DALŠÍ SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
5. nov 2015

Moc mile mě překvapil váš obrovský zájem o naši soutěž o kosmetický balíček HiPP. Proto jsme se kolegy a kolegyněmi domluvili, že pro vás připravíme další kosmetickou soutěž 🙂 Tentokrát se můžete těšit na balíček, který bude obsahovat naši novinku šampón Vlasy & Tělo v podobě hravého tuleně, mycí kachničku plnou jemné pěny a ještě přípravek do koupele. Vše velmi jemné a vhodné i pro citlivou dětskou pokožku.

Stačí, když mi napíšete, jak u vás probíhá koupání. Koupe u vás tatínek? Máte doma hračky do vody? Nemůžete svého vodníčka dostat z vany? Všechno mě zajímá 🙂

P.S.: Koupání s HiPP tuleněm je velká zábava pro malé i velké 🙂

jarnicka
5. nov 2015

Dobré ráno no u nás je veselo potom plač. Deti kúpe len tatko , najprv sa tešia vaňa bublinky hračky , čľapkanie frkanie na tatka no keď príde na umývanie vláskov tak to je plač a nárek. No nakoniec to všetci zvládnu deti umyté tatko mokrí 🙂 a ja spokojná. 😉

majba
5. nov 2015

U nas kupeme obaja. Na kupanie sa velmi tesi. Vo vode ma iba kacicku. Ale ani s tou sa velmi nehraje. Najradsej rozhadzuje rukami, nohami a velmi sa smeje ked sa jej podari co najvacsi splech vody z vanicky. A vo vode neplace a ani potom, ked ju vyberieme z vanicky. 😵

vtacatko3
5. nov 2015

Ja som z nášho kúpania urobila video a to hovorí za všetko. Najskôr malý pohádže oblečenie do vane a potom sa ide kúpať 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=p-8ZvNm7Hyo
janka821
5. nov 2015

Voda je náš živel. Hračky nám netreba, stačí plná vaňa vody. Plávame, potápame sa, nadnášame sa s kolesom a užívame si pod vodou stav beztiaže. Málá má cca 5 mesiacov a vodu zbožňuje odjakživa. Už ako dvoj mesačná si to pri mori užívala.

beatabuckova
5. nov 2015

Pri dcérke som nemala žiaden problém,kúpala sa,hrala vo vode,mala také striekacie zvieratká, kúpala som ju ale ja. Až keď sama sedela,sa odvážil aj ocko 🙂
Pri malom je hrôza a des kúpanie,reve,akoby sme ho bili,takže je to taká rýchlovka. Narýchlo ho umyť a mám čo robiť,aby som ho udržala vo vode aspoň ☹ Skúšali sme ho dať aj ku malej do veľkej vane, skúšali sme to s hračkami, no nič nezaberá. Skúšame teda ďalej....

ajino
5. nov 2015

kúpanie je u nás veľká zábava, najprv okúpem ja 7 mesačnú dcérku, potom do kúpelne nastupuje ocko, napustí pre synčeka vaňu, dá mu veľa peny - lebo to musí byť a potom začína kúpanie, minimálne 20 hračiek vo vani, veľa vody, veľa peny a po 15 minútovom kúpaní syna nie a nie dostať z vane von, a samozrejme po kúpaní ocinko musí ešte 10 minút upratovať kúpelňu lebo aj tá pláva

linuus77
5. nov 2015

Moje deti milujú vodu, vačšinou ich kúpem ja. ked máme čas tak napustím vanu dám im tam aj penu a nejakú hračky. vo vode však vačšinou bodujú poháriky, misky a naberačky. a slamky, dcera fuka pod vodu vzduch a syn sa tesí z bubliniek 🙂 dcerka je uz vacsia, takze pri vyberani z vody neplace ale syncek niekedy ano a necudujem sa mu, aj ja by som brala nekonecne cvachtanie 😀

kajca84
5. nov 2015

Ked tatko nemá nocnú,tak kúpe deti on.Niekedy sa kúpu,niekedy je to len sprcha.Kazdopádne vodu milujú,sú ako kacicky.Majú hracky do vody ale najradsej majú poháre a takú hracku,kde sa zbierajú rybicky.Ked uz majú íst von z vody,je to boj,hlavne dcérka,aj vcera plakala,ze sa este chce kúpat. 🙂

marecek1
5. nov 2015

u nás kúpem deti väčšinou ja, ak je doma manžel z práce, kúpe aj on.
obe naše detičky sú vodníci, vodu milujú, najlepšie ak je jej plná vaňa, plus pena, kopec hračiek. vtedy si to naozaj užívajú 🙂

bibinka78
5. nov 2015

Drobcek ako ho polozim do vody zacne kopkat,buchat paci sa mu ked vodicka spliecha 😀 .Pri kupani dcerka oblubuje kacicku penu od hipp keby je vacsie balenie 😀 rychlo sa mina.Starsia miluje vodu ked je tatino doma tak ju berie na kupalisko 😉 .

maryon1
5. nov 2015

Moja mladšia dcérka je úplný vodný živel. Kúpeme sa každý večer, žiaľ väčšinou len ja, mm je vyťažený v práci, pridá sa len sem-tam 😒 no ale radosť z kúpania to malej neuberá.
Pretože je vo vodičke taká šťastná, chodievam s ňou aj na baby plávanie, no a toľko šťastia v jej očkách, a smiechu, čo si tam užijeme, mi stojí za tie peniažky, čas, cestovanie - nemáme to dvakrát blízko, a malá nie je moc cestovateľ, celú cestu v aute ju musím zabávať, zisťujem, že aj spevácky talent sa vo mne za ten čas vytvoril 😀 😀 😀

Tento balíček by nás veľmi potešil, lebo šampóniky, peny do kúpeľa sa u nás míňajú závratnou rýchlosťou - nielen pri tomto našom mrňúsovi, máme aj veľkú slečnu, a tá má tiež rada penový kúpeľ.

asire
5. nov 2015

Ahojky, u nás kúpeme obaja 🙂 ocino sa hrá s malým a ja umývam čo dočiahnem 🙂 máme krokodíla, žabku, korytnačku, knižku do vody, plávajúceho Nema 🙂 ktorého naháňame po vani 🙂 🙂 🙂

macopka
5. nov 2015

U nas prebieha kupanie podobne ako u @jarnicka, len kupame spolu s muzom. Najskor je radost, hracky, vydrzala by aj pol dna vo vani. Len ked pride umyvanie vlaskou, tak je to hroza. Teraz nam trosku pomaha, ked umyje mala najskor hlavu tatinkovi,a potom jej drzi uteracik nad ocami a ja sprchujem. 🙂

miricka77
5. nov 2015

Dobrý deň,u nás je kúpanie super,máme 8mesacne dvojičky.sú to vodnarky a vodu zboznuju.kupem väčšinou ja,niekedy ocko.v kúpeli sa mi obidve baby hneď skludnia.máme nejaké hračky,ale tie ich zatiaľ nezaujímajú. v kúpeľni ich zaujíma moje tričko-obrázky na ňom a voda v kybliku.chcú ju piť.😃😃😃

erika630
5. nov 2015

Moj synček vodu miluje - už od mala som mala problem ked sme skoncili s umyvanim - jemu sa nechcelo proste z vody 🙂 lebo vedel ze sa musi ist utriet a obliect do pyzama a spat 🙂 - ci ide o kupalisko, bazen alebo vanu - vodu proste miluje - a na hranie mu postací trocha peny a plna vana vody 🙂

cukricek12
5. nov 2015

U nás tatino nekúpe. Zatiaľ len ja,ale pracujem na tom nech sa zapojí 🙂 Malý je v postieľke,zatiaľ sa napúšťa voda a on by najradšej už vtedy skočil do vaničky(máme sprchový kút,takže ešte stále používame vaničku).Veľmi sa teší na kúpanie a je problém ho vytiahnuť. Minule sa tak držal vaničky, že keď som ho chcela vytiahnuť,tak mi vaničku prevrátil. Voda bola všade a ja som všetko rýchlo vytierala. Takže naše kúpanie trvá dosť dlho niekedy 😀

erika630
5. nov 2015

zabudla som k prispevku pridat fotky tak pridávam dodatočne 🙂

villant
5. nov 2015

Máme 3 detičky. Dvoch chlapcov kúpe otecko vo veľkom vani. Majú vela hraciek, ale velmi rad hrajú len prazdnymi nadobami. Nemôžeme ich dostať von z vani 🙂 Moju troj mesačnú malú kúpem ja v izbe. Ona este hracky nemá, ale od narodenia zbožňuje kúpanie. Spievame medzitým a ona ma sleduje celú čas úsmevom 🙂

nikinka1111
5. nov 2015

Matúša teraz môže kúpať zásadne len ocko. síce potom kúpelňa vyzerá ako po vytopení. ale čo už. vždy lepšie ako počúvať Matúšov "hisáčik" 🙂 . raz má obdobie že penu do kúpeľa miluje, potom nie... a stále do okola. a asi je pena Hipp aj dobrá niekoľko krát ju stihol olízať 🙂. no a šampón zásadne Hipp inak je problém na svete... a hračky: stačí mu jedna šáločka a postavička krtka ktorému dáva piť 🙂. a keď má krtko dosť, " čapuje" sa u nás vo vani pivo 🙂 pre ocka 😀

jastericka_elza
5. nov 2015

Zo začiatku kúpal drobčeka manžel, lebo ja som sa bála, ale časom sa to vymenilo a teraz kúpem Jakubka prevažne ja. Vždy napustíme vaničku do polovice a dáme tam všetky kačičky, ktoré máme. Hrá sa vo vode, až kým nie je studená, potom osprchujeme a nasledujú ďalšie procedúry 🙂

wandie
5. nov 2015

Tak u nas su obaja nasi synacikovia vodne zivly. Cvachotali by sa od rana do vecera keby to slo 😀 A samozrejme hracky a kopa peny nesmie chybat.

ivulkakm
5. nov 2015

U nas koupeme oba dva. Kdyz jsem.v praci tak koupe manzel jinak.ja 🙂 Ivetka miluje vodu takze kdyz ji beru z vody tak zacne plakat ze chce byt jeste ve vodě. Spolecnost ji delaji gumove kacenky,krab,lastury gumove,pak na sebe vyliva vodu z kelimku a obcas to vyleje i na me :D pak rada zkouma kosmetiku a cpe si to pusy. Mame i vasi kachnicku od Hipp a tu ma taky v puse :D je to.vodni zivel 🙂

jahodka30
5. nov 2015

U nás pri kúpaní drobčeka musí byť aj tatinko a aj maminka.... Napústí sa veľa vody a pravdaže niesme chýbať pena, lodičky , kačičky a macko uško 🙂 . Pravdaže je problém krpca dostať z vane lebo vodu miluje.... 😉 😉 😉

vladuska99
5. nov 2015

Kupem ja ,obcas babka. S mladsim mi pomaha starsi syna vzdy pomoze nachystat pomaha umyvat .a starsi idr potom bere si vzdy aj nejake auticko a ma kacicky a kyblik s ktorym sa obkieva vzdy olna kupelna vody milujr vodu vydrzal by tam byt aj cely den

mirkaandrej
5. nov 2015

U nás je kúpanie najobľúbenejšie ;) či už u 3 ročného syna alebo 4 mesačnej dcérky.
Aďko (syn) keby mohol, tak tam strávi hodiny. No musí tam mať veľa peny a veľa hračiek 🙂
Kristínku (dcéru) stači len vyzliesť, vziať na ruky a už sa usmieva od ucha k uchu, pretože vie čo bude nasledovať 🙂
Kristínku kúpem väčšinou len ja (priznám sa, nechcem ju dať 🙂 ) a Aďka raz ja, raz tato.

makovicka8
5. nov 2015

U nás sa kúpanie stalo rituál vždy po kúpaní malička vie že je noc a ide sa spinkat už sa kúpe vo veľkej vani lebo je to ročná slečna najskôr umyjeme vlasky a telo a potom sa ešte pohra s kackami a lodickou keď už chce ísť von postaví sa a ja viem že je ten správny čas zobrať ju z vane osusit a pripraviť na spánok

nikenzi
5. nov 2015

U nás - kedže som na maleho sama, kupem samozrejme ja. Vodičku má rád aj keď to ešte nevie dať moc najavo čľapkaním, tak aspon vyškieranim a vyskaním 😀

bibyke
5. nov 2015

U nas uz par dni prebieha kupanie s ockom,maly sa nechce nejak.sam kupat takze len s ockom,aj sa hraju spolu vo vani a potom ho odtial nevieme dostat von😁 Fotky radsej nepridam😁 Ale samponik by sme radi vyskusali😚

galganka
5. nov 2015

... U nás sa z kúpania detí stala hromaná, skupinová záležitosť... musela sa, inak to bolo ako na foto č. 1. ... Takže teraz je to vždy veľa peny, veľa mláčok, kriku a smiechu a veľa uterákov... Moje kúpanie sa zmenilo na adrenalínové, viď posledná foto a ockove kúpanie na podrazácke, lebo sa do kúpeľne odplazí natajnáša a nemáme z toho žiadnu fotku 😀

magdicka111
5. nov 2015

U nás doma je to plač 😢 / keď majú sa ísť kúpať/ potom smiech a zabava 😀 /keď majú bublinky a vodné hračky / a potom plač / 😖 keď musia ísť von z vane pretože už aj voda chladne a rozprávky čakajú/. 🙂