SOUTĚŽ o příkrmy HiPP se zeleninou a masem

lidka_hipp
29. okt 2015

Aby děti správně rostly, potřebují vyváženou a současně rozmanitou stravu. To v HiPP moc dobře víme, a tak jsme vytvořili celou řadu chutných menu, která ocení i ti nejnáročnější strávníci 🙂 Do našich skleniček zpracováváme pouze suroviny z ekologického zemědělství které prošly systémem velmi přísných kontrol. V našich příkrmech tak najdete pouze BIO zeleninu, BIO maso nebo BIO rýži či BIO obiloviny. Více o našich HiPP menu: http://www.hipp.sk/prikrmy/produkty/menu/

Pro pět z vás tu mám balíček s našimi chutnými HiPP menu 🙂 Napište mi, jaký vztah mají vaše děti k zelenině a k masu. Chutná jim všechno nebo si vybírají? 🙂 Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme HiPP balíčkem plným dobrot 🙂

bazarocka
29. okt 2015

môj zatiaľ zjedol všetko v rámci jeho možností, okrem brokolice 😀 to mi dal veľmi patrične najavo, že to nie je jeho šálka kávy, vypľúvaním a hlasným pŕŕ ústami, takže to bolo nie len na ňom, podbradníku, kresielku, podlahe, ale aj na mne, ešte som spravila pokusy ďalšie dni, ale po štvrtom som to už vzdala, predsa brokolica ide ťažko vyprať 😉 . Aj tak mu najviac chutia mäsové, to aj sám ústa otvára a vyplazuje na mňa jazyk, čo vám poviem, však ako chlap, bez mäsa to nie je jedlo 🙂

prada11
29. okt 2015

Nasa slečna ešte vztah k masu ani k zelenine nema, pretože ju kojim. Dúfam, že jej bude chutit keď za dva mesiace začneme. My z manzelom milujeme zeleninu a hlavne ju dávám do každého jedla k masu, takže sa spolieham, že bude chutit aj našej hviezde 🙂

sluchatka
29. okt 2015

Moj nema so zeleninou problem. Najviac mu chuti zelenina kombinovana zo zemiakovym pyre 🙂 to doslova hlta. Aj ked zaciatky prikrmovania neboli jednoduche :( kedze je kojeny odmietal vsetko, a zjedol naozaj iba par lyziciek. Teraz mava problem s jedlom, ked idu zubky. Vtedy su u nas zachrana ovocne kapsicky, pretoze tam nemusi otvarat vela usta 🙂 a co je najviac zahada, tak mu chutia rajciny a my s muzom ich neznasame 🙂

bibyke
29. okt 2015

Zavisi od toho aku ma naladu,niekedy zje vsetko co polozime pred neho no niekedy nastastie mame nakupene zasoby hipp dobrot ,ktorymi si mozem byt vzdy ista,ze ked mu nechuti varena strava tak napr.take spagety hipp zje urcite😊

majja007
29. okt 2015

Mojej malej som od 4.mesiacov davala len hipp, uz ma 18 mesiacov, ale neviem ju od hippu odnaucit. Najradsej ma bolonske lasagne. Inak papa vacsinou len polievky. Mozno este kuracie maso a zo zeleniny mrkvu.Toto si jej oblubenci 🙂

misifuska
29. okt 2015

Tak Katka ma zatial iba 8mesiacov, ale papa mi vsetko.. Ona je praveze taka zeleninovo-masova.. Ovocie jej moc nereze, to jej musim prepasovat do kasicky a podobne 🙂

ivulkakm
29. okt 2015

Naše Ivetka je vsezravec :D ma rada vsechno a se zeleniny ma nejradši rajcata a maso kureci a vepřové na jakykoliv zpusob 🙂

beatabuckova
29. okt 2015

Môj malý Tomáško je doslova "všežrút" - zje totiž absolútne všetko. Čo sa týka zeleniny a ovocia tiež nevyberá... zje ich rad radom 😀

nikuska744
29. okt 2015

Moje dieťa miluje mäsko a zeleninku. A čo ma najviac teší odmieta sladkosti: čokolády, lízatká, cukríky nechce ani vidieť. Som rada, lebo viac zostane mne 🙂

karolina297
29. okt 2015

dcérka vytrvalo do jedného roka odmietala všetko okrem sladkého ovocia a mliečka. Akonáhle jej narástli zúbky - v 11tich mesiacoch je z nej všežrútka. Masko miluje, zeleninku pomenej, cestoviny sú top. A samozrejme mliečko musí byť na raňajky a pred spánkom.

macik166
29. okt 2015

Moje dieťa HiPP miluje. Keď príde výplata utekám do DM nakúpiť HiPP príkrmy, lebo na konci mesiaca je už účet výprázdnený...

kristinka123
29. okt 2015

Tak moja starsia je taky zajacik - zo zeleniny spapa uplne vsetko, casto si vypyta mrkvicku, alebo kalerab len tak do ruky a pri mase tiez nie je vyberava - hlave, ze to masko je 😀
Mladsi ma 4,5 mesiaca a s tym je to tazsie. Mrkvicku a tekvicu zje, ale s ostatnou zeleninou trosku bojujeme. Ale verim, ze pri masku sa to trosku rozbehne ☺

matarka
29. okt 2015

Mojej dcerke zelenina chuti viac ako ovocie. Napr. sladucky banan je vobec nesmakuje.. Masko moze byt, zatial som jej uvarila domaceho kralika. Hovadzie som si netrufla pripravit doma, takze jedla "vas" prikrm, a takisto morcacie - obe chutili. Rozhodne by som teda vedela, co urobit s vyhrou - myslim, ze by sa za nou len tak zaprasilo🙂 Zo zeleniny najviac boduje batat, por, hokkaido, najmenej chuti brokolica.

esterkazasterka
29. okt 2015

My s jedlom bojujeme. Som z toho nešťastná. Ale snáď, keď môj syn bude maturovať, tak už zje aj rezeň!

gabika51
29. okt 2015

Moj maly drobec miluje HIPP prikrmy papa ich odmala a velmi mu chutia a aj ja som snimy tiez spokojna lebo mam stoho spokojne dietatko ktore ma krasne napapane brusko 🙂a teras uz zie uplne vsetko co mu pride pod ruky 😀 😀

hotacka
29. okt 2015

Moja Lianka ked nema každy den papriku rajčinu a mäsko tak ma normalne abstinenčne priznaky 🙂))

ellushka
29. okt 2015

Dcera zeleninu miluje, ale je pravda, ze do kazdeho prikrmu davam bud mrkvu alebo batat. 🙂 Masko az tak casto nemava, ale tiez ho spapa bez problemov. Obcas jej davam k prikrmu aj cerstvu zeleninu, napriklad kusok ladoveho salat, alebo salatik z mrkvicky, inokedy kusok uhorky. Vsetko chuti.

luchajda
29. okt 2015

U nás sa s jedlom vytrvalo bojuje. Snažím sa jej variť z domácich surovín, ale to jej tak nešmakuje, ako keď jej otvorím príkrm Boloňské špagety. Tie zje celé (220g) na posedenie, pričom iné nezje ani 100g 😀 Neviem aká tajná ingrediencia ide to vašich príkrmov, ale už vidím že je malá na nej trošku závislá 😀

erinkamaminka
29. okt 2015

s obidvoma chlapcami sme zacinali papat prikrmy prave formou vopred pripravenych prikrov,maminka im to nevedela tak pekne namakko namixovat. moj chlapcek je anemicky, ma malo zeleza, tak na stravu davame extra pozor, na kvalitne masko a zeleninku pretoze pre nas musi byt strava liekom 🙂

janka5111987
29. okt 2015

U nas je s jedlom boj. Hned ako sme zacali zavadzat prikrmy sa skeril o 106... Skusala som par dni varit sama doma ale nakolko nebola ziadna zmena, tak som vyskusala kupenske. Skusali sme rozne znacky, ktore nebudem menovat. A neuverite nas chlapisko si vybral prave HiPP 😉 Nasa penazenka zyva kazdy mesiac prazdnotou, ale nakolko ich ma rad, tak mu parkrat do mesiaca doprajeme aj to co si inak dovolit nemozeme 😔 Je to nas vytuzeny poklad, co by sme pre neho nespravili 😎

kim_rossi_stuard
29. okt 2015

od maska som silny chlap,
ved mam vahu akurat.

Ine deti ju maju v roku,
no mne jedlo prida trochu.

Ja som Tobi papac velky,
od mlieka az po spagetky.

Masko mi viac smakuje,
vsetko do seba ladujem.

Ryba nie je top moj velky,
radsej si dam kuriatko,
co vytravim zakratko.

Zeleninku spapam tiez,
spenat lubim, to nevies?

Zemiacik ci mrkva, hrach,
a uz rastiem ziadny strach.

Choroby ma obchadzaju,
lebo vitaminy maju -
vsetky moje svaly kosti,
maju vsetkeho dosti.

pre nas je jedlo hrozna tragedia nikdy nebola obluba k jedlu avšak nakúpili sme práve tieto hipp príkrmy vo vačšom množstve a ku tomu nám darovali maznáčika hipp bola to pre nás motivácia takze od hippka zieme všetko 🙂

emka2610
29. okt 2015

moje deti milujú zeleninu (surovú,varenú,pečenú, grilovanú...akúkoľvek) mäsko ani veľmi nie, ale zjedia všetko čo nezje ich 🙂

makovicka8
29. okt 2015

Snažila som sa jej variť domáce jedlá ale vyral hipp tie zje všetky aj mäsové aj zeleninové

foolie
29. okt 2015

Zeleninu a masko ma najradsej ale iba varenu zeleninu surovu mi nezje ani za svet dokonca aj ovocie spapa iba nastruhane ked mu dam kusok jablka alebo papriku hoc co co je mokre odhodi a az ho napina neviem preco ale ked mu to nastruham s lyzickou spapa celu mysku 🙂

mirecka0809
29. okt 2015

Filipko je este malicky, tak papame len mliecko, ale ked bude po tatinkovi, tak to bude urcite velky papkac a bude lubit masko s kopou zeleninky. Keby mal byt po mne, tak by lubil viac mucne jedla (halusky, palacinky...) takze radsej nech je po tatinkovi. Aj ho k tomu budem viest uz od prvych prikrmov

lucibka
29. okt 2015

Náš drobec mal 5 mesiacov a chcela som začať s prvými príkrmamy práve od HIPP. Poobjednávala som do zásoby zeleninky ako prvú mrkvičku, tekvicu, apod. a na večer aj prvú mliečnu kašu pre dojčatá. Zatiaľ je výsledok taký, že kašu zje ako nič, ale zeleninka nám zatiaľ nejde a tvári sa pri tom akoby som mu dala citrón a vypľúva 😀 . No, zatiaľ sa musíme k zeleninke a mäsku časom dopracovať... 🙂

kupcovci
29. okt 2015

My zatiaľ s príkrmamy len začíname zatiaľ malá papala len zemiacik,mrkvu,petrzlen ale zatiaľ jej veľmi chuti čo má ako mamicku veľmi tesi keďže zelenina je v strave človeka veľmi dôležitá a k masku sme sa zatiaľ ešte nedostali ale verim že jej bude chutit keďže malá je veľký papkac 🙂pekný deň

ryolita
29. okt 2015

Naša Emča má s mäskom a zeleninkou vzťah;) Veľmi pozitívny vzťah :D
Jedlo máme zatiaľ rozdelené do dvoch kategóríí :
1. kategória - zjem všetko, čo nezje mňa :D - sem patrí aj tá zelenina, ktorú si ani neviem predstaviť zjesť veľakrát, a vlastne všetko čo Vám napadne :D
2. Milujem - sem patrí napríklad pečená cvikla, špenát, petržlen, zeler, cuket :D
KeĎ sme začínali s príkrmami, hneď z úvodu som jej dávala papať tú najnechutnejšiu zeleninu 🙂 A teraz ju má rada :D
No a mäsko - samostatná kategória :D JE to beťár tá moja slečna. Ako prvé mäsko som jej dala domácu kuracinku, sfutrovala ju, len sa tak zaprášilo :D Keď som nemala, dala som jej kúpené prsia - myslíte, že chcela? :D :D :D ...tak má naša princezná v mraziaku samostatný šuflík domácej kuracinky a jahňacinky :D
No, čo Vám poviem, je to fajnšmeker :D :-*

igiana
29. okt 2015

Nasa mala je slabsi jedak, dlho som jej musela jedlo mixovat, aby som do nej popri zabavani nieco dostala, ale ked zbadala, ze jem cestoviny s mrazenou zeleninou a dresingom, tak mi s chutou vyjedala hrasky, mrkvicky a kukuricky a potom som vzdy na druhy den nasla v plienke farebnu mozaiku, kedze to vobec nepozula 😀 .
Ked sme v meste alebo cestujeme, kupujem jej Hipp morcacie s ryzou a zeleninou, toto pekne spapa, velmi jej chuti (ked nedoje, tak aj mne 🙂 ). A este ovocna tycinka + ovocna kapsicka, z ktorej rada cucka. Uz nam dochadza domaca zelenina aj maso, velmi by ma potesilo a pomohlo by mi, ak by som vyhrala balicek 🙂.