SOUTĚŽ o HiPP svačinky

lidka_hipp
5. nov 2015

Ideální svačinka by měla zasytit, dodat energii a živiny. Proto jsme vytvořili BIO müsli tyčinky bez přidaného cukru. Obsahují vlákninu, která je důležitá pro zdravé zažívání. Naopak v nich nenajdete žádné konzervanty, barviva a ani umělá aromata. Chutná dětem i dospělým, což jsem doma vyzkoušela nejen na Aničce, ale i na manželovi 🙂 Více: http://goo.gl/QFsvNP

Jaká svačinka má u vás úspěch? Napište mi, jaké svačinky děláte dětem a co jim chutná. Pět z vás se může těšit na náš svačinový balíček BIO müsli tyčinek, BIO oplatků a BIO 100 % ovocných kapsiček.

trudy1717
5. nov 2015

U nas má najväcsí uspech ovocícko ..... 🙂 jablcko, hruska ci bananik je prosto je in ..... občas to obmeníme aj jogurtom 🙂

bibyke
5. nov 2015

U nas je naj svacinka klasika,jogurt,ovocie,nejake chladene mliecne rezy,vyziva apod..

peta2108
5. nov 2015

U nás takisto vyhráva ovocie podľa sezóny a toho co doma dá plus piskotky. Úplne top sú mini piškóty ktoré netreba pucit ani lámať ani nic😀

emka2610
5. nov 2015

U nás ovocie , alebo domáca výživa 🙂

petramaria
5. nov 2015

Biely jogurt s piskotami a ovocim, ale ovela radsej ma cisty biely jogurt bez nicoho

beatabuckova
5. nov 2015

U nás vyhráva Kinder mliečny rez, Bebe Brumík, domáci puding s ovocím a piškótkami a ovocie v čo najväčšom množstve. Pri ovocí vôbec nevyberáme,za čo som veľmi vďačná,ale u malej sú to mandarínky a u malého banániky 🙂

macopka
5. nov 2015

U nas je to naj domaca vyziva 🙂 tiez cerstve ovocie a ked ideme niekde na cestu tak kapsicku do kapsicky 🙂

bonaqa2013
5. nov 2015

U nás je to rožtek so šunkou, a ku tomu banán, jablko, hruška a pod. ovocie.

ukulela
5. nov 2015

Nas maly to ma troska posunute. rano dlho spi (valame sa v posteli aj do 8-pol 9) a to ma aj s rannym kojenim, Takze potom okolo 9.00-10.00 mame ranajko-desiatu. A to su zvacsa ovsene vlocky miesane s ovocim/vyzivou a s jogurtom. takze v podstate domaca alternativa vasich mysli tyciniek, len nie taka esteticka 🙂 Vlocky ma maly rad, vyzivu narobila starka. Ale ak vyhrame, nepochybujem, ze mysli tycinky schrume len tak plesne. Ma rok a apetit riadny 🙂

jastericka_elza
5. nov 2015

Jakubko má najradšej ovocné výživy, prípadne ovocné kapsičky alebo jogurty so susienkami, či piškótami 🙂

ajino
5. nov 2015

u nás jogurty, ledva sa synovi otvoria očká už si pýta jogurt a o takú hodinku-dve na to jablko alebo banán

baklik
5. nov 2015

u nas je to vacsinou ovocie - najradsej ma jablcka, banany, hrozno. ale uplne najradsej asi rohlik. 🙂
ked niekam vybehneme, beriem brumika a vyzivky do ruky a nejaky dzusik, najlepsie v bio kvalite bez pridania cukru z DM alebo dzusiky RIO fresh, ktore obsahuju 100% stavy lisovane za studena. 🙂
tiez nam chuti jogurt, v poslednej dobe aj s pridanim cokoladovych guliciek. 🙂
ked bol mladsi a ja este na MD, robili sme doma domace jablkove vyzivky.

karolina297
5. nov 2015

u nás fičí ovocie, ovocná výživka, kašička z ovsených vločiek alebo jogurt

kim_rossi_stuard
5. nov 2015

u nas vedie ovocie- banan moze byt hocikedy, a potom vsetko co nezje moje deti, zjedia ony 😀 😀 nepohrdnu ani mliecnymi dobrotami- jogurtom, pudingom ci kasou, tvarohom, kolacikom, ci kompotom 😵

zuzikaa29
5. nov 2015

Stale sa otvarajuce ustocka, aj ked miska je uz prazdna, davaju jasne najavo, ze struhane jablcko ma u nas zatial najvacsi uspech. 🙂

nikenzi
5. nov 2015

Popučený bananik je top. 🙂

tatiana135
5. nov 2015

Pre nas to najlepsie je banan, jablcko alebo mrkev 🙂

erikab82
5. nov 2015

ovocie, ovocie, ovocie všetkého druhu a plná miska 😀 a domáci ,,pribináčik" 😀

vrtulnik
5. nov 2015

U nás vedie z ovocia banánik a domáca jblčková výživa, z mliečnych výrobkov smotanové jogurty, poprípade na zmenu puding alebo nejaký domáci koláčik či domáce sušienky 😉

vequi
5. nov 2015

Tak u nás je teď v oblibě domácí pribiňák, ale střídáme s normálními jogurty a nebo přesnídávkami, ale co ovšem vede, tak jsou kapsičky Bio Hipp všechny druhy, jen velká škoda, že mají jen 90 g 😀,... to nám bohužel nestačí, tak dávám buď rovnou dvě a nebo dokrmím nějakým ovocem 😀.

haidi
5. nov 2015

u nas mame radi ovocie a jogurtiky a ked kdesi cestujeme oblubujeme velmi radi ovocne kapsicky 🙂

sisi208
5. nov 2015

u nas je to ovocie maly zboznuje hrozno a jablka a slivkovu vyzivku hipp 🙂

sunibrutal
5. nov 2015

u nás ovocná vyziva, ci ovocná kapsicka je top. Starsi inak ovocie neche, no tie ovocné kapsicky miluje 🙂 aj ovocné tycinky papá rád 🙂

matulka2314
5. nov 2015

Nasa mala tiez papa vacsinou ovocie alebo vyzivu ale najadsej ma ked si da mliecko z prsnika 😉

curcuma
5. nov 2015

Na desiatu mám rada,
vždy keď je dobrá nálada,
k nej mi maminka pribalí banánik,
pre mňa ten správny múčnik.

Ten je jednoducho u mňa jednička,
ale priznám sa, že občas aj hipp kapsička,
tak dobrú noc a zajtra dobrú chuť,
a skúste si aj na mňa spomenúť 😉.

raza
5. nov 2015

náš drobec má na desiatu rád pečivo s domácou pomazánkou, jablko, puding (ale ten doprajem len výnimočne). kedysi papával omnoho viac ovocia, teraz je to boj, no robíme, čo sa dá 🙂
sem tam aj nejaký tous s maslom a syrom. keď už naozaj odmieta všetko, tak sa snažím s jedlom trochu vyhrať - jednohubky, ozdoby...
inak tieto musli tyčinky kupujem síce malému, no vyžiera ich u nás doma najmä ocko 😀

anita
5. nov 2015

U nás je to tiež vačšinou nejaké ovocie, ako jablko, alebo banán a k tomu miluje kukuričné piškoty.
Niekedy mu urobím aj puding, alebo detskú krupicu.

kupcovci
6. nov 2015

U nás je to ovocie alebo piskoty 😄

janka821
6. nov 2015

Stále sme na materskom mliečku, práve začíname so zeleninkou, takže za chvíľu nás čakajú aj ovocné dobroty. Čo sa týka mňa, ja som celé tehotenstvo fungovala práve na ovocných kapsičkách, tyčinkách a rôznych dobrotách Hipp. Predovšetkým aj preto, že som mala bruško na zimu a táto forma ovocia bola najdôveryhodnejšia. Samozrejme si doprajem aj teraz, keď sa ešte nemusím deliť ;)

maryon1
6. nov 2015

Snažím sa, aby moje deti jedli zdravo - preto je neoddeliteľnou súčasťou ich svačiniek ovocie. Staršia dcérka je veľký maškrtník, a vyžaduje si vždy aj niečo sladké - túto jej požiadavku riešim práve musli tyčinkami. Tie od Hippu jej veľmi chutia, a mne vyhovujú, lebo neobsahujú žiadne umelé aromatické látky, konzervanty. Takto sme spokojné obe 🙂