SOUTĚŽ: Vlhčené ubrousky jsou zázrak 🙂

lidka_hipp
10. okt 2014

Jestli je něco pro maminky skvělý vynález, tak to podle mě jsou vlhčené ubrousky. Nejen, že se s nimi dají otřít špinavé ručičky či obličej, ale i zapatlaný kočárek, vlastní zašpiněná kabelka, nábytek, na kterém nechalo děťátko své stopy... asi bych mohla pokračovat do nekonečna 🙂 Co všechno jste už utřela vlhčenými ubrousky? Napište mi svoje ubrouskové zážitky. Pět nejvtipnějších odpovědí získá velké balení našich HiPP vlhčených ubrousků s výtažkem z BIO mandlového oleje 🙂

anny1984
10. okt 2014

Manžel je úžasný v strácaní vecí a tak nemohol vynechať ani kryt na guľu na ťažnom zariadení. Keďže som sa už x-krát o ňu zašpinila, tak som si ju utrela tým čo som mala po ruke, t.j. vlhčenými utierkami. Myslím, že nabudúce ma to čaká opäť 😀

albao
10. okt 2014

@lidka_hipp vlhcena utierka zvladne aj nezmyvatelnu fixku - preto ich nepouzivam na svoje deti!

erika630
10. okt 2014

Rovnako asi ako každá mamička, aj ja používam vlhčené utierky. Vyskúšala som niekoľko značiek, až som dostala od známych utierky zn. Hipp a iné už ani nepoužívam. Sú veľmi kvalitné a neroztrhajú sa ako iné utierky. A čo všetko som nimi utrela? Od pusinky môjho synčeka keď papa až po jeho zadoček keď kaká 🙂 Najviac utierky využívame vonku na prechádzkach, keď potrebujeme narýchlo utrieť ručičky keď padneme alebo na detskom ihrisku keď si zmyslí že chce papať rožok. Utierky používam aj ja - u mňa v kabelke majú svoje miesto - hlavne na verejných toaletách 🙂

p_etrisha
10. okt 2014

Chcela som dcere dopriat "lepsie" ranajky a tak som jej kupila prvy krat lekvarnik. Vypapkala "obal" a ked sa dostala k lekvaru, vysuchala si v nom ruky. Nasledne si ich vyutierala do vlaskov 😅 Bolo by to celkom OK, keby nam v ten den nevypli vodu. Celkovo, nielen odstavili teplu... Vtedy som dakovala ozaj vsetkym, ktori sa podielali na vymysleni vlhcenych vreckoviek 🙂

paulinka8410
10. okt 2014

TAK JA UTIERAM S VLHCENYMI SERVITKAMI VSETKO CI UZ DCERKU, SEBA NABYTOK ,POSTEL KED JU MALA ZASPINI,KOCIAR UZ SOM MUSELA AJ POSTIELKU ASI V TOM BUDEM POKRACOVAT NADALEJ 😀 😀

majusqa77
10. okt 2014

vsetko 🙂 vratane nabytku, telky, monitora, ale aj auta 🙂)

ekinka82
10. okt 2014

Utieram utierkami skoro všetko - najviac ich využívam v domácnosti - utieranie prachu, podlahy, seba, malej alebo potom vonku na verejných toaletách alebo na detských ihriskách -- dakujem tomu kto ich vymyslel - sú neoddelitelnou súcastou mojej kabelky 🙂

tosijo
10. okt 2014

U nás sú vlhčené obrúsky členom domácnosti. Utieram s nimi všetko. A keď všetko, tak fakt všetko 😀. Sú naším každodenným pomocníkom na prechádzkach či výletoch 😉. Ale inak ich mám snáď v každej izbe. Nielen kvôli synovi, že ich má vždy po ruke keď potrebuje, ale aj kvôli sebe. Utieram s nimi okenné parapety 🙂 , capky od rúk po synovi na rolldoroch a na nábytku - aj tu ma zachránia vlhčené obrúsky 😉, sú super na utieranie monitoru na počítači či displeju na telefóne, nemôžem zabudnúť na topánky 😀, a perfektné využitie majú v kúpeľni - utieram nimi záchodovú misu, sprchový kút, krásne vyleštia batériu aj umývadlo a taktiež sú mojím veľkým pomocníkom v kuchyni - ešte mi nič tak super nevyleštilo varnú dosku ako práve vlhčené utierky 😉.

liebling98
10. okt 2014

Najčastejšie ich používam na to, na čo sú určené - utrieť pusu, ručičky, riťku. Rozšírila som použitie aj o tu už spomínané capky detských rúk na čomkoľvek, záchodové dosky, umývadlá. Manžel si ich nevie vynachváliť pri čistení interiéru auta (vrelo odporúča na prístrojovú dosku).
A čo najnetradičnejšie som nimi utrela? Náhrobný kameň na hrobe rodičov, keďže si z neho nejaký vtáčik urobil toaletu. Kameň sa potom krásne leskol, už na jeho údržbu nepoužívam nič iné. Keďže ide Všetkých svätých, musím si spraviť zásoby. 😀

bandurka1979
10. okt 2014

vlhcene obrusky su naš verný spoločnik.. skoro vsade ich pouzivame , v obchode ked vyjdeme utrieme ruky ved na koisiku je kopec bakterii, a čo netradicne sme nimi utreli ? jedna kamaratka mi poradila skusiť utriet mastny digestor a čuduj sa svete aj tam zabrali 🙂

axelina
10. okt 2014

Zvhcene obrusky pouzivam, ako kazdy na usta ruky a hlavne zadocek, a niekedy na psie labky. 🙂
Ale co sa mi najviac pacilo a som bola v uzase, ked dosla kamaratkyna dcerka 2,5 rocna. Uvidela zvlcene obrusky a hned s nim zacala pracovat. Odpratala pohare, obrus sviecku a svetko co bolo na taburetovom stoliku a zacala utierat a hlavne lestit.potom presla na TV, stolicy, kuchynsku linku. Ale len pri stoliku spotrebovala asi 8 utierok. Bola zlata 🙂

katharynkaa
10. okt 2014

U nas vlhcene obrusky TOP.
U mna by clovek.ktory ich vymyslel ziskal NOBELOVU CENU.
Samozrejme ich pouzivame tradicne asi ako kazda maminka na vsetko.
Ale tak u nas su vzdy po ruke v nocnom stoliku,nakolko ich vyuzivame aj po sexe s manzelom 😀 😀 😀

katarinka289
10. okt 2014

Moja dcera pocmarala displej prenosneho DVD do auta cerveniu fixou.Najskor som to nechala tak a pozerala Pat a Mat cez cervene mazance,no potom som skusila vlhceny obrusok a DVD prehravac je ako novy.Inak mam minibalenie stale v kabelke

tichanska1
10. okt 2014

Ja si už neviem bez vlhčených obrúskov ani predstaviť život. Myslela som si, že čím bude syn starší, tým menej ich budem potrebovať. No opak je pravdou. Keď bol maličký používali sme ich prevažne na zadok a pri jedení. Teraz ho s nimi utieram celého od hlavy po päty. A najnovšie sa mi zišli v pieskovisku, keď sa moje drahé dieťa rozhodlo papať piesok 🙂

dobromila1111
10. okt 2014

vlhcene utierky boli v lete skvelym osviezenim na tvar,ci uz maleho alebo aj mna:D
pouzivam ich na kocik,ked maly papa a chrumka je vsade,tiez na rucky,tvar,ritku len obcas,minimalne. Maly ich ma strasne rad do rucicky,iba tak si ju hmatka a presuva z rucky do rucky,kym nie je sucha:D skvela zabavka:D

mandelina
10. okt 2014

Vlhčené utierky sa stali aj skvelým a praktickým darčekom, ktorý v našej rodine skutočne poteší 🙂 😉
Mám postihnutú sestru o ktorú sa starajú celý život moji rodičia. Sestru treba prebaľovať, kŕmiť....takže vlhčené utierky sa míňajú a teda používajú na kilá 🙂 Ja mám tri deti a s mojou mamou si ich nevieme vynachváliť a najradšej kupujeme veľké balenia. Majú využitie v kuchyni, kúpeľni....v celom byte, na cestách, prechádzkach no fakt si neviem predstaviť, že by sme ich nemali 😉 Od kedy sú na trhu sú súčasťou našej domácnosti. 🙂

pipinka4
10. okt 2014

@lidka_hipp my ich tiez pouzivame na vsetko !! Pred dvoma dnami sme menili gumy a aj kolesa na aute a manzel mi krici daj mi nieco na utretie elektronov.a ja som po nom hodila vlhcene utietky nasej malej a ona ako ich tak utiera sa ma pyta hmm ako pekne vonaju to je co? Ja ze utierky nasej malej na ritku 🙂 . A zistili sme ze su dobre aj pre havkov :D sestra ma takeho maleho psika a tiez vykonal potrebu kedze to mal na srsti tak som pohotovo vytiahla servitky vlhcene a utreli sme aj havka :D a mame vela pribehov kde s nami boli vlhcene utierky :D

mama80
10. okt 2014

Pre moju neterku to bola super zabava ich vsetky povytahovat. zabavil sa a to je hlavne 🙂, samozrejme sa vsetky spotrebovali na bezne upratovanie, cistenie alebo ich mat tak po ruke kedy nieco.

martinkaxp
10. okt 2014

u nas maju vlhke utierky vsestranne vyuzitie. Okrem riťusky mojich deti utieram s nimi tvaricku, rucicky, prach, topanky, hocijake vykydnute jedlo na zemi, velmi dobre sa s nimi utiera tablet, monitor, mobil. Kupujeme ich minimalne 4 roky bez prestavky a ja osobne si uz ani neviem predstavit, ako by som riesila toto vsetko, keby sme ich nekupovali. Bolo by to urcite o dost narocnejsie a takto mi usetria cas a nervi. Stale ich samozrejme nosim von a uz viackrat nas zachranili 😀

fidorka221
10. okt 2014

Vlhcene obrusky je aj nasa bezna kabelkova vybava a ked nimi prave necistime spinave rucky ci umazanu pusu alebo zadocek tak napr. v aute pretriem palubovku, listy dveri a pokojne cely interier😉 a nasledne prejde ocistou aj zapraseny kociar ulozeny v kufri auta🙂

iv01
10. okt 2014

najvacsia spotreba vlhcenych obruskov bola, ked sme potrebovali na rychlo ocistit interier auta, ked sa nam deti po ceste pogr.... 😵 😵

janellina
10. okt 2014

Ten kto vymyslel vlhčené utierky palec hore. U nás sú používané 24 hod denne, utierame nimi všetko 🙂 a náš synáčik si utieranie zadočku pochvaľuje 😀 Už keď vidí obal zbystrí zrak. Je to jeho obľúbená hračka momentálne 😀 🙂

lulistek
10. okt 2014

vlhcene servitky su velkym pomocnikom do domacnosti. Nahradia vodu, umyvadlo, spongiu, mop 🙂 su super. ale ked pouzivame na ritku tak len hrubu spinu , ostatne doumyvame pod cistou vodou 🙂

martinkaha
10. okt 2014

Aj my používame vlhčené obrúsky...už od narodenia pri všetkých deťoch, máme ich v kúpeľni, na WC, v izbe, v taške na kočík aj v mojej malej kabelke. Utierame nimi detský zadoček, rúčky z ihriska, madlo od nákupného vozíka, niekedy "zažratú" špinu na podlahe, topánočky, fľaky napr. od zmrzky, keď sme vonku, spadnutú hračku, nehodu od vtáčikov...naposledy som využila na vyčistenie nohavíc na oslave, keď si naše bábo odgrclo...a mohla som tancovať ďalej! 😀 A už nám poslúžili aj na zadok v lese, kde bolo k dispozícii len ihličie...to bola ozaj super 1.pomoc!!! 😀 😎 😀

sarra01
10. okt 2014

Ked som minule prebalovala svoju dcerku a pritom videla na telke kopu prachu, tak tieto utierky posluzili aj na elektoniku 🙂 Len to, prosim, nepovedzte mojmu manzelovi, on je na to velmi citlivy 🙂 🙂 🙂

sam2
10. okt 2014

Ja ich vyuzivam hlavne na zadocek, tvar a ruky. No moj maly nezbednik pre ne vymyslel dalsi sposob vyuzitia: nedavno mi z niecim behal po dome a utieral podlahu zo slovami me,me,me (rozumej metla 😀 ) a ked som sa k nemu zohla aby som zistila co vlastne robi, zistila som, ze vytiahol asi 10 mokrych utierok a lesti parkety 😀 😀 Proste sa hral ze zameta ako ja 🙂

juliet221
10. okt 2014

ja som s nimi utrela kadeco. od zadocku, rucky, tvar, stol, nabytok, topapanky, podlahu ovracanu,..... do nekonecna mozem pokracovat. no manzzel s tym mynule utieral palubovku v aute a aj tu palicu na kontrolku oleja v aute.

lucy125
10. okt 2014

Pre mna su vlhčene obrusky TOP.Nepohnem sa bez nich ani na krok,utieram nimi,seba,maleho,špinu na kočiku,použivam v kuchyni ,v obyvačke,dokonca aj našu fretulu som s nimi už utrela 😀 a + som malovala na balkone kov a použvala sakra drsnu farbu a nič ju nezmylo,ani voda ani aceton,iba vlhčene obrusky 😉

aluxka
10. okt 2014

Ja som skúsila zložiť malú básničku:

Dostali sme dary od Zuzky,
aha! ved to sú Hipp - vlhčené obrúsky!
Mama úsmev zatajila,
očami sa prezradila.
Mala ona radosť veľkú, že bude mať čím utrieť telku.
Všetkým doma hovorí - utri ju!
tuším má z nich pasiu...
Kam sa pohnem to ja viem,
číha na mna mamin sen.
Do boja sa s nimi dávam.
rodičom tak všetky svaly zapájam.
Takže Hipp vlhčené obrúsky,
sú aj fitnes pomôcky.
U nás veľa práce majú - čistia, utrú a aj sajú.
Sú to veľké pomôcky - Hipp vlhčené obrúsky.
🙂

mabliss
10. okt 2014

Vlhcene utierky používam veľmi dávno,ešte som ani mamou nebola. 🙂 Sú ideálne na rychle upratanie pri nečakanej návšteve a dajú sa použiť skutocne všade. Aktuálne sú vsak najobľúbenejšou hrackou nášho malého. Prebalit ho je teraz riadna fuška, nechce ležať na chrbatiku. Čo zaberá,sú vlhcené utierky do ruky, vyťahuje ich,aj olizuje (co už 🙂 ). Takže u nás nenahraditeľný všestranný pomocník. A čo netradičné som nimi utrela? Raz som sa chytila v lese nejakej haluzky a potom ma čosi zasvrbelo na tvári,tak som si to poriadne posuchala. Vyzerala som ako Indián pred bojovou výpravou. 😀 Manžel sa nevedel prestať smiať. Ale mala som vlhcene utierky, tak som to vyriešila. 🙂 Vody sme už mali malo,tak prišlo vhod,že sme ušetrili. 🙂