Mamy majú konečne svoj seriál!

lucka_tvjoj
Moderátor
3. sep 2018

Ahojte mamičky...

Toto je môj prvý príspevok na Modrom koníkovi, mám trošku trému. Ale o iné som sa chcela s vami podeliť 🙂

JOJka na jeseň pripravila seriál špeciálne pre vás, pre mamy. Seriál je voľne inšpirovaný knihou Kristíny Tormovej SOM MAMA, ktorú isto poznáte. Spúšťame ho v stredu, 5. septembra o 20:35 v dvoch častiach za sebou a som veľmi zvedavá, ako sa vám bude páčiť.

O seriáli si môžete prečítať tu: https://www.joj.sk/som-mama/o-seriali.

Páči sa vám námet seriálu SOM MAMA?

magdicka111
3. sep 2018

@lucka_tvjoj uz sa velmi tesim

ludka140281
3. sep 2018

@lucka_tvjoj vyzerá lákavo už sa teším 😘

petrakl
3. sep 2018

@lucka_tvjoj určite to bude zaujímavé;)

bibyke
3. sep 2018

Urcite si ho pozriem,som zvedava nan😊

nikolurbanska
3. sep 2018

@lucka_tvjoj strašne sa tešim na tento seriál👌 určite zaujme nie jednu mamičku, sama som zvedavá😊

kristina2708
3. sep 2018

Aj ja som naň veľmi zvedavá a teším sa pretože som si istá že nás určite bude baviť, keďže je tam veľa humoru 😊

lucka_tvjoj
autorModerátor
3. sep 2018

A myslím si, že veľa mamičiek sa v niektorých scénkach aj nájde 🙂

makovicka8
3. sep 2018

Uz sa velmi na to tesim

sebastian2009
3. sep 2018

@lucka_tvjoj určite sa naň teším konečne niečo pre mami

kamila7125
3. sep 2018

Velmi sa tesim...konecne nieco co budem urcite sledovat so zatajenym dychom🙂
Som mama takmer 12 rocnej pubertiacky 2 rocnej dojcenej babizne a som v 8 mesiaci tehu a dalsou slecnou...cize tema pre mna ako stvorena😀😀😀JOJka dakujem...dufam ma serial aspom 1000casti 😉❤💜❤

betka22betka
3. sep 2018

@lucka_tvjoj ja som už babička, ale veľmi sa na seriál teším

lucka_tvjoj
autorModerátor
3. sep 2018

@kamila7125 tajná info: zatiaľ 20, ale ďalšie prekvapko je na ceste ;)

lucka_tvjoj
autorModerátor
3. sep 2018

@betka22betka aj babičky sú predsa mamy 🙂

matricia
3. sep 2018

Ano, som zvedava

viktoriadiana
3. sep 2018

Aj ja sa teším 😍😍

extempore
3. sep 2018

Farkašová sa ide pototo z toho, aká je ona mama. Pritom základnú vec svojim deťom nedala, resp. vzala - otca. Nevydrží v žiadnom vzťahu lebo je šibnutá. Myslím, že tie jej trápne tričká hovoria za všetko. Chcem vidieť, ktorá príčetná dospelá žena si niečo také dá na seba. Žiadna! Len podobné sliepky s vyrodeným mozgom ako má Farkašová. Naposledy má dojala jej statusom na Facebooku, keď sa vyjadrovala k téme o ktorej vedela figu borovú - jej jediným argumentom bolo, že ona je predsa mama! Milióny žien na svete sú mamami, aj viacnásobným i lepšími než táto pseudocelebrita a neviem či sa tým niektorá takto oháňa.

zuzanatl
3. sep 2018

Uz sa velmi tesim 😊urcite bude super

anka2103
3. sep 2018

Keďže nás mam je tak mnoho, tak to bude aspoň spríjemnenie uz kľudnehoo večera, keď budu deti v postieľke 😉

mycuskaa
3. sep 2018

@extempore 👍👍👍🙏amen

betka22betka
3. sep 2018

@extempore Vy ste mama ? ak áno- skúste napísať aj Vy knihu o tom, ako to prežívate Vy. Môžete navrhnúť aj krásne oblečenie, ktoré budú nosiť všetky ženy-mamy. Som už stará osoba, ale viem, že najľahšie je kritizovať iných. Ukážte čo vo Vás je a potom môžeme porovnávať. Prajem všetko dobré a pokoj v duši

zafir01
3. sep 2018

@extempore 👏👏👏

mycuskaa
3. sep 2018

@betka22betka je kopec uspesnych matiek ktore dokazali viac a co??? nikto to Kristine neberie ale zato sa nemsi spravat ako arogantna sliepka 😉 skuste ist na jej fb a napisat na nu kritiku to estelen uvidite ake halo bude a ona osobne vas zakope pod ciernu zem..

greta123
3. sep 2018

Mám veľmi rada seriály zo života, teším sa, super🙂

puklica13
3. sep 2018

@extempore
@mycuskaa
Kolko zloby a nenavisti k osobe, ktora nijakým sposobom neovplyvnuje vas zivot..ja to teda pozerat nebudem, radsej investujem cas pre mňa zmysluplnejsie...ale takto sa na niekom odobavovat..ze sa vam to chce

extempore
3. sep 2018

@puklica13 obyčajné vyjadrenie názoru, žiadne odbavovanie... peace

jabucko
3. sep 2018

@lucka_tvjoj nie som serialovy typ, no kniha ma vskutku rozosmiala, mozno aj serialove prevedenie, tesim sa

evicaveverica
3. sep 2018

@extempore ved sa teraz vydala.. tak asi to nebude take zle s nou

extempore
3. sep 2018

@evicaveverica už koľký krát v poradí sa vydala? :D

oriesok
3. sep 2018

Juj už sa teším.. Kiku mam veľmi rada..

tatianasevcikova
3. sep 2018

Ja sa veľmi teším👍Kristínu sledujem aj na Instagrame a ak to bude také podobne ako je ona o zábavu na večer mám postarané❤️