Keď ide o stravu vašich detí, radíte sa s pediatrom alebo s kamarátkami?

dada_humana
10. feb 2015

Dievčatá, dáte na svojho pediatra, alebo sa radíte aj s kamarátkami čo dať a čo nedať svojmu dieťaťu?

muchacc
10. feb 2015

Ja aj aj 😉

belllinka
10. feb 2015

Neradím sa ani s kamaraátkami, ani s pediatrom... ale deti stravujem podľa svojho uváženia + čerpám info z knihy od Bukovského.

mirkava
10. feb 2015

@dada_humana snazim sa davat zdrave veci. Obcas sa nieco opytam aj pediatra, aj priatelia davaju rady, ale aj tak si urobim po svojom 😉

ivanakal
10. feb 2015

Neradim sa ani s pediatrom, ani s kamaratkami, nieco z knih, nieco z netu. Ale vacsinou sa riadim zdravym rozumom

adula12
10. feb 2015

do jedneho roka som sa samozrejme radila s pediatrom kedy co moze. teraz ma syn dva roky a je uplne vsetko, dokonca aj slaninku a klobasku, domace kolace ale kompenzuje to ovocim a zeleninou. 😀 zje uplne vsetko, nema problem s nicim. k tomu kopec pohybu a je stihly jak prutik a to papa asi 7krat denne. 😅

pietrolinka
10. feb 2015

Ja určite s pediatrom a až potom s kamoškami. Každé dieťa je iné a to čo môže robiť jednému dobre, nemusí pasovať druhému.

lukukuk
11. feb 2015

@adula12 slaninu a klobásou??? Chudá dieta,to ze je chudý neznamená,ze ta slanina a klobása mu neškodí. Ale ..proti gustu žiaden dišputát. Kazdy nech sa stravuje ako chce🙂 pekny den

dada_humana
autor
11. feb 2015

@adula12 Tak ten si teda vie užívať život 🙂

gabrielkaa
11. feb 2015

Radím sa zdravým rozumom 🙂 tým svojim... Počúvam pediatra, lebo mám dobrú doktorku s dlhoročnými skúsenosťami a počúvam aj kamarátky, snažím sa o tom aj čítať no a na základe toho všetkého si selektujem to čo sa mi zdá najlepšie.

dada_humana
autor
11. feb 2015

Ja som si tiež nechala poradiť od pediatričky, ktorá je podľa mňa výborná odborníčka, má aj skvelý prístup k deťom, aj od mamy, aj som si pokecala s kamoškami, ale samozrejme, každá vlastná skúsenosť a riešenie vždy bolo na mne, čiže veľakrát som sa spoľahla sama na seba 🙂 Mám 2 dievčatá, každá má iný rytmus, režim, takže aj pri nich musím svoje osvedčené metódy meniť a hľadať nové 🙂