Kde najčastejšie/najradšej nakupujete Nutrilon

miriam_nutrilon
Moderátor
31. mar 2016

Kde radi nakupujete mlieka Nutrilon? Chodíte pravidelne do svojho obľúbeného obchodu, nakupujete na internete alebo preferujete nákup mlieka s ďalšími potravinami? Kupujete naraz viac balení alebo radšej častejšie menšie balenia? Čo je pre vás pri nákupe detskej výživy najdôležitejšie?

ruzovykvietok
31. mar 2016

Mliečko Nutrilon nakupujem na internete 🙂 popríp. v drogérii, na internete sa oplatí viac väčších balení naraz 🙂 je to pohodlné a rýchle

xevulax
31. mar 2016

Ked boli dvojicky (aj starsia) malicke a mali 1kove mliecka kupovali sme v lekarni- mali sme mliecko na predpis (vdaka bohu- pri dvojickach by sme inak skrachovali. Odkedy sme presli na 2ku kupijem v drogerke,kde ho za body dostanem najlacnejsie. Teraz papame 4 ku a zostala som.verna drogerii- kupujemee vzdy zasobu na mesiac. Teraz uz toho tolko nespapaju kedze su uz "velke" . Mliecko maju vzdy rano

ollski
31. mar 2016

V DM

qwertxy
31. mar 2016

Tiež v DMke. Celkom som si obľúbila ten obchod po narodení syna. Kupujem tam aj iné veci pre dieťa, okrem mlieka. Ale občas aj z internetu keď nájdem výhodnejšiu cenu a nie dlhú dodaciu dobu. A čo je najdôležitejšie pri nákupe dojčenskej stravy? Určite kvalita, akurat ze to sa musím spoľahnúť na "písmenká" na obale. Čo nemáme domáce, však musím vziať z obchodu.

luliu
31. mar 2016

@miriam_nutrilon v Rakusku v Bipe 😉

eliskaevicka
31. mar 2016

My kupujeme V lekárni dvojbalenie A keď je V dm dvojbalenie S niejako hračkou. Mala miluje tu knižku S magnetkami (pol roka to bola top) uterák sa U nás osvedčil stále ho používame. A knižka pufik je teraz najobľúbenejšia. Nutrilon vie čo deti potrebujú 🙂

maslenka47
31. mar 2016

@miriam_nutrilon Kde sa podari. Co je rozhodujuce? 1) dieta to toleruje 2) cena 3) komfort pouzivania . Nuz a cim dalej, tym viac sa snazim dietatu ponukat "normalnu" stravu, pretoze som nazoru, ze cokolvek, co dokaze zjest, je pre dieta lepsie, ako mlieko z prasku. Nacpavat este 2-3 a viac rocne dieta "nutrilonom" mi pride zvratene.

A po tom, co ste v trojbaleni zmenili plastovu krabicu za papierovu, zatial co cena zostala nanajvys rovnaka, mi ten prechod na normalne mlieko asi este ulahcite ;)

miriam_nutrilon
autorModerátor
31. mar 2016

@maslenka47 Dobry den, maslenka47, Dakujem, ze ste sa zapojili do nasej diskusie. Presne tak, zakladom po 1.roku je pestra plnohodnotna strava a mlieko zostava uz len doplnok k tejto strave. Batolacie mlieka obsahuju siroke spektrum zivin, vitaminov, mineralov a stopovych prvkov, ktore su pre rast a vyvoj dietata potrebne a viaceri odbornici sa zhodli na tom, ze optimalne mnozstvo po 1.roku je 300-330ml mlieka za den. Ak mate doma dietatko, ktore konzumuje pestru stravu, nic neodmieta, papa pravidelne ryby, strukoviny, brokolicu, mliecne vyrobky, vajicka, cerstve ovocie aj zeleninu,... ak je to pekny papkac, a mlieko mu az tak velmi nechuti, tak mu chybat nic nebude a mozete byt kludna. Avsak vela deti je priebercivych, vela potravin odmietaju alebo casto trpia neofobiou, preto je vela mamiciek rado, ze aspon mlieko neodmietaju a maju tak "poistku ", ze pocas tohto odmietacieho obdobia im nebude chybat ani jedna zo zivin. Co a tyka nasej novinky, Nutrilon mlieka v 400g baleniach(bag in box), tak tie pribudnu na trh, ale velke 800g balenia(easypack) Nutrilonu nadalej zostavaju v predaji. Cena 400g balenia je vyhodnejsia, prave vdaka tomuto jednoduchsiemu baleniu. Zelam vam este pekny den!

eliskaevicka
31. mar 2016

@maslenka47 moja mala ma bude mať dva roky A stále jej dávame um. Ani nad iným neuvazujeme. A zvrátený sme teda neni. 🙂 A predsa len sa ho menej míňa ako keď bola malá.

emili162
31. mar 2016

my nakupujeme mlieko nutrilon len v DM drogerii, ked je detsky tyzden, tak s 25% zlavou...to berieme tri krabice a ma to drobec na cely mesiac🙂

rachel36a
31. mar 2016

My sme donedavna pouzivali ARkove takze v lekarni...aj teraz väcsinou v lekarni

trudy1717
31. mar 2016

My najradsej v dmke 😊 v Zlave na detsky sortiment nas to vyslo najvyhodnejsie 😊

monika11m
31. mar 2016

Dm tesco kde prave nakupujem

marecek1
31. mar 2016

My mliečko nakupujeme cez internet, existuje viac stránok, ktoré ponúkajú Nutrilon aj iné značky UM v dobrej cene/akcii - zvlášť väčšie balenia - po 6 kusoch.

eliska_nutrilon
Moderátor
31. mar 2016

A nakupujete někdy i menší balení? Nebo preferujete radši více kusů s lepší cenou za kus?

nicolettapo
31. mar 2016

My sme doteraz kupovali počas nákupu, alebo keď dochádzalo, no teraz sme objednali 6-balenie a zdá sa mi to jednak pohodlnejšie a aj lacnejšie. Takže pravdepodobne začneme stále objednávať 🙂
Male balenie máme len ako cestovné

majba
31. mar 2016

my najcastejsie na internete. aj cenovo sa nam to oplati. kupime naraz viac baleni. spravidla 6-balenie. a vyhodou je to, kedze nemame auto, ze ho nemusime nosit v rukach domov ale nam ho kurier donesie. 🙂

luciannka83
31. mar 2016

v DM, keď majú 25% zľavu na detský sortiment. Vtedy to vyjde úžasne lacno 🙂

janettan
31. mar 2016

najčastejšie 6 balenia na internete, veľakrát som dostala aj darček napr. kaše, malé balenie nutrilonu, skladaciu hračku

domkka11
31. mar 2016

DM ked je detský týžden, tam vždy majú naše mliečko

sasa1983
31. mar 2016

V DMke nemavaju HA, je to len vynimka,to je skoda, diskriminuje to maminy, ktore musia kupovat toto mlieko. Fakt skor nahoda.

karolin2
31. mar 2016

Tiež v DM, keď majú 25% zľavu, hlavne keď je trojbalenie

jarmilka1983
1. apr 2016

@luciannka83 ahoj, možem sa spytat,kedy je ten detsky tyzden?dakujem

ivanamyl
1. apr 2016

Chcem sa opytat, ked je ten detsky tyzden, maju zlavu na detsky sortiment 25%? Ak ano, ako casto maju zlavy a ako to zistim? Dakujem.
V DM nezvyknem casto nakupovat, preto sa pytam, ale ak tak je, oplati sa potom.

matricia
1. apr 2016

My nakupujeme cez www.mall.sk a ešte v Tescu, kupujeme naraz viac balení, aby sme mali aspoň na mesiac. Takže vždy 6 krabíc po 800 gramov, v Tescu kupujem tie trojbalenia.

miroslavab13
1. apr 2016

Mlieko nutrilon kupujeme najčastejšie v lekárňach. Teraz sme objednávali cez pilulku, mali akciu a kúpili sme naraz dve balenia. Poštovné bolo zdarma, tak sa to viac oplatilo. Kupujeme Nutrilon Ha 1 , malá ho papá od 5 týždnov a chutí jej 🙂

sunday1
1. apr 2016

@miroslavab13 Do 10 mesiaca dieťaťa môže pediater na Nutrilon HA1 a HA2 vypísať recept, v lekárni potom platíš len niečo vyše polovice ceny 😉

miroslavab13
1. apr 2016

@sunday1 Ja viem lenže doktorka chce potvrdenie od jedneho s rodičov že sú alergici a chodia na alergológiu. Bola som na alergológii ale potvrdenie mi zatial nedali....tak kupujeme. :/

miriam_nutrilon
autorModerátor
1. apr 2016

Milé mamičky, veľmi si vážime vašej priazne a ochoty zdieľať s nami vaše názory a skúsenosti. Veríme, že aj pre Vás boli témy a diskusie v rámci Dni so značkou Nutrilon prínosné. Keď budete mať nejaké otázky a budete sa chcieť poradiť, môžete mi napísať alebo zavolať na našu infolinku spoločnosti Nutricie (https://www.nutriklub.sk/poradna-odbornikov) Prajeme vám, nech vám v budúcnosti vaši najmenší robia len radosť! A nezabudnite, naša súťaž trvá do nedele 3.4.!

ninaelizabeth
1. apr 2016

Dobry den. Nema niekto zaujem o nutrilon ha 1 800 g balenie? Plus este k tomu by som dala dalsie 800 g balenie nutrilonu zadarmo z ktoreho su odobrate 4 odmerky mliecka. Cele by som to dala za 15 €. Dakujem