Akú máte nedeľu?

marton_popradske
Moderátor
12. nov 2017

Nedeľné ráno je ako stvorené na šálku kávy. Jej vôňa je neopakovateľná. S kým ju pijete najradšej? Keď sa vám minie, skočte si po ňu do nášho eshopu: www.popradske.sk

aadrika
12. nov 2017

Nedeľu máme super, už nám tu bojujú malí piráti ☺Kávičku najradšej pijem S kamoskou, keďže môj manžel kávu nepije (nevie O čo prichádza 😀) peknú nedeľu aj vam☺

vroni
12. nov 2017

Nedelu mame zatial fajn. Dali sme s muzom kavu (s nim chuti uplne najlepsie), spravila som vafle, tak aj detiska boli chvilu ticho a kym teraz konim, pani pozeraju Paw Patrol a slecna kresli....

beky1813
12. nov 2017

Nedelu mam super, pred chvilou som vstala, dieta uz najedene, umyte, muz sa postaral a mna cakaju na stole ranajky, caj a kava. Nedela ako ma byt

jahodka8
12. nov 2017

Túto nedeľu som začala kávou z kávovaru s mliekom a cukrom, veď ako inak. A pritom sa zobudilo naše najmenšie dieťa, dvaja starší si ešte hodinu schrupli. Manžel vstával posledný, tiež začína každý deň kávou s mliekom a cukrom.😉 Dnes k nám ráno prišli murári, ktorí nám dokončujú dom, takže im idem urobiť kávu hneď teraz a potom umývať chodbu, kde sa pri murárskych prácach naprášilo.

redhairgirl
12. nov 2017

Moja nedeľa bude testovacia, uvidím či zachutí 😊

erickatt
12. nov 2017

Kavicka na stole, idem žehliť

majocka24
12. nov 2017

Obed navareny tak uz lrn oddych s detmi 🙂

cilkau
12. nov 2017

nedeľu máme fajn trocha zamračno kávička ma zatiaľ len čaká.☕🌞🍂🌳👍❤😍😉

kupcovci
12. nov 2017

Najradšej s manželom💗aj vam peknú nedeľu ;)

marton_popradske
autorModerátor
12. nov 2017

@redhairgirl veríme že zachutí 🙂 Dajte potom vedieť.

greta123
12. nov 2017

Práve pripravujem druhú nedeľnú kávičku, vychutnám si ju spolu s manželom a s dezertíkom, je to orechová roláda s čokoládovou plnkou🙂

foolie
12. nov 2017

;)

redhairgirl
12. nov 2017

@marton_popradske nuž s potešením musím konštatovať, že som milo prekvapená. Kávička má krásnu penu, jemnú horkastú chuť a pekne voní 👌🏻 Troška som sa obávala kyslosti, ktorá mi u konkurenčnej značky (lvzz) totálne skazila kávový zážitok.
Moje obavy sa nepotvrdili a teším sa na ďalšiu šálku ☺️

henriett19
12. nov 2017

Aku mam nedelu? Neviem co skor spravit, muz odisiel na tyzdnovku a ja sa nahanam za detmi a dokola upratujem to iste 🙄 Chystam sa prave zaliat si kafe a chvilku vypnut. Je to moja oblubena chvilka. Len ja a kava 😀 ☕

fadama
12. nov 2017

My sme vyuzili nedelu na premiestnenie obyvacky tak uz mam vyriadene a idem popytat manzela o kávicku

cupakabricka
13. nov 2017

ahojte. dobre ranko... my sme mali nedelu taku domacu papucovu relaxacnu.. rovili sme si zemiakovy vianocny salatik a masko a mm si nakladal syr 😉 ... Mm prisiel zo sluzobky na dva dni tak sme vysedavali a on si vychutnaval dni s malou Izabell ktora sa nam postarala o program a stale nieco vymyslala na hranie... prave pijem skvelu Finessu s mlieckom 🙂👍😘☕
prajem vam krasne dni a pekny start do noveho tyzdna 🍀🌹🌞