SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
16. feb 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci emoticon Pět vybraných odpovědí se může těšit na pořádný balík 😀 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://www.hipp.sk/kozmetika/produkty/produkty/...

macopka
16. feb 2016

Prave pred chvilou som napisala, ze moja najoblubenejsia vec z kozmetiky su obrusky 🙂 pouzivame ich vsade. Aj pre dietatko, aj v domacnosti na upratovanie alebo cistenie skvr. Jednu taku skvrnu mi spravil vtacik na saty na prechadzke a obrusky velmi pomohli 🙂

kupcovci
16. feb 2016

Ja si neviem ptedstavit to ze by som vysla z domu bez vlchcenich utierok.Raz sa nam stala taka plienkova nehoda ked uz maly chodil cikat na wc no kakat nie vzdy .Isli so st.kubkom a jeho novonarednou sestrickou do parku pravdaze maly bez plienky ved sa reku urcite vypita.v polovici parku my vravi ze mamka kubko kakal no zienky mala som dost,mala v kociku revala maly vedla mna tiez keby ze nemam po ruke dobru zasobu vreckoviek neviem ako by som ho obriadila aby sme aspon domov dosli.🙂

angie19
16. feb 2016

Myslim, ze teke tie ,,kakacie prihody,, mamicky ako sme tu zazivaju bezne, ale bez vl. obruskov by to bolo narocnejsie...u nas hlavne v noci, ked mamka nevie poriadne kde je sever a maly si zmysli, ze treba o 1.oo hod kakat 🙂

ivankajar
16. feb 2016

Je to boj kazdy den a na pomoc si vzdy beriem vlhcene obrusky. Spinave rucky vonku nehoda doma. Obrusky v aute rupsaku na vylete su sucastou kazdej akcie 😉

dadka_bb
16. feb 2016

My obrusky pouzivame na kaku, na cistenie topanok,auta v pripade nutnej potreby,,kocika , 🙂 ked vidim prach na nabytku tak obcas aj na to 🙂 a zachranuju mi situacie,okrem beznych nehodok,aj napriklad ked prideme na navstevu,tak psikovi obtrem labky 🙂 🙂

zoizoi
16. feb 2016

Vlhčené obrúsky používajú asi všetky mamičky 🙂 neviem, kto ich vymyslel, ale som mu veľmi vďačná. Okrem toho, že ich využívame doma snáď na všetko nám pomáhajú aj na cestách. Minule zachránili situáciu v aute. Kŕmila som malú v autosedačke detskou výživkou, keď sa nám nešťastnou zhodou náhod podarilo sklenku prevrátiť 😅 špinavá bola malá, ja aj auto 😁 naštastie nosíme vlhčené obrúsky stále so sebou, tak s ich pomocou som rýchlo a bez problémov všetko vyčistila 🙂

vvia
16. feb 2016

Mne zachranuju zivot asi zakazdym ked sa maly pogrcka kedze ma reflux. :/ a tak je vecne spinave vsetko, on, ja, oblecnie, fusak, obliecky....

mary_m
16. feb 2016

Používame ich všade a na všetko čo treba rýchlo vyčistiť ... od bábätka ....až po nábytok 😀

kasyra
16. feb 2016

Vdaka, za vynalez vlhcenych obruskov...cistime s nimi uplne vsetko, bluvky, zadocek, priznam sa, ze aj nabytok. Naposledy nas zachranili cestou k babicke, ked mala v aute obluvkala uplne vsetko, nohavice, tricko, bundu, svetrik, autosedacku...

alexandra33
16. feb 2016

tak teda obrusky vdaka za takuto vecicku, ked si predstavim ako nam ulahcuje zivot vsade mozne kde sme, v aute, v cukrarni , na ihrisku, v detskom centre. Netreba riesit ze sa maly umaze, ze ma lepkave ruky a tak podobne a samozrejme setria cas. vyborny vyrobok vdaka 😉

kajca84
16. feb 2016

Mna tak minule zachránili vlhcené,isli Sme do skolky,ako vzdy Sme odchádzali neskoro a syncekovi som zabudla umyt topánky,predsa v takych nemohol íst.2 utierky to zachránili.Inak ich pouzívam denne na vsetko mozné,dobry vymysel😊

nito
16. feb 2016

Obrusky vlhcene su najlepsia vec na svete. Nakolko vyzadovali do porodnice aj vlhcene obrusky na prebalovanie, kupila som hipp....Teda pootvorila som ich doma a mali krasnu a jemnu vonu.....Boli po porode mojim najlepším pomocnikom, nakolko hygiena s toaletnym papierom bola bolestiva, tak ma napadlo vyuzit obrusky Hipp....naozaj ma nedrazdili, takze s ich pouzivanim islo vsetko bezbolestne.....doteraz ich pouzivame aj ked maju chlapci skoro 3 a 5 rokov....najviac nam vyhovovali pri zaparenom zadocku, pretoze boli jemne a nedrazdili viac miesto zaparenia.....teraz ich vyuzivame tiez, pretoze mensi ma hypospadiu a hygiena je narocnejsia, hlavne ked sa pýta na nocnik iba sporadicky, teda skoro vobec niekedy, nakolko ho tento zdravotny problem obmedzuje, takze sme odkazany na plienocky este....este ich vyuzivame hlavne vonku, ked dame nejaku maskrtku a su spinavy az " za usami" tak ich vyutieram s obruskami....takze vzdy ich mame pri sebe.....doteraz mi moji chalani vonaju ako babatka, pretoze maju vonu babatiek, tak mi vzdy pripomenu to krasne babatkovske obdobie....nas HIPP vlhcene obrusky zachrania vtdy a vsade 🙂

katkanr
16. feb 2016

Takúto situáciu pozná asi každá maminka 😀 ďakujem tomu človeku čo ich vymyslel ( určite to bola žena) 😵

trinity888
16. feb 2016

Žiaľ obrúsky sa mi zdali príliš vlhké :(. A tak sa im tvorili zapareniny :(

erikabella
16. feb 2016

Ja používam len tieto Hipp vlhčené utierky...keď sa dcérka narodila vyskúšali sme rad radom skoro všetky značky, ale ani jedny nevyhovovali....či už pre vôňu, alebo mala červený zadoček...len jedine Hipp vyhovujú a to má malá aj atopický ekzém po celom tele a z týchto utierok sa nevyhádže...neskôr som objavila fakt ich všestranné využitie🙂 keď je malá škvrna na oblečení a nechce sa mi kvôli tomu prať stačí len vydrhnúť utierkou a hotovo🙂 hocikde sa dajú použiť ...odporúčam

maryon1
16. feb 2016

Vlhčené obrúsky mi pomohli napríklad aj včera 🙂 máme babku v nemocnici, šli sme ju navštíviť, aby sa tam necítila taká osamelá,
no a poznáte to: kým mamina vychystá dve deti, jedno už oblečené si vymyslí, že chce cikať/kakať,
druhé zistí, že snehule, v ktorých prišlo zo školy, sú mokré, tak mamina, čo si mám obuť? manžel chystá sedačky do auta.... no a kde je ten nešťastný sedák?????
tak mamina zostane na koniec, rýchlo nahádže na seba prvé kúsky oblečenia, ktoré jej prídu v skrini pod ruku, kabát, zapne topánky... skontroluje tašku s ovocím pre babku... a až cestou v aute zistí, že čižmy sú celé od blata - no doobedňajšia prechádzka s mladšou dcérkou sa na nich podpísala... sneh je už žiaľ fuč, zostalo poväčšinou blato všade, tak čierne čižmy majú neželaný "melír".
no ešteže mávam so sebou dcérkine plienky a vlhčené obrúsky - čižmy mi vyleštili fakt parádne 😀 😀 😀

akire25
16. feb 2016

Ked som sa dnes ráno zobudila s monoklami od včerajšieho makeup-u 😀 😀 😀

marecek1
16. feb 2016

Vlhčené obrúsky sú každodenným pomocníkom asi každej maminky 🙂

Aj my ich nosíme stále so sebou - zachraňujú nás napríklad aj v takýchto situáciách - že nás vonku láka nezakryté pieskovisko, a kým maminka stačí pribehnúť, rúčky sú už straaaaašne špinavé 😝

suzinka1608
16. feb 2016

obrúsky nám najviac pomohli ked sme boli na navsteve a nas Šimonko sa "posral" až na chrbátik, spotrebovali sme takmer celý balik aby sme ho od tej mimoňskej tekutiny očistili emoticon ešteže okrem obruskov nosim v taske aj nahradne oblecenie. Fotku radsej neprikladam aby vám ešte chutilo dnes papat 🙂

sunibrutal
16. feb 2016

vlhcené utierky pouzivame aj my kazdy den - ved ked sú v dome 2 malé deti...asi to poznáte 😀 samozrejme ich pouzivam pri prebalovani, ale aj na spinavé rucky ci tváricku , no a áno, niekedy aj na nábytok, ci topánky 😀 no a minule mi zachránili zivot na prechádzske- isla som kocikovat s malym a vtom - jujj steklenie v nosi, uz som aj citila ako sa mi zacne teciet z nose...tak som rychlostou blesku pohrabala tasku, vrecká - ziadne vrecusky, ani také trosku pouzité...jajj, tak co teraz...esteze máme vzdy sebou tie vlhcené 🙂 tak som vyfukala nos do toho 😀 no a musim vám povedat, super - sú setrné k pokozke 😀 no trosku zvlástny pocit, ze som mala trosku vlhky nos, asko psi 😀 ale to nevadi, ajtak som vdacná za vlhcené utierky kazdy den! 🙂

anka2103
16. feb 2016

Kazdy den mi zachranuju situaciu kedze pri trojmesacnom drobatku ich nikdy nieje dost 😕

igiana
16. feb 2016

Vlhčené obrúsky nosím stále pri sebe a je to pre mna super pomocnik:

Keď sa mala prekaka až na chrbát a ja chcem zachrániť čo sa dá .
Keď potrebujem rýchly antiperspirant.
Keď sa minie na wc mimo domu toaletný papier.
Keď si nestihnem umyť topánky.
Keď naše dve morčata vykakaju bobky na podlahu a ja chcem byť rýchlejšia ako moja mala a rýchlo ich pozbierať 😀
Keď sa pri jedení zašpinim skoro rovnako ako moje dieťa 😀
Keď majú moje deti soplíky a časté utieranie vreckovkou by im podráždilo noštek.

anna318
16. feb 2016

Používame vlhčené utierky na všetko možné ako väčšina mamičiek,ja ich oceňujem hlavne vonku kde sa nedajú umyť ruky,na ihrisku,alebo pri cestovaní ,na ruky ,na tvár a na toaletu.A občas ich použijem aj ja keď sa nemám čím odlíčiť

fruzsiskvarkova
16. feb 2016

Vlhčené utierky sú jednoducho stále mojou záchranou! :D Totiž môj synáčik mi vie pripraviť teda riadne balíčky a je mu totálne jedno, kde sa práve nachádzame - či to boli krštiny, potraviny alebo jednoducho návšteva u starkovcov. 🙂

minulin
16. feb 2016

Pouzivame ich uplne vzdy a vsade. Odkedy som mamina, viem ich vyuzit na miliardu sposobov. AJ na wc 🙂 Proste vsadeeee
Kedze je drobec zo zdrav. dovodov plienkovany este stale, tak ich kupujeme na kila.
Skvela pomocka pri castom cestovani, ake my absolvujeme.
Prach, wc, spinava podlaha - necakane - prebalovanie, no na vsetko skutocne 🙂
Pre mna vynalez tisicrocia 🙂 😀 😅

ivanka46
16. feb 2016

Nas zachranili velakrat, ci uz cestou na dovolenku (kedze na wc tiekla len studena voda :-/ ), po papkani, ked sme mali spinave rucky, proste v kazdej situaci sme pouzili tieto obrusky... najviac nam pomohli v lietadle, kedze v lietadlach su podmienky na umyvanie zadocku babatka otrasne a pri 14 hodinovom lete sa veru zidu 😀 vzdy mame aspon 3 balenia pri sebe, ked ideme na tak dlhu cestu 🙂

erika630
16. feb 2016

Obrusky používame hlavne na ocistenie ritky, ruk a pusinky - hlavne ked sme vonku sú skvelým pomocníkom - tiez sú skvelým pomocníkom v zahrade ale miesto si nájdu aj u mna v kabelke emoticon Používam ich na osviezenie pri ceste autom, pri použití toalety ale aj na utretie prachu a pri lestení zrkadiel - manzel ich používa hlavne v dielni kde mu velmi pomozu pri znecistení od prezuvania aut alebo pri oprave defektov 😕 Takze sú využitelné na čokolvek od A - po Z

majah212
16. feb 2016

Ked som nemala maleho vravela som, ze najlepsi napad bolo listkove cesto, umyvacka riadu a ovladanie ;) ale z toho som vyrastla a viem, ze najlepsi vymysel su vlhcene utierky ;) pouzivame ich vsade, na vsetko a vsetci, nehovoriac o manzelovi, ktory ich pozitivne vyuzitie objavil tiez 🙂 velakrat nam zachranili zivot a aj cest ;) (niet nad to ked ides na wc a zistis ze nie je toaletak , ale spomenies si ze mas vlhcene utierky pre dieta v kabelke a hura problem vyrieseny 🙂 vlhcene to je to co vzdy musim mat v taske, kabelke, v aute a pod.

majba
16. feb 2016

my sme zo zaciatku skusali kadejake znacky. a stale mala cervenu ritku, vyrazky, potom aj kvasinky prisli.. no bolo to desne. ale nastastie sme nasli tieto neparfumovane HIPP utierky ultra sensitiv a odvtedy sa malej ritka ani raz nezaparila a nebola ani jedna vyrazka. su uplne ze naj super. ine uz ani nechcem vyskusat.
a pouzivame ich na vsetko, aj soplik, zafulanu bradu utriem, cumlik, ked jej spadne na zem, ked sme vonku alebo na navseteve rucicky utieram vzdy len do tychto utierok. zaslintane hracky a obcas pretriem aj kocik 🙂 alebo zaprasene topanky 😅 je to uplne ze super vynalez. 🙂 🙂

havranocka17
16. feb 2016

Vlhcene obrusky pouzivam asi ako kazda mamina na tie klasicke veci,na ktore su urcene, aj na take na krore urcene nie su. No u nas sa okrem utierania zadocku, ruk, prachu a pod osvedcili aj na utieranie soplikov pri nadche. Dcerka nema podrazdeny a zosuchany nostek, kedze obsahuju aj upokojujuce latky a my sme nadmieru spokojni a statni, ze ju nostek neboli.