SÚŤAŽ o LEGO DUPLO Rodinný dom! 🙂

bara_lego
Moderátor
26. okt 2017

Ako by podľa vašich najmenších vyzeral ten najlepší domček? Nechajte ich postaviť z kociek LEGO DUPLO ten najlepší. Fotku nám nahrajte do fóra. Pripojiť môžete i komentár s tým, čo je podľa vašich malých architektov na dome to najlepšie. Päť najkreatívnejších odpovedí odmeníme stavebnicou LEGO DUPLO Rodinný dom. Pre všetkých súťažiacich máme tiež pripravené srdiečka. 🙂

magimary
26. okt 2017

Náš malý staviteľ buduje zatiaľ len takéto "futuristické" domy 😀
nuž, ale keďže stavia pre svoju budúcnosť, tak ho vlastne chápeme,
možno v jeho dospelom veku už budú domy vyzerať úplne inak, ako tie dnešné 😉
a čo je podľa neho najdôležitejšie?
"Aby býval výýýýsoko, vysoko a s maminkou a tatinkom!" ♥

monni
26. okt 2017

My máme radi obrovské domčeky, hlavne sa musí zmestiť veľa postielok, aby mala kam maličká dat spinkať všetkých panáčikov 🙂
Pripájam nás domček

sperka
26. okt 2017

Timuškov vysnívaný domček. Domček na kolieskach mám, veľmi rád sa s ním hrám. Zvieratká si naložím a po svete povozím. Keď príde Libuška, pošepkám jej do uška, nech bábiky donesie, všetkých spolu preveziem.

mirkov
26. okt 2017

Podla mojho syna je najlepsi dom Bratislavsky hrad😊. Najoblubenejsia, je fontana nalavo a to co mu na nom pri castych navstevach chyba, doplnil! Zoologicka zahrada😉!

moncsi1987
26. okt 2017

Nás vysnivany domček vyzerá skôr ako garáž pre autá a traktorov😀ale pre mňa najkrajší aj preto lebo malý to zvládol sám postaviť.😁

ajusik86
26. okt 2017

kedže momentálne rekonštruujeme dom máme trošku bojové podmienky /preto aj to pozadie na fotke 🙂. S babami sme postavili ako náš domček bude vyzerat po rekonštrukcii 🙂))))))

foolie
26. okt 2017

Keďže dnes Samko nemá náladu na fotenie 🙂 tak posielame aspoň tatika a najlepší domček je taký v ktorom môžu spinkať autíčka Bubak a Čaučava /Burák a McQueen - preklad/ 🙂

tomaskova
26. okt 2017

Podla mojej dcerky je najlepsi domcek na kolieskach lebo moze vsade chodit so svojim domcekom😉
zobrala by ho na vylety, k babke, k doktorke( rada chodi k doktorke😂)
Len pytam sa jej preco si chudaka havka dala tak vysoko? " Ale mami, ved aby strazil domcek!" 😂

hudry22
26. okt 2017

Kazdy den iny a originalny, az nam je luto ho zasa zburat 🙂

najjulinka
26. okt 2017

S Duplom sa dom prestavia podla momentálnych potrieb,a le vždy je doležité aby mal každý panák kde spať, aby bolo kde sa kupať, prať, variť, papať, hrať. Aby bolo v dome VEĽA DETÍ (tak ako je to naozaj u nás) a aby babatka boli vždy blizko mamky a ocka.

majah212
26. okt 2017

Nech stavia čo stavia vždy z toho vyjde garáž s veľkým komínom,ktorú treba vždy zahasit. Niekedy sa premení počas formulovych závodov na autodielnu a vtedy musí ísť au to do boxov🙂

moncicici
26. okt 2017

Terezka stavia zatiaľ len takéto polodomy😁

moncach
26. okt 2017

Žiaľ nie sme doma a u starkých duplo nemáme:( a ani nemám fotku s hotovym domčekom, aj keď ho mávame, Dianka veľmi rada otvára okna a dvere a dáva dnu zvieratka aj panacikov. Pridávam aspoň fotku z leta ako stavala🙂 odvtedy uz ma ďalšie rozšírenia 🙂 a strechu skladá najradšej... A ma byt po kom na stavbarstvo, máme to v rodine. Už sa teším az budu spolu stavať s malým bračekom

kondaska1
26. okt 2017

U nas zatial takto, domcek postaveny na brokolicovych zakladoch 😀👍 a auta vezu naklad

tina366
26. okt 2017

Pre mojho syna je najlepsi dom, kde v zahrade su zvieratka a samozrejme hned v blizkosti policajti, ktori ich strazia.

domin85
26. okt 2017

Na cely dom zatiaľ nemáme dost kociek, takže mame iba garáž 😃 celkom by sa hodila dalsia duplo seria, nech moze bývať aj panáčik, nielen auto 😉

papalinka7
26. okt 2017

Komentar mojho 3,5r syna:
Maminka kedze mi svoj domcek uz mame tak ja som postavil domcek pre zvieratka aby im nebolo zima ked je vonku uz chladno. Maju tam aj hupacku aby sa mali kde hrat, rybnik pre kaprika, kvetinky pre kravicku, pozriiiii tu pipiny vyleteli az na strechuuuu 😀 nechal som aj volne domceky ak by prisiel niekto na navstevu 💙

evamajercak
26. okt 2017

My máme super rodinný domček pre všetky ❤ záchranné zložky ❤. Keďže tvoria dokonalú rodinu, ktorá nezištne pomáha všetkým ľuďom, majú svoj spoločný rodinný domček so všetkými dopravnými prostriedkami v prípade núdze (hasiči, policajti, sanitka, vlak, autobus aj lietadlo 🙂 ) nesmie chýbať ani delo v prípade ohrozenia 🙂 a samozrejme zvieratká, aby bolo trošku potešenia a aj väzeň, aby bolo koho strážiť 😉

blaskica
26. okt 2017

Synčekov vysnivaný domček by mal byť podľa jeho slov s bazénom, v ktorom sa s nami budú kupať aj zvieratká....musí mať farmu a stánok so zmrzlinou 😀

blaskica
26. okt 2017
danii2
26. okt 2017

Domcek pre cumlicky 🙂

lenemmka
26. okt 2017

Mám doma tri princezičky,
majú svoje tajné sníčky.
Dom svojich snov postavili,
milované Duplo pri tom použili.
Domček náš je farebný,
obrovský a nádherný.
Na prízemí garáž je,
autíčko v nej parkuje.
Tri poschodia domček má,
v nich sa každý dobre schová.
Nad koníkmi záhradka je,
mamka v nej kvietky pestuje.
Ocko stojí v záhrade,
červenú čiapku má na hlave.
Čo sa deje?Čo sa robí?
V záhradke nám ktosi snorí.
Za plotom sú zajačiky malé,
pochutnávajú si na tráve.
A hľa,mamka s dcérkou čaká tu,
asi majú nejakú robotu.
Zásoby na zimu prichádzajú,
na malej loďke priplávajú.
Loďka všetkým tovar nesie,
všetko, čo len unesie.
Jedlo,pitie na zimu,
pre deti aj perinu.
Toto je domček najlepší
ak vyhráme,Duplo nás isto poteší.

kondaska1
26. okt 2017

U nas jednoznacne momentalne vedie kuchyna a sporak, pred casom to bol zachod, fascinovalo ho splachovanie a z toaletaku robil rampy a cesty. Nastastie ho to preslo a teraz sa vrhol na varenie 😀

alenkapalenka
26. okt 2017

My staviame domceky kazdy den a kazdy a jeden ja najlepsi 🙂 najkrajsie na tom je, ze ich staviame spolu. Inak najlepsi by bol asi taky velky, kde by sa vosli ony, ale tolko kociek nemame, tak sa pokochali aspon na vystave. A taky original duplo domcek by ich veelmi potesil 🙂

oxana1212
26. okt 2017

Najlepsie na nasom lego domceku je vraj zelena luka s rozliatou sedou farbou pred domom a 17-poschodova veza 🙂

kupcovci
26. okt 2017

V čarovnej krajine kociek ⬛
zjavil sa krasny domček🏠
V ňom žila princezná Emma👸
čo havranie vlasy má
Pred domčekom ma lavičku
kde popíja kávičku☕
Krásnu studňa jej dvor zdobí
a havko čo nič neurobí🐕
na Emmu pozor dáva
a rád sa s deťmi hráva👫

ps:Držíme palce všetkým su tu ozaj krásne výtvory🍀🍀🍀

ask
26. okt 2017

Domcekovy maniak🙂 Na domceku z Dupla, domcek z Lega, vedla domcek dreveny, umely a samozrejme vsadepritomne kolajnice🙂 Nase dieta nema tablet, nehrava sa na pocitaci a ani hry na mobile.... zato my sa cele dni potkyname o vsetky jeho hracky... som stastna ze sa mozem hravat s nim a tvarit sa ze to vsetko kupujem len pre neho, neprezradte ma😉❤

jankaadamkova
26. okt 2017

Toto je nas sutazny domcek. Nechyba mu balkon,velke okna, paradny plot, travnik, buda pre psika aj macicky, krasne stromy, kutik pre deti,maminkina zahradka (urcite BIO mrkva a tekvice 😂😂) a zvieratka o ktore sa stara dedko.
Nie je maly ani velky, ziadny hrad ani zamok,taky jednoduchy. No vidno, ze sa vsetci domaci usmievaju a to je podstatne . Pretoze je to ŠŤASTNÝ DOMOV. 👪

jankaadamkova
26. okt 2017

Zabudla som dať predtým fotku k popisu 😅

uriva
26. okt 2017

Ahojte. My máme doma postavený len takýto jednoduchý domček, ale dôležité je, že je tam rádio, ktoré hrá hudbu, aby panáčikom nebolo smutno a mohli si zatancovať :D.