SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Vláček plný čísel

bara_lego
11. nov 2015

Už jste začali s dětmi počítat? Pomáhají vám k učení čísel kostky LEGO DUPLO? 🙂 Pokud byste se chtěli začít učit počítat se stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel, soutěžte o ni tady ve fóru. Stačí, abyste do fóra vložili fotografii jedné vaší stavby z kostek LEGO DUPLO. Deset nejoriginálnějších staveb odměníme právě stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel.

V předškolním věku se v rámci her a manipulací s čísly vytváří kladný vztah k matematice. Rozvoj matematických dovedností dítěte je závislý na úrovni rozvoje motoriky. To, jak je dítě schopné se pohybovat, jak dokáže manipulovat s předměty, jak vnímá jejich tvar, hmotnost, velikost, množství, je pro budoucí počítání ve škole velmi důležité. Prostřednictvím stavebnic LEGO DUPLO hravě procvičíte všechny tyto základní dovednosti a užijete si spoustu zábavy.

farenka
11. nov 2015

My najradsej staviame veze. Kockove aj kvetinkove 🙂 Prave vdaka legu sa dcerka naucila poznavat farby, lebo sa ma pri stavbe dookola pytala ak je to farba 🙂 Pocitat vie zatial len do 5 a mozno prave vdaka tomuto vlaciku by sa v pocitani zlepsila 🙂

farenka
11. nov 2015

.. a dalsia nasa veza 🙂

gabikkas
11. nov 2015

Pocitanie s legom, zaciname od zakladne 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 🙂

lubicocka
11. nov 2015

Keď som zbadala vláčik Lego Duplo, hneď ma napadlo, že mám niekde uloženú staršiu fotografiu dcérky Jessici s týmto vláčikom 🙂 ( Každému, vrelo odporúčam).
Po prezeraní fotečiek som zistila koľko máme "záberov" s Našim-Vašim milovaným Legom Duplo 🙂
Na jednej fotografii má aj dcérka kiahne a lego dostala ako bolestné a takiež na príjemné strávenie času doma. Synček Majko si na 4 narodeniny vybral tortu Lego Duplo 🙂 ....
Pri týchto fotografiach zistujem ako ten čas letí...

margieamatusko
11. nov 2015

U nas frci odtahovka na sto sposobov...jedna cerstvo postavena s tatkom.

jarnicka
11. nov 2015

Nase dielko

vtacatko3
11. nov 2015

Náš Matúš má ešte len necelé dva roky, ale kocky Lego zbožňuje. Je to snáď jediná hračka, ktorá ho baví a pri ktorej dokáže sedieť aspoň 15 minút. Je to totiž hyperaktívne dieťa, ktoré hračky drží len vtedy v rukách, keď ich ide hodiť o zem :(. Preto sa spolieham na to, že keď sa začne učiť čísla, tak ho to bude vďaka Legu baviť a niečo sa aj naučí.
Naša vežička nie je ukážková, no vzhľadom k jeho "neposednosti" bol aj toto veľký výkon a mala som z toho radosť, ako keby postavil Eiffelovu vežu

linuus77
11. nov 2015

Nie je veža ako veža. Aspoň že fantázia mojim detom nechýba 🙂

lusulko
11. nov 2015

nas Timko je zatial zaciatocnik, tak my len tak skromne 🙂 zatial len tak amatersky stavia kocky, a vacsinou nosi kocky kazdemu kto je blizko, nech mu stavia 😀

igiana
11. nov 2015

My tiez vselico z lega vymyslame a ucime sa pocitat aj za pomoci papierovych lego kociek s cislami, ktore sme si podlepili tvrdym papierom a nalepili magnetky 🙂 . 1.nasa pani ucitelka 2. lietajuci balon 3. Vianocny stromcek 4. Jahodka 5. kačka

petronelak
11. nov 2015

Krásny vláčik ten by sa našej slečne určite páčil a hned by začala ŠIŠíkať 🙂 pridávam foto našich vytvorov z retro Lega ktoré má malá ešte po manželovi z čias jeho detstva

delina
11. nov 2015

Ihrisko s hojdackou, hojdacimi zvieratkami, smyklavkou a platenou trampolinou :D

foolie
11. nov 2015

♡LEGO u nas top oblubene maximalne vyuzite ;)

wandie
11. nov 2015

U nas skladaju aj dedkovia 😀

hotacka
11. nov 2015

My lego nemame :( škoda že musi byt na fotke lego

zuzka38
11. nov 2015
slavaf
11. nov 2015

Tak toto je obrovský domček pre macka Pu, kde samozrejme býva celá naša rodina 🙂

gabusiki
11. nov 2015

Nase deti 2r. a 5r. si takto kreativne urobili zoo. Vsetko pekne roztriedili, mensie zvieratka a pribuzne druhy spolu ine potrebuju oddelene byt. Vacsie vyssia mensie nizsia ohradka. Takto si rozvijaju LOGICKE MYSLENIE I MATEMATICKU PREDSTAVIVOST. Je to rozdelene na domace zvierata, selmy, ladovy maco vo vode. Nechyba dinopark. Potom krmitka s jedlom, osetrovatelia i navstevnici. Kedze ohradok je treba vela , su kocky dupla vedla seba. Iba dinosaury potrebovali vyssie ohradky🙂
Stravu vozi dodavka a veru vlacik by sa nam zisiel.

gabusiki
11. nov 2015

Nase deti 2r. a 5r. si takto kreativne urobili zoo. Vsetko pekne roztriedili, mensie zvieratka a pribuzne druhy spolu ine potrebuju oddelene byt. Vacsie vyssia mensie nizsia ohradka. Takto si rozvijaju LOGICKE MYSLENIE I MATEMATICKU PREDSTAVIVOST. Je to rozdelene na domace zvierata, selmy, ladovy maco vo vode. Nechyba dinopark. Potom krmitka s jedlom, osetrovatelia i navstevnici. Kedze ohradok je treba vela , su kocky dupla vedla seba. Iba dinosaury potrebovali vyssie ohradkyemoticon
Stravu vozi dodavka a veru vlacik by sa nam zisiel.

d.d.
11. nov 2015

Pre nás boli najinšpirujúcejšie moment zobrazovaní skutočnosti cez lego duplo (na foto známa socha M. R. Štefánika a leva z Bratislavského Dunaja)... namiesto leva dali chlapci opicu a panáčik bol Štefánik... nik z nás netušil čo to je, dokým nám to nevysvetlili, že stavajú sochy od Dunaja 🙂 čo dodať...

d.d.
11. nov 2015
mata0410
11. nov 2015
lulistek
12. nov 2015

My vymyslime barsco aj ked mame len jednu velku sadu dupla a dve male. Na obrazkoch ma macka oslavu narodenin, na druhej kupelna :D robime aj kuchynu, bazen, ako pozeraju telku ... 🙂 A pocitame vsetko co vidime, prsty na rukach, ovocie, auta... mala vie napocitat do 5.

ankazdca
12. nov 2015

Naša Noemova archa plná zvieratiek.

tinika
12. nov 2015

ja som prv duplo nechcela, ze rychlo vyrastu a ze kupim to dalsie lego, ked mal druhy syn 2r tak som nakoniec kupila a lutujem ze som nekupila uz pri prvom, dodnes sa s nim hraju .D a to maju 6 a 4 roky :D a uz aj najmladsia po nom pokukuje .D inu foto neviem najst, postravali toho spustu. toto bolo nase prve lego

tinika
12. nov 2015

a predsa som nasla .D

tinika
12. nov 2015
l7067
12. nov 2015

Minuli rok sme boli este na lego moc male-6 mesiacov,takze taku foto nemame...ale tento rok sa urcite nejake pod stromcekom objavi 😉 a aj ked nevyhrame,tak dakujem za super typ ake asi vyberiem,sice je dievca,ale vlaciky ma velmi rada a este sa pri tom mozme ucit cisla...super 😲

gucci3775
12. nov 2015

Stavby sú u nás na dennom poriadku...máme drevené kocky a aj lego