Začínají Dny HiPP: Co vás čeká?

lidka_hipp
15. feb 2016

Jsem moc ráda, že se opět můžeme setkat během Dnů HiPP! Těším se, že tu potkám "známé tváře", ale seznámím se i s dalšími maminkami, které zatím neznám 🙂 Opět jsem tu od toho, abych vás provedla našimi Dny HiPP, odpovídala na vaše otázky (když něco nebudu vědět, mám v záloze spoustu skvělých kolegů a kolegyň, včetně moc milé a chytré nutriční terapeutky), reagovala na vaše připomínky a vůbec se starala o to, aby vám bylo se mnou a HiPP dobře 😀 Budu ráda, když se dozvíte o dětské výživě a péči o miminka i ta větší děti, vše co potřebujete. HiPP to jsou nejen kvalitní a chutné příkrmy v BIO, ale také mléka s obsahem probiotik a praebiotik, šetrná kosmetika s BIO mandlovým olejem a výrobky pro těhulky. Všechno, co vyrábíme, prochází velmi přísnými kontrolami, a tak vám můžu zaručit, že se k vám dostane jen to nejlepší. Otestovala jsem to sama na sobě i na své holčičce Aničce 🙂

Samozřejmě si s vámi budu ráda povídat o všem, co vás zajímá, a také mám připravené soutěže o hezké ceny 🙂

kupcovci
15. feb 2016

Dobry den zelam znacka Hipp je velmi dobra doma prevazne veci kupujeme od vas ci uz sprchove,cajiky alebo kremiky.tesim sa na tyzden s vami @lidka_hipp a na vase zaujimave rady 🙂pekny den zuzana

lidka_hipp
autor
15. feb 2016

@kupcovci To jsme moc rádi 🙂 Jinak máme teď i nový krém 🙂

kupcovci
15. feb 2016

@lidka_hipp no tento sme este neskusali je to kremik na tvar ci na cele telo ?

beatabuckova
15. feb 2016

Jeeej,keď som uvidela Dni s Hipp,veľmi som sa potešila....🙂 Priznávam,tieto dni mám najradšej. ♥

lidka_hipp
autor
15. feb 2016

@kupcovci Je to jemný krém v šikovné plechové krabičce, takže za mě ideální na cesty 🙂 Krém je "hutnější" a hodí se na pokožku obličeje, ale i dalších částí těla. Tady více informací k našim krémům: http://www.hipp.sk/kozmetika/produkty/produkty/...

@beatabuckova <3 <3 <3 Taky jsem ráda zpátky 🙂

dadka_bb
15. feb 2016

Huraaa!!!!! Zase dni s hipp! Ale teraz uz do tretice dufam ze vyhram slonika!!!!!! 🙂 🙂
@lidka_hipp poznacte si ma prosim 😀

lidka_hipp
autor
15. feb 2016

@dadka_bb Ano, opět chystáme soutěž o sloníka, ale výhru zaručit nemůžu 😉

kupcovci
15. feb 2016

@lidka_hipp dakujem za info 🙂

ivanka46
15. feb 2016

Konecne 😀 uz sa tesiiime 🙂 ❤

martinkaha
15. feb 2016

@lidka_hipp Vitajte, Lidka, tešíme sa! Nový krémik v plechovke napoznám ani ja, takže keď uvidím pri najbližšom nákupe, tak je vyskúšame. 🙂

trudy1717
15. feb 2016

Jeeeeej dni s hipp😊krasny zaciatok tyzna 😙

aluxka
15. feb 2016

Jupí, dni s Hipp mám véééľmi rada, zdravím Vás Lidka 🙂 a krém v plechovej krabičke môžem s kľudom odporučiť, každé ráno po umytí tváričky sa ním dcérky krémujú 🙂

ciusinka
15. feb 2016

Dobry den prajem,toto je skvela sprava,ze Dni s Hipp su znovu tu 🙂Znacku Hipp milujeme a pouzivame ju dennodenne,ci uz prikrmy,sampon,mydlo,krem do vetra a zleho pocasia az po vlhcene obrusky,ktore su fantasticke 🙂Som velmi rada,ze tato znacka existuje a pomaha nam pri starostlivosti o nasho synceka 🙂

lidka_hipp
autor
15. feb 2016

@ivanka46 🙂

@martinkaha Já si tenhle krémík nosím v kabelce, hodí se totiž i pro maminky 🙂

@trudy1717 Krásný začátek týdne i pro mě 🙂

@aluxka Taky zdravím a děkuji za doporučení 🙂

@ciusinka Moc děkuji 🙂 Jsem moc ráda, že vám HiPP vyhovuje 🙂

majah212
15. feb 2016

@lidka_hipp vdaka za tip na kremik, zatial pouzivame iny pocas tejto zimy, pretoze som zobrala prvy, ktory mi ponukli v lekarni, ale pozeram, ze Hipp ma kremiky ovela "priatelskejsie" k pokozke. ;)

lidka_hipp
autor
15. feb 2016

@majah212 Pokud jde o chladné dny, máme speciální krém právě pro ně. Určitě jej ostatní maminky znají 🙂

curcuma
15. feb 2016

Dobrý deň Hippka Lidka. 🙂. Tešíme sa, že ste tu opäť. Je vždy super sa niečo nové dozvedieť a samozrejme skúsiť šťastie v súťažiach 🙂. Hipp je aj naša značka, keď bola moja Lily malička tak sme mali vždy nakúpené rôzne príkrmy, ale aj kozmetiku. Teraz, keď sme už väčší tak máme top čo sú tie tyčinky plné ovocia, ale nie tie veľké, keďže sme nikdy celú nedojedli, ale v Rakúsku sme videli balíček plný malých tyčiniek, kúpili a chválime, je to naša malá chutná dobrotka, ktorú vždy spapame celú 🙂.

jastericka_elza
15. feb 2016

Tešíme sa, značku Hipp zbožňujem, hlavne kozmetiku a príkrmy 🙂

matarka
15. feb 2016

Tesim sa aj ja, ze ste tu opat! 🙂

anka2103
15. feb 2016

Jeeej velmi sa tesime a velmi rada pozorujem vase dni. V minulych sutaziach som mala moznost vyhrat krem na zimu a vietor a veeeelka spokojnost fakt dakujem. A u mna je aj totp top produkt vase obrusky sensitive. Krasne dni tu na mk zelam

slavuska237
15. feb 2016

Lydka vitaj" už si nám tu chýbala 🙂

natalushka
15. feb 2016

@lidka_hipp kremik do nepriazniveho pocasia uzasny,skvely aj na citlivu pokozku s nabehom na atopiu a ekzemik..maly vyuziva celu zimu🙂jemnuvka vona,ako vsetka kozmetika..a cena napr oproti lekarni neporovnatelna..a kvalita asi tiez🙂jednoznacne palec hore🙂

retiazka
15. feb 2016

Teším sa veľmi, značku Hipp mame velmi radi,hlavne kozmetiku,vlhčene obrusky a obcas aj papanie 😉Dufam,ze sa necham inšpirovať a objavim opat nejaky dobry kremik, či šampon.Velmi by ma prave v takomto obdobi zaujimalo,ci Hipp ma nejaky samponik s cajovnikovym olejom ako prevencia proti všiam 😉

lidka_hipp
autor
15. feb 2016

@curcuma Soutěží bude hned několik 🙂

@jastericka_elza Takové maminky, jako jste vy, máme moc rádi 🙂

@matarka Taky jsem tu ráda 🙂

@anka2103 Jsem moc ráda, že vám vyhovuje balzám Vítr & Zima i ubrousky HiPP Ultra Sensitive, na oboje máme velmi dobré recenze od maminek 🙂

@slavuska237 Taky jste mi chyběly 🙂

@natalushka Děkujeme, děkujeme, děkujeme 🙂

@retiazka Šampón proti vším nemáme ☹ HiPP se soustředí na kosmetiku určenou pro velmi citlivou dětskou pokožku a obávám se, že přípravky proti vším nejdou dost dobře připravit, aby byly šetrné a zároveň účinné, aniž by neobsahovaly agresivní chemikálie nebo dráždivé éterické oleje. Ale jinak vymýšlíme spoustu příjemných výrobků 🙂

retiazka
15. feb 2016

Nemala som na mysli pripravok proti vsiam,ken nieco ako prevenciu 😉Inak mulilujeme vase kremy,sampony ☺

retiazka
15. feb 2016
mirecka0809
15. feb 2016

jeeeej velmi sa tesim, ze su zase dni s Hipp 🙂 nasa velmi oblubena znacka, od kozmetiky, cez ovocne vyzivky az po kasicky 🙂

minulin
15. feb 2016

tesim sa 🙂 🙂

igiana
15. feb 2016

@lidka_hipp Dobry den Lidka 🙂 . Tesim sa, v lete nam pribudne babatko, tak nove prikrmy a kozmetiku budem opat s radostou objavovat 🙂

foolie
15. feb 2016

Jeej tesime sa 🙂