IDEME NA TO! Týždeň s Kúzelným čítaním štartuje práve teraz!

nelakuzelnecitanie
Moderátor
2. júl 2018

Krásne ránko všetkým! Aj keď je pondelkové, nezúfajme. Čaká nás týždeň plný hrania sa a zábavy. Preskúmame Kúzelné čítanie a samozrejme budeme súťažiť 🙂

Maminy, poznáte nás? Majú vaše deti niektorú z knižiek alebo hier doma? S ktorou sa najradšej hrajú? Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti.

Tri z Vás rovno odmeníme knižkou/hrou Kúzelné čítanie podľa vlastného výberu 🙂

Prvú výzvu v tejto chvíli ukončujem. Odmieňame tieto maminy:

@lenkuliak

@henuskah

@miradaa

Napíšte mi do súkromnej správy o ktorý titul máte záujem. Doriešime prepravu priamo k vám 🙂

Ďakujem všetkým, ktoré ste sa zapojili. So súťažami budeme pokračovať aj naďalej. Sledujte nás 🙂

lypka
2. júl 2018

Už som o kúzelnom čítaní počula, ale ešte nemáme nič, ale syn má v auguste 5 rokov, tak sa pomaly obzerám po darčeku, možno sa inšpirujem 🙂

irenaliza
2. júl 2018

Krásny deň teším sa na týždeň s Vami, musím priznať, že mám doma 4 dcérky /4,7,10,12/ ale ešte kuzelné čítanie nemáme, ale stále keď ideme do obchodu, kde majú vystavenú Vašu knihu dcérka uteká a skúša- to sa môže, je tam vystavená, a tak rozmýšľame o kúpe, lebo naozaj krsáne poučné knihy. a teším sa na týždeň s Vami

prihlasenemeno
2. júl 2018

Dcera dostala pred tyzdnom na narodeniny. Kuzelne citanie zaujalo nielen ju, ale aj dvojrocneho syna. Tak ked je dcera v skolke, dokaze sa vyhrat s knizkou aj hodinu.

mata0410
2. júl 2018

Dcerka pred par tyzdnami dostala k narodeninam "hrave ucenie" a velmi sa nam tato kniha paci.

patrica8
2. júl 2018

Moji chalani maju najradsej “Hru do auta” stale si spievaju pesnicky, znacky starsi uz pozna dlho.
Uz sa tesime na pripravovanu “Dopravu”

tami2014
2. júl 2018

Ja s hanbou priznavam, ze o vas pocujem 1x. Tesim sa, ze sa dozviem nieco nove. 🙂

didamt
2. júl 2018

Dcérka ako 4 ročná bola očarená knihou o zvieratých, ktorú videla a vyskúšala v Panta Rhei. Hoci je knižka určená deťom vyššieho veku, dcérka sa s nou veľmi rada hrala a v ZOO pri pohľade na žirafu zvolala : Aha mami, žirafa sieťovaná ! 🙂. Dokúpili sme aj knižku Hravé učenie a od babky dostala pesničkovú. Hra do auta by sa nám zišla nakoľko sa chystáme na dovolenku .

katuskapd
2. júl 2018

Ano mame pre starsieho syna Slovensko aj atlas sveta a pre mladsiu 3 rocnu Hrave ucenie aj pernikovu chalupku, najviac sa jej paci ježibaba 🙂 Urcite je ale vela čo nemame hlavne tie novinky tohtoročné ma oslovili 🙂

evka1247
2. júl 2018

Naša zbierka..museli sme kùpiť aj druhé pero,lebo bola stále bitka o to jedno...Najobľùbenejšie sú rozprávky na dobrú noc a potom spievanky

myjusiatko
2. júl 2018

Dcerka este nema ani dva roky a pero sme jej kupili, ked mala rok a pol. Zijeme v CR, tak mame hlavne ceske knizky. Je ale super, ze pero funguje aj so slovenskymi knizkami. Po slovensky mame spievanky a je to TOP knizka. Spievame si s dcerkou obe. Uz si aj jednoducho zvlada pospevovat par slovicok. Urcite by nas potesila dalsia knizka s pesnickami. 🙂 a planujeme kupit este nejake zvieratkove knihy.

tinabr
2. júl 2018

U nás kúzelné čítanie doniesol Ježiško 😍 svet zvierat a Slovensko 😉
Dcérka ma 6 a pol a svet zvierat ju zaujal a taktiež aj 3 ročného len ten tomu zatiaľ až tak nerozumie😂😍 veľa krát keď pozeráme spolu nejaký prir.serial tak hneď povie aké je to zvieratko, čo je super 😍 teším sa tento rok na každoročnú návštevu ZOO či aj naživo spozná zvieratká 😍ostatné knižky ešte nemáme 🙈

natalia1985
2. júl 2018

Dobre ranko,dcera ju dostala k 4 narodeninam ,doma mame hrave ucenie a zvieratka knizky si super chcelo by to isto doplnit o dalsie dalsie vase super knizky

86488648
2. júl 2018

Priznam sa,ze nepoznam....hoci s mojim chlapcekom neprejde den,aby sme si nieco neprecitali...takze rada sa zoznamime s niecim novym....

szana
2. júl 2018

Syn je "zavisly" na svete zvierat. Cez vikend ma vzdy prebudi modulom "zvuky zvierat" a ja musim hadat komu zvuk patri. Ovlada uz vsetky zvierata s rodovym aj druhovym nazvom. Dalsia kniha bude asi atlas sveta.

ohyda
2. júl 2018

Tak toto bol vynikajuci nápad. Deti, ktoré ešte nevedia čítať si môžu aj samé. Mame viacero knižiek, vždy je najoblúbenejšia tá najnovšia. Momentálne o ľudskom tele. Veľmi sa ešte osvedčila hra do autá, ktorá nás sprevádzala na ceste do Chorvátska.

lusib24
2. júl 2018

Zatiaľ doma nemáme takúto knižku ale veľmi by nás potešila, hlavne keď o 2 týždne cestujeme do Chorvátska a detičky by sa mi tak mohli v aute trosku zabaviť... priznám sa... práve som sa inšpirovala k tomu aby sme si na cestu nejakú zadovážili ☺️☺️☺️

ciusinka
2. júl 2018

Prajem krasny den, moj 3,5 rocny syncek ma 2 vase knizky - Hrave ucenie a Spievanky a ma tieto knizky velmi rad, on je taky knihomol uz uplne odmalicka a tieto knizky su naozaj velmi dobre vymyslene, maly uz pozna niektore pasaze naspamat, niekedy sa aj sama cudujem, odkial vie veci, o ktorych mi hovori a potom zrazu pocujem tu knizku, ako ich rozprava 😀 Takze za mna super vynalez a super darcek 🙂

uriva
2. júl 2018

Dobrý deň,
u nás majú knižky tohto typu veľký úspech a hoci nemáme "originálne" Kúzelné čítanie, ale iné "iba pípajúce odnoše" (také paperbacky), je to podľa mňa super nápad pre moderné deti. Tie žijú s technológiami prakticky odmalička a keď na nich práve rodičia nemajú veľa času (lebo varia, upratujú alebo sa venujú inej činnosti okolo domu a v dome), tak im to skvele nahradí spoločnosť a veľa sa dozvedia. Ja si pamätám ešte ako dieťa, že sme raz dostali takúto knižku, ktorá mala akoby pero, ktoré iba blikalo, a bola to naozaj najviac vyťažená hračka u nás 🙂. Preto som rada, že Kúzelné čítanie takto skvele pokročilo a začala som najskôr paperbacky kupovať aj synovi a keďže majú aj u neho veľký úspech, tak sa teším, keď mu kúpime aj originálne Kúzelné čítanie (len má narodeniny až na jeseň, tak si musí počkať 🙂 ). Ďakujem za všetky deti, aj tie odrastené 🙂, že vymýšľate takéto skvelé, moderné hračky!

s1m.one
2. júl 2018

ahoj, prave som si popozerala stranku, knihy su velmi pekne, doma zatial ziadnu nemame, priznam sa, to pero, ci ceruzka sa mi zdaju dost drahe... ale mozno nas nakopne vyhra od vas a v nakupovani nas uz nic potom nezastavi 🙂 uvidime, drzim nam palce 😉

ascotka
2. júl 2018

Už nejakú dobu pokukujem po Kúzelnom čítaní ako po darčeku pre 8-ročného 🙂 Oslovila ma Hravá angličtina a Anglický obrázkový slovník. Myslím, že to je super forma na výučbu jazyka, privítala by som aj nemčinu alebo taliančinu 🙂

henuskah
2. júl 2018

Milujeme knihy z Kúzelného čítania, straší syn sa s nimi hrá stále, učí sa a mladší si zas na pere púšťa pesničky, ktoré sme mu tam nahrali 😃 Všetky má veľmi rád, nevie zhodnotiť, ktorá je naj, keďže každá má niečo do seba a naučí ho užitočné veci 🤔 Niektoré hlášky dokonca pozná už i naspamäť 🙂 Sme radi, že ho to baví.
Naša zbierka je momentálne takáto, no určite sa ešte rozšíri, keďže sme s knihami veľmi spokojní. Je to zábava aj pre rodičov a i my sa naučíme nové veci, ktoré sme ani netušili 😊😁 super!

anina033
2. júl 2018

Dobry den my sme na vianoce kupili synovi Hrave ucenie . Zo zaciatku sice nevedl co s nou ale ked sa do toho dostal tak ho kniha velmi bavi

bublinka911
2. júl 2018

Mame vas doma...nas 2 rocny miluje spievanky...5 rocny hrave ucenie🙂super na cesty....dovolenky...nam ubehol s vasim kuzel.citanim cas aj v cakarni u doktorky🙂

bucko555
2. júl 2018

Dobrý deň počujem o tom prvý krát a veru sa mi to páči hlavne tá o zvieratkách naše je maniak na zvieratká a veru tá by ju isto zaujala ale aj tá hra do auta by bodla v hod keďže ideme o tri týždne na dovolenku aspoň by mala zábavu po ceste asi sa po nejakej na internete poobzeram

veronikazoja
2. júl 2018

ahoj knižky poznáme a je to skvelá zábava, starší mužov syn dostal Hravú angličtinu a kedže sa dá knižka prepnúť aj do slovenčiny, tak sa s ňou hrala aj naša dcérka a zajtra na narodeniny dostane Hravé učenie

ewelina821
2. júl 2018

Ja este nemám vašu knižku syn ma 2 roky a rada by som ho otestovala ci sa takejto knižky chytí bo knižky ma moc rad

anka2103
2. júl 2018

Krasny den a uspesny zaciatok tyzdna prajem. Moji drobci maju doma 2 knihy a citala som, ze ma byt nova pre predskolakov nieco, tak moj syn sa uz nevie dockat. Mane aj brumikovu hru a musim povedat, ze trebalo sice zainvestovat, no vyplatilo sa a urcite nekoncime s nimi 🙂

miminka327
2. júl 2018

Knižku kúzelné čítanie máme doma aj my. Zatiaľ iba jednu. O perníkovej chalúpke. A práve vyberáme ďalšiu a rozhodujeme sa ktorú. Knižka je pekne ilustrovaná a aj načítaná 👌🤗

1monimoni1
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie pekne ranko , knizky sme zacali kupovat pretoze nas obdarovala ceruzkou babicka s dedkom na narodeniny. zatial mame angličtinu,atlas, zvieratka ktore su u nas Top. sledujeme aj dalsiu ponuku ktora je myslim este len pripravovana v cz jazyku a to vesmir a tesime sa ked uz k nam dofrcii aj po slovensky snad to bude coskoro. ste super, robte to aj nadalej .. velka vdaka :-♥

willma
2. júl 2018

Kuzelne citanie zatial nemame. Pozitivne recenzie ma presvedcili, planujem kupit na dlhu cestu na dovolenku. Kedze su deti dve a investicia do dvoch sad s perom je vysoka, vyhra by ma velmi potesila
😉😊