Aká ste mamička?

nutrilon_lucia
Moderátor
6. nov 2018

Študujete texty na obaloch? Nasledujete rady odborníkov či počúvate vašu intuíciu? Máte rada nové trendy a inovácie? Čo je pre Vás podstatné pri výbere výživy pre Vaše dieťatko?

babybazar1
6. nov 2018

@nutrilon_lucia snažím sa urobiť pre dieťatko to najlepšie no niekedy prílišná snaha je na škodu... Asi najlepšia zlata stredná cesta ci sa to týka výchovy alebo výživy.

tatianasevcikova
6. nov 2018

ja sa najmä snažím aby bola spokojná dcérka.... občas samozrejme treba mať aj pevné nervy a aj ruku nad výchovou ale mojím motom je ak žiješ pekne dieťa sa len pridá😍

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@babybazar1 suhlasim 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@tatianasevcikova pekne napisane 🙂

onmaria
6. nov 2018

Každá mama chce pre svoje dieťa to najlepšie..teda tak by to malo byť.co sa mliek týka,používali sme Nutrilon pri starších dvoch a používame ho i teraz.zostali sme verni značke,nakoľko sme s ním nemali žiadne problémy a áno,študovala skm,teda porovnávala som zloženie aj s konkurencnymi..
Čo sa týka súťaži tu,s Nutrilonom,rada by som sa zapojila,ak nejaké budú,nakoľko ho používame.preto som sa do súťaží,ktoré tu boli s inými dojcenskymi mliekami vôbec nezapájala,nakoľko sme ich nepoužívali a nepoužívame,nechcela som "brať možnosť vyhrať" niekomu,kto ho potreboval

miiichala
6. nov 2018

Nikdy som nestudovala texty na obaloch,pri detoch je to tazsie,v obchode sa a nimi ponahlam rychlo nakupit a doma ma to uz nenapadne. Rada si vypocujem rady odbornikov,ale vzdy pocuvam svoju intuiciu a vnimam reakcie deti. Hlavne aby mali spokojne bruska.

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@onmaria dakujeme 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@miiichala výborne 🙂

maryon1
8. nov 2018

@nutrilon_lucia snazim sa byt mojim detom tou najlepsou maminou,smiat sa s nimi, hrat, pofukat rozbite kolienka, objat ich, pritulit, pomoct so vsetkym... niekedy je to vsak narocne, ked nemame "dobre dni" bud ja,alebo ony,pridu choroby,starosti,neposlusnost,unava... pridu aj okamihy, kedy zlyham, a nie som vzdy tou naj naj, ale pevne verim,ze toho dobreho,co im davam,je viac, a vzdy aj bude.

maryon1
8. nov 2018

No a co sa ich vyzivy tyka, dam si poradit aj od odbornikov, pediatrov, pripadne hladam informacie na nete, dobre rady mi vzdy da aj moja mamina... a snazim sa pocuvat svoje srdce, rozum,predsa len ja som ta,ktora je s mojimi detmi neustale,poznam ich najlepsie.

nutrilon_lucia
autorModerátor
8. nov 2018

@maryon1 toto vsetko je u dobrej mamy uplne normalne, nie ste stroj, mate svoje nalady a pocity, ale vzdy sa snazite urobit vsetko pre vase deti a to potrebuju 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
8. nov 2018

@maryon1 presne tak 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
8. nov 2018

ďakujeme že sa zapajate do nasich diskusii 🙂 sledujte nas aj nadalej a diskutujte a podelte sa s nami o vase tipy a skusenosti 🙂