vydrzali dlho. Ale vy ste ini rekorderi.

tomakat
25. nov 2017

Tak často,ako často sa pokazí. Ale keďže máme teraz Samsung,tak verím,že to tak skoro nebude 😉
Ale pokiaľ viem,tak sa tá 10 ročná záruka vzťahuje iba na motor. Či?

evittam
25. nov 2017

@katka1981 My sme mali Whirpool a mala 13rokov ked sme ju vymenili (prerábali sme jadro) ale este fungovala v pohode.😉

evittam
25. nov 2017

@samsung_tomas Nielen Samsung ponuka 10rocnu záruku.

katka1981
25. nov 2017

@evittam, to mas kus od kusu, aj od toho aky Pat a Mat ju zapoji.

malinovka333
25. nov 2017

ked sa pokazi stara a neda sa uz opravit alebo oprava vyde dost draho

solinkarka
25. nov 2017

Nasa bude mat coskoro 9r a nebola este ani raz pokazena 😇

evittam
25. nov 2017

@katka1981 Ved jasne. Kamarat kupili Samsung-za pol roka "odisla"....

palomablanca
25. nov 2017

ešte sme nemenili, máme ju cca 11-12 rokov 😝😀

jana_eyre
25. nov 2017

Ked som isla zit sama prvy krat v 20tich rokoch, brala som si z rodicovskeho bytu 10r gorenje, prala fajn.. Potom sme ale chceli dat nejaku pracku aj na chatu a tak sme ju dali tam a perie doteraz, len uz nema take dobre energeticke parametre.. Vtedy este ako bezdetni sme si kupili elektroluxku na 4,5kg - bola to vyborna pracka a mala som ju velmi rada, ale museli sme ju vymenit ked sme boli doma uz 4ria - tie 4kg nam nestacilo pri malych detoch a teraz ked sme 5ti by to uz vobec nestacilo.. Predali sme ju za 25€ a tak nam teda vydrzala asi 7rokov.. Kupili sme si potom gorenje so susickou na 9kg.. Nie je to zla pracka, ale ako som uz pisala - je az moc mudra a to mi niekedy vadi, ze sa to neda nastavit podla mojho uvazenia.. Mame ju 5ty rok..
Ja teda menim zatial pracku len kvoli zvysujucemu sa poctu clenov domacnosti 😅 ale teda snad 9kg by stacilo aj keby sme boli 6ti.. 😄

katka1981
25. nov 2017

@evittam, asi mala blby den 🙂 Sa mi smeje, ale my sme mali rok 2017 uzasny, 2x pokazene ato, z toho raz bolo v oprave 4,5 mesiaca, "odisla" nm pracka, indukcna platna, umyvacka, 2 mixery a to ozaj vsetko kvalitne znacky. Mozno aj nieco ine, len som zabudla. Myslim, ze uz stacilo 🙂 Ale inak sa nestazujem 🙂 Skor ma stve, ze dnes dcera ochorela a v skole maju zltacku a mononukleozu, tak dufam, ze ma len nejaku virozu a maleho nenakazi, staci ze mu idu zuby a budi sa kazdu chvilu. Uf, ale som sa rozpisala 🙂

katka1981
25. nov 2017

@jana_eyre, tiez nemam rada take mudre, idealne, ked si naprogramujes ako si to ty predstavujes a to myslim vseobecne kazdy spotrebic.

evittam
25. nov 2017

@katka1981 Uplne ta chapem. My sme mali tiez raz taky "paradny" rok.😉 Rozpisovat sa radšej nejdem.

evittam
25. nov 2017

@katka1981 V štýle ako ja hovorim ..."na po.rateho aj hajzel spadne.."😂😎

katka1981
25. nov 2017

@evittam, no, my sme mali takych viac, keby len jeden 🙂 Ano a s tym hajzlom, to si trafila. Tiez tento rok, muz vypustal vanu, ked sa okupal a vida nam vytekala cez zachod _o poschodie nizsie) von. Nastastie som si to vsimla hned a kricala som aby to rychlo stopol, ale bolo to potom zaujimave.

katka1981
25. nov 2017

@evittam, tak, dnes uz pridavam aj odstavovac 🙂 A nema ani pol roka urcite 🙂 Ale vcera mi rovno dali peniaze v Deichmane za reklamovane topanky, tak som bola spokojna, dcerke boli uz ajtak z minuleho roku male 🙂 Vzdy sa snazim najst si nieco pozitivne. 🙂

beata79
25. nov 2017

6 rokov nám slúžila a terajšia tretí rok , uvidíme , každý deň ide minimálne 2 krát😉

oravocka
25. nov 2017

Minimálne 2x za týždeň😅

celasapremenim
25. nov 2017

pracku, ako elektrospotrebic, menime cca raz za 10 rokov....mali sme aeg elektrolux, stary dobry model, teraz siemens.....zato umyvacka nam uz drzi teda ehm tusim aj 13 rokov :D tak ta pojde prva teraz...zo samsungu mame americku chladnicku a ta je teda skutocne dobra

samsung_tomas
autorModerátor
25. nov 2017

@evittam Ano to je pravda avsak Samsung prakticky na 90% mozno aj viac svojej ponuky v prackach ma uz specialny motor.

celasapremenim
25. nov 2017

@oravocka to ste na tom super, lebo ak pradlo, tak nam cca 2x denne fici :D aj pracka, aj susicka aj umyvacka :D

evittam
25. nov 2017

@samsung_tomas Zase a znovu-Samsung nie je jediný-nastastie.

winni
25. nov 2017

Pračku so šiestym zmyslom som vymenila po troch rokoch 🙂 a už viem, že inteligentné pračky kupovať nebudem 😅

notebook
25. nov 2017

No keď sa pokazí. Teraz po par rokoch ale niekedy vydrzali aj 20 rokov. Podla mňa nie je potrebne vyrábať zbytočne odpad 😂