VELKÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte 50 příkrmů HiPP

lidka_hipp
6. apr 2015

Mám tu další soutěž pro všechny maminky, co sledují naše Dni s HiPP 🙂 Jak by se vám líbilo vyhrát balík hned 50 příkrmů HiPP? A právě takový balík tu mám připravený pro jednu z vás!!!

Napište mi, jaký druh příkrmu má váš miláček nebo mají vaši miláčci nejraději a nezapomeňte napsat proč. Když připojíte fotku, bude to ještě lepší 🙂 Odpovídat můžete do soboty 11. dubna do 24.00. My pak vylosujeme jednu maminku, která od nás obdrží velký balík plný dobrot 🙂 V neděli pak oznámíme její jméno.

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií. Aby naše příkrmy mohly nést HiPP BIO pečeť kvality, musí splnit ještě přísnější normy, než jaké určuje zákon. Více o HiPP BIO pečeti kvality: http://goo.gl/eLes1k

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat. Více o systému našich kontrol: http://goo.gl/eEAMSM

bobaaa
6. apr 2015

mi s prikrmami iba zaciname takze postupne si zvykame no osvedcil sa nam zatiaal spenatik a karfiol 🙂

juliet221
6. apr 2015

ja som jedna z tych stastnych mamiciek , ktorych dieta spapa absolutne vsetko. ci doma prirpravene alebo kupne prikrmi akehokolvek druhu. no v poslednej dobe mam pocit ze zboznuje cokolvek v com je ryza. 🙂 🙂 🙂 no ale ako pisem spapa absolutne vsetko co jej nalozim hlavne nech je toho vela a este to zapije flasou mliecka HIPP
proste neni nic krajsie ked dietatku tak chuti
a takto vyzerame ked sa dosyta napapame

fazulka17
6. apr 2015

my zbožňujeme všetky ovocné príkrmy a hlavne šťavy pijeme celá rodina

mirka251
6. apr 2015

U nás boduje všetko čo obsahuje masko,ale keďže telacinu nie vždy doma máme,tak paradajky s cestovinou a telacim maskom,je vždy top a ešte aj zelenina s ryžou a telacie. 🙂

ekinka82
6. apr 2015

Moja malinká je už na príkrmy velká ale musli tycinka od Hipp musí byt u nás na dennom poriadku - najme ak niekam cestujeme 🙂 a teraz sa uz pripravujeme aj na násho drobca ako ho budeme krmit len tým naj naj najlepším z HIPP - samozrejme zacneme mlieckom ak sa nebude dat kojit a potom zeleninkou a ovocím a neskor ked uz bude mat aj zubky tak tasticky do rucicky a musli tycinky.

erika630
6. apr 2015

my máme radi z kazdeho - ci ide o cajik pre maminku alebo cajik pre mna 🙂 potom kapsicky do rucicky a musli dobré ráno 🙂

mandelina
6. apr 2015

Našťastie s papaním problém nemáme a Elinka si vždy rada vychutná, čo jej dám papať. Samozrejme jej najradšej varím domáce príkrmy ako je mrkvička so zemiačikmi, mäskom, cestovinou alebo ryža s brokolicou a s králičím mäskom, ryža s jabĺčkom, ovsené vločky s jabĺčkom alebo s hruškou a pod.
Keď viem, že nebudem stíhať variť alebo chceme vyskúšať niečo "iné" tak sme vybrali hotové príkrmy od HIPP, chutia nám najmä mäskové s teľacím alebo s morčacím 😉
Pre značku HIPP som sa rozhodla najmä po tom ako som si prečítala informácie ešte z predchádzajúcej súťaže. I keď samozrejme som zn. HIPP poznala aj pred tým a tiež poznáme aj chutné čajíky, ktoré zatiaľ chutia najmä starším deťom, pretože Elinka najradšej pije aj od smädu moje mliečko 🙂, ale postupne z pohárika sa učíme aj na čajík 🙂

anny1984
6. apr 2015

Anetka si na chute ešte len zvyká. Zatiaľ jej asi najviac chutil rybací a samozrejme všetky ovocné druhy 🙂

bramborkaa
6. apr 2015

Nasa Bambulka uz zje vsetko,ale krstniatko s prikrmami iba zacina. Zatial uspesne , mrkvicka a banan 🙂

gradula
6. apr 2015

Aj ked ma nasa bambulka uz skoro dva a pol roka, este stale si rada da aj kupovany prikrm - berieme si ho so sebou na " akcie", ked nestihame prist na obed domov a takisto je to aj " zachrana", ked nema papacie dni - prikrm si vzdy da 😉 ...najradsej ma rybaci...ovocnymi jej obcas ochutim jogurt

meiwe
6. apr 2015

Najradsej mame hipp srdiecka gulasove a bolonske. O to sa ti moji dvaja vedia pobit. Tatinko striehne kedy slecna dopapa a ona so svojej porciie este veselo prikrmi aj psika ktory ma tiez rad hipp papanie😉
Takze hipp u nas vedie pre chut a kvalitu u vsetkych clenov rodiny😉

moncsi1987
6. apr 2015

@lidka_hipp
Dnesny obedik zeleninova polievka s kuracim maskom,velmi mu chuti.🙂
My mame doma zruta(klop-klop),chvala bohu.On nie je vyberavi,chuti mu vsetko od HIPP.
Nase najoblubenejsie obedy su vyrobky od Hipp.🙂

bubbles
6. apr 2015

Naša gurmánka miluje kačacinku, ako si môžete všimnúť 😉 Dokonca spáva s receptárom "Kačica na 100 spôsobov" pod vankúšom 😀
Z Hipp ponuky nepohrdne žiadnym mäsom, ale preferuje ľahšiu verziu, so zeleninkou - takže všetky polievky sa dopredu trasú vzrušením, lebo vedia, že skončia na správnom mieste - v hladnom brušku 🙂
Ovocie má radšej v kaši, to v sklíčku je trošku kyslasté, ale piškótka je verná kamarátka a porieši dodávku vitmínov z ovocia 😉

petronelak
6. apr 2015

Moja 18 mesacna dcerka Vaneska spapa vsetko ci uz kupovane prikrmy alebo doma pripravené najradsej zo vsetkeho momentalne papa najradsej cerstve ovocie ci zeleninu cerstvu prosto to co si moze chytit do tej jej male paprcky kusat a vychutnavat tym jej mlaskanim a rozpravanim mnam mnam 🙂

bibyke
6. apr 2015

Malokedy zje Leusko varene jedlo a vtedy musim mat po ruke prikrm Hipp zeleninka s morcacicm masom,ktorej nevie odolat 😁😄 Neviem povedat preco,jednoducho mu chuti a som rada ze aspon jedna z mala jedal 😄

gapre
6. apr 2015

Dcerka ma najradsej prikrmy ,kde su cestovinky a taktiez tie z lososom jej tiez chutia.Potom ma rada tie kapsicky ovocne, a vlastne vsetko co vyraba HIPP papa.Aj susienky a ovocne stavy.

liavan
6. apr 2015

Nepapáme dlho, ale naše prvé jedlo bola zrovna "Prvá tekvica" od Hipp 🙂 Na meninky sme dostali tašku plnú Hipp príkrmov, asi 15 rôznych druhov. A chutia nám veľmi 🙂 Veď pozrite, aká veľká baba nám z nich vyrástla 🙂

erinkamaminka
6. apr 2015

my mame najradsej ovocnu hipp - slivkovu. miesame ju do kasiciek aj preto, lebo obcas ked mame problemy, tak nam pomoze zbavit sa zleho pocitu v brusku

ukulela
6. apr 2015

Dobry den. Nas maly zatial je prikrmy len tyzden - a je to viac o spoznavani chuti, nez o pomlsani si. Mrva , kalerab , karfiol - ked su ciste, tak akoze co to odo mna chcete??? Toleruje ich v kombinacii so zemiakom. Ale dnes - po tyzdni trapenia sa so zeleninou, som ho odmenila jablkovo-hruskovou vyzivou - to uz bola ina kava. 4 plne kavove lyzicky len tak leteli do toho maleho bruska🙂 Bude po tatovi. Ten ma tiez zeleninu za nepriatelov, vyziva je fajnova a najlepsie je maso a buchty na pare - keby ste mali vyzivu s takou prichutou, tak ju tato aj maly urcite hltaju na kvanta 🙂 Takto mi ostava sa tie buchty len naucit poriadne robit 🙂
Takze zatial sme na domacich varenych,no jasne, ze ked budem kupovat, budem hladat tie kvalitnejsie. V zasobe u mame doma 3 pohariky hippu, keby bolo treba. ... a inac chvalim vas caj pre kojace matky, ten mam v zalohe vzdy 🙂

vedorka
6. apr 2015

Moj maly najviac miluje vase maso: morcacie, hovadzie, kuracie. Myslim, ze je tam aj ryza.Presne pozna Vas maly poharik a krici mnam, mnam. 🙂 Pridavam mu ho niekolkokrat do tyzdna k akejkolvek zelenine, zemiakom a ryzi. Som velmi rada, ze je bio, lebo kvalitne maso mam problem zohnat.
Jedine male minus je, ze je od 4 mesiaca a je uplne na kasu a pre nas by bolo super, keby sa vyrabalo takto samostatne aj pre starsie deti a boli to male kusky, lebo ideme mat jeden rok. Neviem preco, ale klasicke maso, ked mu ja uvarim mu az tak nesmakuje, ale Hipp masko uplne zboznuje. Takze mimo toho, ze obcas otvorim aj hociktory kompletny poharik Hipp, Vase masko pridavam aj k varenej zeleninke aspon 4 krat do tyzdna, aby mal dost zeleza. A ideme v tom pokracovat, lebo u nas v rodine masko az tak casto nevarime. 🙂

junova
6. apr 2015

Náš syn Miško má veľmi rád ovocné kapsičky do ruky a ovocné šťavy🙂 Nepohrdne ani telacim mäsom alebo ovocnými prikrmami.

tinula123
6. apr 2015

Nasa ninka spapa vsetky prikrmi...ale najviac si pochuti na spagetkach a lososovi😁

futu
6. apr 2015

Naša Lianka spapa všetko od Hipp 🙂

marbullsalka
6. apr 2015

Matušiačik ma 7,5 mesiaca a má rad zeleninkové príkrmi hlavne keď je nich dosť mäska 😉 , taktiež ovocné - hlavne 100% ovocné príkrmi ako má aj HIPP a aj kašičky na večeru, číslo jedna však stále ostávajú mamine didky 😎

svetulienka21
6. apr 2015

Náš Alexko (15 mes.) má rád skoro všetky HIPP príkrmy aj zeleninové, aj s mäskom, ovocné výživky, hlavne ovocné kapsičky, kašičky väčšinou mliečne, chutia mu ovocné šťavy aj čajíky (čajík sme skúšali zatiaľ len feniklový a bylinkový a chutia obidva).

maminamatka
6. apr 2015

Emuska papka velmi rada kašu na dobru noc ovosnu s jablckami. este keby po nej aj prespala celu noc tak by to bolo plus nielen pre nu ale aj pre maminu a tatina :O)))) skusili sme aj ovocne príkrmy a z tych ma najradsej hruskovu, su velmi chutné pretoze nie su prílis sladke.

eny79
6. apr 2015

Moje deti mali najradšej ovocné - bábán atď, doteraz sa nevedia ovocia dojesť, hlavne bio. A to naše najmladšie ešte uvidíme, s tuhou stravou začneme približne o mesiac.

hotacka
6. apr 2015

HIPP príkrm jablko, banán, broskyňa nam chuti najviac 🙂

evulienkaslx
6. apr 2015

Emka ma velmi rada polievocky, najma slizikove, potom masko, ovocie a syry. Zatial nepohrdla nicim, niekedy ma obdobia, kedy jej nieco velmi chuti, o mesiac to zas nechce ani vidiet. Nikdy neodola telacej alebo kralicej Hippke alebo fajnovym Hipp musli tycinkam, ci ovocnym prikrmom. Chuti jej Hipp joghurt pause, u nas som to zatial nedostala, kupujeme toto v Rakusku.

margarita
6. apr 2015

my mame deti, co zjedia bez problemov vsetko, co nezje ich. 🙂
najmladsej som zatial davala z kupovanych v zime len ovocne prikrmy, lebo som doma tak masovozeleninove vyvaram sama.
ale je to prakticke, ze existuju aj Hippky a ine konkurencne znacky.
najma na vylety. planujem nieco nakupit do zasoby....ked nevyhram 😀