SOUTĚŽ O VLHČENÉ UBROUSKY HIPP

lidka_hipp
7. apr 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se na osvěžení pleti, otření brýlí, rychlé umytí rukou, když voda není poblíž a vůbec mají spoustu užitečných funkcí 😀 Věřím, že i vy berete vhlčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o velké balení (4x56 ks) Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a deset nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balíček 🙂

Mimochodem, Čistící vlhčené ubrousky HiPP s výtažkem z BIO mandlích jsou vyráběné bez minerálních olejů s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Nenajdete v nich aromatické látky, které mohou vyvolat alergickou reakci, éterické oleje, alkohol, mýdlo, barviva, PEG emulgátory a ani parabeny. Nejsou ani bělené chlórem a mají neutrální pH.

erinkamaminka
7. apr 2015

no ja to pouzivam na vsetko: ci uz ci je maly od zmrzliny v lete, na jar a jesen spinavy od blata, v zime omrvinky z kocika a topime sniezik na rokach a tiez sem tam mu s tym utriem krvicku ked sa mu zas raz nieco ´podari´

futu
7. apr 2015

Vlhčene obrusky použivame cela rodina ked čakam manžela v aute tak mu vždy s nimi umyjem celu palubovku 🙂

zuzka38
7. apr 2015

Vlhcene obrusky pouzivame na vsetko.. Od klasickeho utierania zadku anust, ked neni po ruke vreckovka tak aj smrkame do vlhcenej 😉 umyvame.kocik vlhcenou ked.mensi zacape vsetko napr.od bananu a dokonca som vlhcenou utierala psa 🙂 vseuzitocne utierky do domacnosti su to rozhodne 🙂

lilien27
7. apr 2015

Dobry den, neviem ci to bude vtipne-ak, tak skor cierny humor...Raz som bola s dcerkou na cintorine, bolo to skoro na jar-este tam netiekla voda-nasa obec cez zimu vodu odstavuje. Na nahrobnom kameni stareho otca bolo velke vtacie hovienko ☹ Kedze voda netiekla, rozhodla som sa utriet to vlhcenymi obruskami...Hned ma napadlo, ze ich asi dost miniem-aj mi ich bolo luto takto spotrebovat-no svedomie mi nedalo. Napodiv som to utrela len s jednou a druhou vylestila. Potom som si vsimla, ze mramor po vasich Hipkach ostal krasne leskly a tak som obetovala este dve a prelestila cely nahrobny kamen 😀 Bola som max. spokojna, pretoze sa z daleka krasne leskol 🙂 JEDNOZNACNE V KAZDEJ SITUACII HIPPKY!!! <3

juliet221
7. apr 2015

no my sa bez utierok ani nehneme z bytu. v prvom rade pouzime samozrejme ako kazda mamina na zadocek babetka. dalej pouzivame na na utretie ruk a ust deti ci doma ale hlavne vonku. pretriem zaprasane topanky , podlahu a koberec ked sa mala pogrcia, stol ked deti daco rozleju, su paradne ako odlicovacie utierky 🙂 🙂 ked sa deti okydaju vonku tak utriem utierkami, penove puzzle pretriem ked treba , hracky ,proste na vsetko mozne , v tejto chvily ma ani nenapadne na co vsetko pouzivame,

majkado
7. apr 2015

umývame ruky, tváre, zadky, špinavé topánky z ihriska, zabatené stopy v aute, a už som s nimi utrela aj mačku, keď sa ocitla v nespravnej chvíli na nespravnom mieste a dostala zásah kakaom 🙂

radka168
7. apr 2015

Dobry,den!
Tak samozrejme v prvom rade pouzivam vlhcene utierky na zadocek mojho 7 mesacneho synceka,ale daju sa vyuzit aj inak,kym som ja okupala mojho mladsieho synceka tak ten starsi 3 a pol rocny syncek sa rozhodol,ze vlhcenymi utierkami musi ocistit svoje hracky a stol od plasteliny co zaspinil,je pravda ze hracky sa mu pekne leskli aj stol,a sam mi povedal,ze ked ich ja mozem pouzivat jeho bracekovi na zadocek preco by ich on nemohol pouzivat na ocistenie jeho hraciek ? 🙂
Vlhcene utierocky od HIPP su jedna z najlepsich pomocok pre maminky v tejto dobe,bez nich ani nakrok.Som vdacna,ze sa nieco taketo vynaslo ulahcuje mi to zivot.

moncsi1987
7. apr 2015

Obrusky pouzivame na vselico mozne,na zadocek,na rucicky,na kocik ale to skor ked sme vonku,ked sme doma radsej pouzivam vodu napr. po kakani.Dam maleho do umyvadla a umyjem mu ritku s vodou.
A nas najvpitnejsi alebo najtrapnejsi pripeh s obruskami je ze raz sa nam stalo u pani doktorky v cakarni ze sa maly pokakal,tak ja hovorim ze este predtym ako nas zobere donutra rychlo vymenime plienku.Na prebalovacom pultiku boli hracky,maly si zobral jednu plysovu hracku a jak to hodil,padol to do akurat rozbalenej plienky.
Nevedela som co rychlo utriet hracku aby si nas nikto nevidel alebo maleho zadocek. 😀
Ten kto vymislel vlhcene utierky mal by dostat nobelovku.

evka4
7. apr 2015

Vlhcene vreckovky pouzivam nielen na zadocek svojho babatka, ale su super pomocnikom pri akejkolvek nehode v domacnosti ci na ihrisku🙂
P.S. Dobre sa s nimi utiera aj prach 🙂

tichanska1
7. apr 2015

Tak my máme vtipnú príhodu... Boli sme s našim krpcom v takej malej Zoo a bola tam Lama. Náš kamarát bol taký frajer, že ide ju on pohladkať. Všetci sme sa držali ďalej, no on sa nedal odhovoriť... Prišiel k tej lame, začal sa k nej prihovárať. Ona sa k nemu nahla úplne blízko a kýchla....Náš kamoš bol celý mokrý a slizký od laminých slín. Smiali sme sa ako psi a ako prvú pomoc sme mu podali vlhčené obrúsky, ktoré ho zachránili, nakoľko sme sa ešte chystali na výstavu 🙂

majik66
7. apr 2015

Na zadocek to je asi prvorade, na ocitenie ruciek, najnovsie ich pouzivam aj na cistenie topanok😀 Misko s nimi rad umyva linku, podlahu, ked ma vidi upratovat.Su to jeho utierky na vsetko.Utiera s nimi dokonca aj hracky🙂Stala sa mi mila prihoda.Nakupovali sme s Miskom jogurtiky a on si jeden drzalnv rucke, trosku ho stlacil a bolo. Cize vtedy mi boli veeelmi napomocne 😀

erika630
7. apr 2015

Zdravím a prajem pekný deň. Takže vlhčené obrúsky používam od zadočku až po tváričku - a v domácnosti sú nenahraditeľným pomocníkom v upratovaní a utieraní prachu. Nakolko mi malý velmi rád pomáha 🙂 dám mu do rucicky obrusok a umyva mi skrinky - 🙂 utiera z nich prach a sú vynikajúcim pomocníkom i na cestách 🙂 ci ked potrebujete niekde vykonat cik pauzu v lesiku alebo prebalit malemu plienocku alebo len tak na utretie spoteného čela - ak zabludite a neviete kudy kam 🙂 Nechápem ako som doteraz mohla pracovať bez týchto super pomocok 🙂 velmi to ulahcuje zivot a som vdacná ze nieco take super existuje. Pekný deň

misel12
7. apr 2015

My pouzivame vlhcene utierky na zadocek ale hlavne sa snimi skvele lesti skleneny stol 😀 tak isto aj zapackane zrkadla lebo nas drobec velmi rad po nom packa 😀 vyuzitelne naozaj na cokolvek...

katarinaz123
7. apr 2015

No ja ich pouzivam na vsetko ked sme na cestach tak ci uz ruky tvar zadocek alebo ked si zababreme chrumkami kocik a naposledy som utierala aj nasmu psikovi Leonovi zadok kedze sa cely okakal ;)

mmatam
7. apr 2015

Utierky na ritku, na ruky, na všetko, preto ich mám vždy po ruke hlavne keď sme vonku, a malý sa zabaví s
obalom od nich, to ho zaujme aj na pol hodinky

mirka251
7. apr 2015

Vlhcene obrusky sú najlepší vynález,používame ich skoro na všetko,hlavné na ritulku,ale aj na ústa, na ruky aj keď sa niečo okyda,je to prvá pomoc pre nás mamičky 😉

alencica
7. apr 2015

V prvom rade k utieraniu prazenicky z ritky mojho drobceka, cisteniu kapoty nasho kocikoveho tatosa alebo niekedy, ked je mama leniva, aj k odstranovaniu jej make upu.

janellina
7. apr 2015

U nás sú najlepším pomocníkom po plienkach pre malého 🙂 nedá mi nespomenúť, že ich používame aj na utieranie prachu a aj na čistenie topánok v čase núdze 😀

ekinka82
7. apr 2015

Naša rodina si obrusky nevie vynachváliť - sú povinnou výbavou v aute, v kabelke, v domácnosti majú svoje miesto kde na ne dočiahne aj dcérka a dokonca ich mám aj u mna v práci na stole 🙂 Velmi sa nimi dobré utiera prach a čistí digestor. A v aute pri výmene kolesa alebo čohokolvek - neveril som im ale velmi ma presvedcili a teraz na ne nedám dopustiť - nie len že mi umyli ruky ale dokonca mi tie ruky aj pekne vonali 🙂 Človek nikdy nevie kedy mu pomôžu. Sú vynikajucou pomockou a teraz pri narodení krpčeka sa zídu na ritku a pri zavádzaní príkrmov 🙂

stanka284
7. apr 2015

Vlhčené utierky od HIPP, sme dostali do daru od kamarátky môjho ocka, čo robí zdravotnú sestru na novorodeneckom oddelení, tak už to svedčí o tom, že sú TOP.
Tento rok, sa jarné upratovanie konalo len s HIPP utierkami, keďže mám 6mesačného synčeka čo nechce nikdy spať 😖 najlepší pohľad mala moja kamoškaa keď prišla na návštevu a dieťa "obesené" v šatke so mnou úmýva ockovi pracovný stôl..prvá rekcia bola, že chúďa dieťa a škoda obrúskov 😢 druhá, keď to všetko krásne vyschlo, kde ich kupuješ idem ich požívať aj ja :D
Takže utierky slúžia u nás na prabaľovanie, hranie sa s obrúskom, utieranie ručičiek, na wc miesto vlhčeného toaletného papiera, utieranie prachu a leštenie nábytku.
A vtipná príhoda? Akosi sa utierky zapáčili aj môjmu mužovi, len ho nenapadlo ich odhadzovať do koša, tak sme mali upchatú kanalizáciu 😀 😀 😀 Tak konečne som sa mu mohla smiať aj ja, že nie vždy všetko pokazia len ženy!. 😉

veverka84
7. apr 2015

hipp obrusky a kozmetika ma dostali svojou krasnou vonou,a ked uz moje deti nie su babetka a vytiahnem kazdy jeden obrusok s tou vonou sa mi spoja tie momenty prve dni ich zivota🙂a teda zboznujem ich aj na utieranie prachu v aute 😅

bobaaa
7. apr 2015

tam moj starsi syncek s vlhcenymi obrusskami v lete utieral tatikovi prsty na nohach a medzi prstami a taktiez mu snimi citujem ,,vybejam spinku za nechtikom 🙂

macopka
7. apr 2015

Pre nás sú obrusky tis veľkým pomocníkom. Používame ozaj všade - rucicky, zadocek, tvaricka, utierame aj spolok... Teraz počas veľkej noci mi pomohli veľmi pri upratovaní a veľmi som sa potešila, keď som zistila, že veľmi dobre vyčistia dvere, ktoré naša malá kvapka rucickami. Vždy to bol problém vyčistiť,vždy zostávali odtlačky. Ale teraz sú rýchlo čisté. 🙂

ludka140281
7. apr 2015

obrusky su skvelá všestranne využitelka pomocka pre malých aj velkých 🙂 a kde sme ich využili a využívame? asi všade a každy den,,,čistia prach,zadočky dieročky 🙂,,palubne dosky,topánky,ruky a najnovšie nimi deti umyli cele auto,,,,,......skoro ma záchranka odviezla,ked som to videla,ale vraj mamka len tri balenia sme ti vzali 🙂 tak nemilujte ich 🙂

katarinka289
7. apr 2015

No ja ich kupujem na dcerinu prdelku,no vyuzijem v ovela viac dituaciach.Napr.starsej utieram zarypanu pusinu, ruky, utriem s tym kocik,ked je niekde zacapkany.Dcere v detskej utriem tabulu na kriedy...a ja si dokonca aj topanky s tym pretriem,ked idem von 😉

melesmeles
7. apr 2015

Vlhcene obrusky su naozaj vynikajuci vynalez. Ja ich tiez nosim vzdy pri sebe. Doma som ich uz vyuzila na umytie podlahy, utieram s nimi prach a vsetko co sa len da 🙂 Dokonca som do nich raz nazbierala maliny, boli sme na vylete a nemala som poruke ziadnu inu nadobu, tak mi ozaj dobre posluzili 🙂 Moj syn ich pouzil aj pri kreativnej cinnosti. Farbil na ne temperovymi farbami. Konecny vysledok bol velmi pekny. 🙂

kaja082
7. apr 2015

Hipp Hipp Hippky!
Nahradia vsetky servitky!
Hipp Hipp Hippky,
zvladnu všetky ritky🙂
Hipp Hipp hurá,
ocisti sa snimi aj rura :D
O Hippkach je cely svet,
uz ich poznam naspamat.
Cela moja rodinka,
to nie je vobec novinka,
vie kedy je spravna chvilka,
pouzivat Hipp Hippinka.

Touto troska vtipnou kratkou basnickou som chcela vlastne povedat, ze Hippky pouzivam uz vsade, aj tam kde by bola skor na mieste nejaka handricka a cistiaci prostriedok :D Hipp Hipp Huraaa :D

daduska2222
7. apr 2015

Ja používam obrúsky non-stop,tak ako ich použíwajú drobcovia tak ich použivam aj ja..drobcom na riťku,na ústočká keď papame,na zababrané ručičky,ja ich použíwam aj na vyčistenie pleti a aj na odmalovanie očí a tak tiež ich nosím wšade so sebou,veľmi dobrá a prakticka a hlawne využiteľná vec 🙂

haidi
7. apr 2015

okrem toho ,ze su vynikajuce pri osetrovani detskej pokozky ,tak su pre mna velkym pomocnikom hlavne ked si robim make up a nemam k dispozicii vodu tak su pre mna prva pomoc pri ocisteni ruk 🙂 niekedy ked mam cerstvo umyte vlasy a urobim si cop a vlasy mi stoja ako ,,antenky ,,tak tiez ako prvu pomoc pouzijem vlhcene obrusky na uhladenie na neposlusne vlasy 🙂

hippinka
7. apr 2015

Pre mňa sú vlhčené obrúsky nenahraditeľné úplne všade. Ja som proste závislá na tej vôni po mandliach 😀 Keď poutieram riťku mojej princeznej tak ju má zkľudnenú a jemnučkú a nemusím jej dávať žiadny krém ani zásyp. Dokonca aj starší Adamko 6r príde sám keď ho štípe riťka aby som mu ju utrela obrúskami a vždy to zabralo. A balíček je aj výborná hračka keď nemáme žiadnu po ruke. Keď sa napapá tak ju nimi utieram a v nestráženej chvíli si ju napchá do pusy a čaká až to zbadám. Ja zhíknem a vrhám sa jej to vybrať von a ona sa začne nahlas smiať 🙂 no proste zábava 😀 😀