Dni s Kúzelným čítaním pomaly končia...

nelakuzelnecitanie
Moderátor
22. sep 2019

... ale len tu na Koníku. Rozhodne nie v našom eshope. Práve teraz až do štvrtka 26.9. prebieha skvelá akcia na celý sortiment KČ:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-kuzelnym-citanim-2/zlava-na-cely-sortiment-kuzelne-citanie/
Naviac, poštovné nad 35€ je zadarmo!
Promo kód: kuzelne8

V tejto chvíli sa s Vami lúčim.
Ďakujem za všetky vaše nápady, príspevky, skúsenosti. Verím, že ste za tento týždeň nadobudli inšpiráciu, o čo si doma zbierku knižiek rozšíriť. A ak ste doteraz Kúzelné čítanie nepoznali, tak verím, že sa vám koncept zapáčil 🙂

Takže ešte raz Ďakujem!
...A kto vie, možno sa tu o rok znovu takto pekne zídeme 🙂

Majte ešte peknú nedeľu!

anka2103
22. sep 2019

Podobné a ďakujeme. Nam sa síce nepostadtilo, ale budeme dopĺňať zbierku pomaličky 😊

irenaliza
22. sep 2019

Dobrý deň ďakujem za krásne dni aj všetkým v ALBI.moje "4 dcérky sledovali so mnou aj keď sme boli chorí tak aspoň pri vas zabudli na chorobu a jedna z dcér ešte tajne dúfa že sa pero klaun páči v súťaži. A ak by aj výhra nebola nevadí veď je náš veľa a ste super tešíme sa na ďalšie dni s ALBI a Nelkou.

ivki7
22. sep 2019

Aj ja dakujem za inspiraciu prezentaciu a potvrdenie mojho uvazovania ze kupit. Prajem albi kopu skvelych napadov v tvorbe novych uzasnych knih a hier a vam krasnu nedelu.

sperka
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie ďakujeme, bol to zaujímavý týždeň, tešíme sa na zľavu a na novinky, všetko dobré a pekný deň

tinika
23. sep 2019

skoda az teraz som si vsimla akciu :D ale mame doma velku zbierku tychto knih :D

uacha
23. sep 2019

prosím vás a kde je vyhodnotenie súťaže?

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
25. sep 2019

@uacha Ktorej? Vždy je uverejnené v danej diskusnej téme.