SOUTĚŽ o nové ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
31. okt 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Moje Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se mi opravdu často 😀 Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich nových Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili nové HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/RgvQwy

vonava007
31. okt 2015

Vlhcene obrusky musia byť🙂 vzdy a všade. Na záhrade sú pre nás nutnostou cislo jeden. Asi take najuletenejsie vyuzitie bolo na utieranie hovienka,ale nie detského ale vtacieho. Dcérku okakal vtáčik priamo na plece. Neviem co by som asi robila keby nemam jedno balenie pri sebe. Mala vrestala,ja v strese, no keby nas niekto natacal,tak sa dobre nasmeje🙂🙂🙂 inak moja mala pomocnicka veľmi rada s nimi všetko upratuje. Aj to co netreba....napriklad taky gauč. Uplne mokrý,sama machula. No ale su aj horšie veci na svete ako flakaty gauč.

my používame na umývanie okien utieranie prachu čarbanice na nábytku umývam s tým wc a kúpelku a všetko čo je v domácnosti proste top vlhčiačiky 🙂 🙂 🙂

amelie123
31. okt 2015

Naposledy som bola šialene vďačná za to, že ich máme, keď sme boli na dovolenke v lete. Jeden večer som malej robila mlieko na noc a vysypalo sa mi trochu prášku na obrus na stole. Prášok bol čisto biely. Obrus na stole mal taku zložitú obrubu ze sa to nedalo zosypat a na vyprasenie by som musela vsteko zo stola vypratat. A bolo tam toho dost🙂 Najprv som chcela nechat tak, ze vsak oni si to doprataju🙂 ibaze ked som tak na to pozerala vyzeralo to ako kokain, ale ze uplne. 😀 😀 Reku dofrasa, este budeme mat problém 😝 nastastie boli po ruke vlhcene tak som to vsetko pekne vytrela. No a ráno som zas strašne ďakovala tomu ze ich máme. Princezná behala po izbe len v plienke. Vysla som z kupelne a hádajte co. Stúpila som rovno do ho... 😀 Nevedela som ci sa mám smiat ci kricat na nu. Kopka nastastie na parketách a plienka vyvratena na koberci, nastastie uz prazdna lebo vsetko vypadlo na podlahu 😀 Takže bez vlhčených utierok už ani na krok🙂

petronelak
31. okt 2015

Vlhčené obrúsky sú skvelý vynález ľudstva ako si napísala Lidka, i keď dokedy som nemala dieťa som nič také nepoužívala ale teraz si neviem predstaviť existenciu bez vlhčených obrúskov, máme ich v kuchyni, v aute, v kabelke v kočíku prosto všade mi to tak niekedy pripadá utriem s tým čokoľvek a neviem si predstaviť prečo som tento zázrak dnešnej doby nepoznala a nepoužívala ako bezdetná, novinku od HIPP už som skúsila vďaka modrému koníku a sú TOP 🙂

majik66
31. okt 2015

umyvala som s nimi okna :D spokojnost na mojej strane :D

xperia1985
31. okt 2015

Vlhcene ubrousky jsou idealni pomocnik na vsechno mozne. Utirame prdelku, prebalovak, rucicky a pusinku od prikrmu, obcas i nozicky a ouska 🙂, zapatlany stul, pocitac, tapky od kocoura, zrdcadlo a vsudepritomny prach. Na okna jsem je jeste nezkousela. :D S nimi vse uklidim rychle a dobre. Usetri mi cas i nervy, protoze kolikrat je treba jidlo uplne na vsem, zvlast kdyz naberu plnou lzicku mrkvoveho prikrmu, dam ji zlaticku do pusinky a on udela hepciiiik. Utirala jsem mrkev uplne ze vseho, takze za me super vec. :D

slavaf
31. okt 2015

Ja používam hlavne na deti a deti na všetko okolo seba...🙂 Počarbaný stôl, obrus a kadečo, utieranie gauča a foteliek, čo na tom, že sú potom všade fľaky... Čistenie bábik a plyšákov, keďže "nepekne papali", utieranie čerstvo vyčistených zrkadiel, keďže mamina neupratovala dosť poriadne...🙂

pipinka4
31. okt 2015

Ttak u nas su vlhcene naozaj nutnost nie len pre nasu princeznu ale aj pre jej babiky 🙂 kedze sme aa pred nedavnom naucili konecne kakat do nocnika tak mi zakrici mami mam velke kako daj papier ( mysli vlhcenu ) 🙂 a ked sa hrame s babikami tak samozrejme aj oni musia chodit cikat a kakat :D tak vzdy pridrzi babiku nad nocnikom ze kaka a potom jej pekne utrie ritku vlhcenou 🙂 a samozrejme aj na ustocka kedze nase babiky papaju vsetko co nasa sofinka :D cize u nas su naozaj nevyhnutnostou aj pre tatina ked cisti v aute pristrojovku :D a mala vzdy auto ma kako?

mirecka0809
31. okt 2015

Ja sa vlastne ani nepamatam, kedy som pouzila vlhcene obrusky prvy krat. Ale urcite to bolo v dobe, kedy som este nemala ani ponatia o vlastnej rodine a detickach. Ako kozmeticka som sa nimi samozrejme odlicovala uz ako studdntka, ked sme sa pripravovali na sutaze v liceni a bodypainting, tak nesmelo chybat to najvacsie balenie. Flitre a mastix (divadelne lepidlo na umele fuzy a bradu) s nimi isli dole vzdy najlepsie. Najvacsia sranda bola, ked som ako sutaziaca musela odlicit svoju modelku kompletne celu. A ked pisem ze kompletne tak naozaj KOMPLETNE. Prsia este neboli top - kedze bola nalicena uplne cela, mala na sebe len tanga, a farby sa dostali aj pod ne... a ako je zname, sminky nejdu dole vodou ani mydlom, ale rozpustaju sa v tukoch, navyse sme pri treningu nemali k dispozicii ani sprchu, idealne boli vlhcene obrusky napustene roznymi kremami. Takze s istymi partiami trebalo modelke pomoct 😀 No bolo to vesele, ako pubetracky sme sa pri tom isli docikat od smiechu 😀 Dufam, ze som nikoho nepohorsila

pepa1985
31. okt 2015

TOP TOP a este raz TOP krasna sutaz a zasoba by bola na nejaky cas a ustrenych € v penazenke, pouzivame vzdy a vsade ci pre nas ci pre drobca

keiperka
31. okt 2015

Obrúsky zvyknem používať nielen na detskú riťku, ale momentálne sú v kurze v našej kuchyni. Pravidelne s nimi utieram najprv ručičky po jedení, potom celú detskú stoličku a podlahu okolo stoličky. Ale už som nimi umývala aj čelné sklo na aute, zrkadlo v kúpelni, manželovi hlavu od múky, dcérke hovienko z rúk a sebe parížsku tortu z nových spoločenských šiat :D A keď už som niekedy naozaj veľmi lenivá, poutieram nimi všetko zaprášené :D

beatabuckova
31. okt 2015

Ja som ako 19 ročná mladá baba mala rande... Chcela som byť "in" ,tak som si vypýtala od rodičov auto,predsa" už mám vodičák".Horko-ťažko mi ho dali. Predtým ešte oco skontroloval stav kilometrov 😀 a obišiel pekne-krásne celé auto,ktoré podotýkam bolo také čisté,ako to moje terajšie nikdy. No rande dopadlo perfektne až na jeho koniec,kedy som chcela ukázať,čo "vo mne je" a nacúvala do takého blata,že som mala čo robiť,aby som sa stade vôbec dostala von. 🙂
Zaparkovala som doma do garáža a nič iné mi nenapadlo,len tú špinu nejak zmyť. Samozrejme nemohla som zobrať kýblik s vodou,lebo by rodičia na to hneď prišli. V kabelke som mala vlhčené utierky, no a v noci pri obmedzenom svetle to vyzeralo aj celkom nádejne............
Ráno som sa zobudila na debatu mojich rodičov,keď sa dohadovali,čo som mohla robiť s autom. Auto totiž vyzeralo otrasne...všade šmuhy a rozmazané blato 😀 😀 😀

Odvtedy používam vlhčené utierky na rozumnejšie účely.... ale musím povedať,že pri dvoch deťoch majú nenahraditeľné miesto 🙂

lelia
31. okt 2015

utierky musiaa byt vsade a vzdy. Naco som ich pouzila? Je to trosku morbidne, ale nemala som papierove utierky ani nic ine na cintorine na utretie hrobu, tak som pouzila vlhcene utierky, urcene pre moje baby. 😉

bibyke
31. okt 2015

Nam sa vlhcene obrusky vzdy zidu ,pouzivame ich na vsetko uplne v domacnosti ale aj mimo domacnosti..ci uz utieram nimi topanky,prach,momentalne utieram nasho psika,ktory je po operacii..no najviac sa asi minú u nasho syna,ktory si mysli,ze vakiva (utierka ako ich on volá), su na jedenie a furt si ich dava do ust😣

juliet221
31. okt 2015

klasika. okrem zadockov mojich ratolesti uz aj na svoj kedze nic ine po ruke na vylete nebolo. 🙂 🙂 🙂 podlaha , prach , stol spinavy po obede aj po akom kolvek jedle, ogrcany koberec , topanky, dneska okydanu vetrovku na vylete. ruky , nerezovy sporak , aj na bielu techniku, proste na vsetko co kedy trebalo utriet.. vcera sme nimi utrely novy pomnik mojho ocka. kedze ho len predvcerom dokoncili. manzel ma jedny aj v aute na palubovku ale aj na hoc co inek ked niekam s detmi ideme. utieral s nimi uz aj zablatene svetla. proste cokolvek

topier
31. okt 2015

Jéj, tak toto by sa nám teda náramne zišlo 😀 Náš ocko kamionista ich používa na všetko a vždy mi stenčí moju domácu zásobu, keď sa balí na turnus 🙂 Samozrejme, aj my ich používame na všetko možné, aj nemožné. Každá maminka to pozná.. Ja teda nosím tašku na kočík a v nej veľké balenie vždy. Moja Miška je expert na ušpinenie sa a Tomáško... No chalan - všade lozí, všetko chytá.. Každé ráno, keď ideme do škôlky, tak Tomáško automaticky vyťahuje z tašky vreckovky, pretože má vždy špinavé tenisky (povedala som mu, že je už dosť veľký na to, aby si ich dával do poriadku sám a asi som spravila chybu, len už nechcem ustúpiť 😀 ) No a Miška, veľká pomocníčka tiež umýva všetko okolo seba. Takto raz uchmatla vreckovku, ktorú už Tomáško použil (pekne špinavú) a kým som sa spamätala, tak s ňou poutierala zrkadlo - asi aby sa lepšie videla a potom svoj xichtík a vlásky 😀 Takže odvtedy má Tomáško rozkaz hneď ich zahadzovať.. A vreckovky už tiež pred ňou skrývame, pretože ich stále všetky vytiahne a umýva a umýva všetko dookola.. Dúfam, že jej to umývanie ostane 🙂

dadka_bb
31. okt 2015

Keby mal moj muz konika (uz by sa nemak kto starat o nasu ratolest 😀 ), ten by vam napisal hned!! 🙂 pre nho su obrusky idealnym sprievodcom na cesty. Od utretia ruk,tvare, zacapkanych okuliarov,topanok po zaprasenu palubnu dosku ! Odkazuje ze dakuje za vynalez lebo toaletny papier hnw uz na taketo ukony omrzel a obrusky vo dverach auta vyzeraju o trochu lepsie ako rolka toaletaku. ♡

curcuma
31. okt 2015

Vlhčené utierky sú super,
keď nastane nejaký prúser 🙂,
vždy, keď sa do plienky vykakám,
maminku si k sebe zavolám.
Tá zoberie vlhčenú utierku,
a vyčistí túto nádielku,
tak je to každý krát,
ony sú už náš kamarát.
Ak sa stane nehoda,
nieje to len náhoda,
že sú vždy poruke,
veď sú predsa v záruke.
Ak sa niečo vyleje,
maminka sa len usmeje,
veď má predsa vlhčené utierky,
tie sú naše majsterky.
Ja som s nimi tiež kamoška,
vždy, keď ušpinim sa troška,
utekám si prene,
a preto ďakujem Vám zane.
Milá príhoda sa nám stala,
keď raz babka utierku na riad potrebovala,
volala, že kde je,
že ju práve potrebuje
Ja som zo svojej izbicky pohotovo pribehla,
s vlhčenou utierkou v ruke pomohla 😉.

annie6
31. okt 2015

Okrem klasiky, ako rucky a zadocek 😀 pouzitie na podlahu ked sa deti hraju s cim netreba, alebo mm v aute,okna a pod. Podareny bol nas maly, ked sme raz boli vonku a sam si chcel vyfukat nostek,tak si z tasky vybral prve co nasiel /vsetko chcel sam, tak aj servitky si musel sam vybrat) 😀 malo to vyhodu, hned bol aj vyfukany aj cisty a vonavy 😉

misha10
31. okt 2015

Myslím, že každý, kto raz kúpi vlhčené obrúsky a zistí ich širokú škálu využitia, ich bude kupovať stále. Využitie majú tak v domácnosti, ako aj pri cestovaní. A keďže je u nás ich spotreba vysoká, musím ísť na to ekologicky - najprv, keď cestujeme utriem malej ústa, potom rúčky, potom utriem palubovku, svoje topánky a šup utierku do koša 🙂

zojatx
31. okt 2015

Bez vlhcenych obruskov by to bolo naozaj tazke hlavne ak sa jedna o traviace tazkosti nasho drobca 😀 samozrejme daju sa vyuzit aj inak na vycistenie koberca alebo na utieranie listov orchidei 😀

nikenzi
31. okt 2015

Klasicky nimi utierame drobčiatko. Okrem toho su skvele na cistenie sporaku, utieranie nabytku ci inych povrchov. Maju naozaj vsetstranne vyuzitie. 🙂

marcellka32
31. okt 2015

Utieram nimi listy na kvetoch, pekne sa potom lesknu 🙂

sarka9832
31. okt 2015

maju vsestranne vyuzitia,utretie rucok z pieskoviska,utretie po chyteni neziaduceho hnedeho prekvapenia vsak deti,na kuchynsku dosku ked robim kysnute kolace,vela v kupelni ,na nedobre utretu ritku deti,na vycistenie gauca po brusnej viroze atd

kajca84
31. okt 2015

Aj my máme doma vzdy doma vlhcené utierky.Minule sme sa niekam ponáhlali a potrebovala som si rychle vycistit biele tenisky.Vybrala som obrúsok a boli skoro ako nové 🙂 Pouzívame ich okrem zadocku na rucicky,zapapkanú tváricku,parapet,zacarbané dvere od pasteliek,zem,hru,vsak co je lepsie na hranie ako vlhcené obrúsky?Dieta ich povyberá,rozhádze po izbe,obal roztrhne a mama ich ratuje a hladá im miesto aby nevyschli.Mne na toto pomohol plastovy obal na desiatu 🙂

ivanka46
31. okt 2015

Jejko 🙂 dalsia sutaz 😀 my pouzivame obrusky hlavne na ritku, ked nie je k dispozicii voda 🙂 v lete sme boli na dovolenke a obrusky cestovali s nami samozrejme dvoje 🙂 aby jednym smutno nebolo 🙂 pomohli velmi 🙂 aj mamine na nos ked nemala pri sebe papierove vreckovky 😀 malicka sa s nimi hra ked ju prebalujem...su vsade ... ale nevadi, pretoze vonaju krasne 🙂

fazulka17
31. okt 2015

na všetko je to neodmysliteľná súčasť mojej domácnosti a kabelky od kedy mám dieťa.

zoizoi
31. okt 2015

U nás majú vlhčené obrúsky veľké využitie, neviem si predstaviť byť bez nich. Minule som išla na poštu poslať nijeké listy, nemám rada olizovanie obálok, tak som ich prešla vlhkých obrúskom a je to 🙂 obálka zalepená 🙂 umývam nimi narýchlo dlážku a prach, nielen doma, ale aj v aute :D večer sa s nimi dokonca aj odličujem. Najviac ich míňanie na malú (umývanie dupky, rúk, tváre, hračiek...)

erika630
31. okt 2015

Obrusky používame hlavne na ocistenie ritky, ruk a pusinky - hlavne ked sme vonku sú skvelým pomocníkom - tiez sú skvelým pomocníkom v zahrade ale miesto si nájdu aj u mna v kabelke 🙂 Používam ich na osviezenie pri ceste autom, pri použití toalety ale aj na utretie prachu a pri lestení zrkadiel - manzel ich používa hlavne v dielni kde mu velmi pomozu pri znecistení od prezuvania aut alebo pri oprave defektov 🙂 Takze sú využitelné na čokolvek 🙂 od A - po Z

ivankajar
31. okt 2015

U nás najväčší spotrebiteľ je naša malička. Všetko by najradšej rozobrala a v kuse sa utierala. 😀