SOUTĚŽ O SLONÍKY: Jaká hračka je u vás nejoblíbenější?

lidka_hipp
31. mar 2015

Milé maminky, s čím si vaše děti hrají nejraději? Jsou to plyšáci, stavebnice, panenky nebo třeba autíčka? Pošlete nám fotografii svého miláčka s jeho nejoblíbenější hračkou a napište nám, co jste s touto hračkou už zažili. Musíte jí brát všude s sebou? Neusne vaše děťátko bez ní? Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme naším krásným a hebkým sloníkem HiPP. Je vyroben tak, aby si s ním mohly hrát i ty nejmenší miminka a moc hezky se s ním usíná 🙂

bonaqa2013
31. mar 2015

moja posledná dcéra dlho zaspávala s červenou obracačkou na palacinky. Veľmi sa jej páčila, musela ju mať pri sebe stále. Neraz sme ju hľadali celá rodina po celom dome.

topier
31. mar 2015

Môj starší syn dostal ku krstu tohoto plyšáka a odvtedy sa stal členom rodiny. Volá sa Janko 🙂 Nikde ho so sebou našťastie vláčiť nemusíme, veď Tomáško je už na to dosť starý, ale stále s ním zdieľa posteľ 🙂 Keď sa narodila Mišuľka, aj Tomáško sa staral rovnako o Janka. Nosil ho, uspával, choval.. Dokonca sme museli chodiť po izbe po špičkách, lebo Janko spinká, aby sme ho nezobudili. Ešte aj teraz hocikedy za mnou príde, či si nechcem na chvíľu povarovať aj Janka.
Mišinka je ešte malá, nemá žiadnu obľúbenú hračku, keď nerátam ovládač od televízora. No už uvažujem, ako ju naučím samostatne zaspávať, keďže doteraz zaspávala vždy pri kojení, alebo na rukách. Je už však dosť ťažká, takže by som ju už chcela naučiť na zaspávanie v postieľke. Možno by práve takýto krásny sloník bol dobrým spoločníkom a zachránil by môj chrbát 🙂

bibyke
31. mar 2015

Momentalne je u nas Leova najoblubenejsia hracka krabica od kocika 😁😄

klincek
31. mar 2015

@bonaqa2013 tak toto netromfne nic 😀.

daduska2222
31. mar 2015

Ivanka milujem svojho kqička!!-nikde bez neho nejde,wšade musia byť spolu,či papať,spinkať,do obchodu,ku doktorke,na prechádzku,hrá sa s ním na doktorku,na predawačov a nevymení ho za nič,! 🙂 a Lukasko miluje spievajúceho psíka,teší sa keď spieva,tancuje pri ňom a hlavne na ňom zaspáva ale určite by ich krásny,hebký sloník potešil! 😉 Ďakujeme

fazulka17
31. mar 2015

u nás je najobľúbenejšia hračka tento plyšový psík,má ho už od narodenia a ten si už niečo prežil.Bol s nami všade či už u lekára alebo na výletoch dokonca sa už stihol vykúpať vo vani ale aj v záchode no ešte funguje ( rozpráva a hrá pesničky). Niekoľko krát sme hu už aj stratili no našťastie sa vždy našiel. Je to jej Top hračka

lejlla
31. mar 2015

Starsi syncek miluje kladiva,srobovak.... a zaspava s pracovnymi rukavicami pod vankusom.

futu
31. mar 2015

Naša Lianka je velka pretekarka v autičku by aj spavala nechapem načo som kupovala kočik 🙂

anita
31. mar 2015

U nás nič nie je také zaujímavé ako kôš na bielizeň a lavór. Okrem toho ma rád autíčka aj plyšákov.

martinkaha
31. mar 2015

Doma máme dosť hračiek po našich starších deťoch, aj nové hračky sme kúpili a podostávali... No naša najmladšia dcérka má najradšej kuchynské náradie, no všetko ju baví tak 2 minútky, potom odhodí a berie ďalšie a ďalšie, tak mám každý deň v kuchyni "poriadok". 😀 Najviac obľubuje lyžice a lyžičky - aha, dôkaz je na fotke. 😀 😉 😀

tiumen
31. mar 2015

♡ takže malý posledné dni fičí na ručnom vysávači, pokiaľ ho omylom nezapne 😀 v tom okamihu spustil taký rev akoby ho zaživa rezali 😀

erika630
31. mar 2015

no u nás ako správny chlap z dediny - je to traktor 🙂 - tak tatino a mamina museli kupit traktor - a kedže ešte nedosiahnem na pedále tak ma musia vozit - tlačiť

ellushka
31. mar 2015

Nasa dcerka ma svoje oblubene hracky, ktore musime vsade so sebou nosit. Ale momentalne je v obdobi, ked sa zahra najradsej s vecami, ktore nie su urcene na hranie. Napriklad s kopou pradla. 🙂

juliet221
31. mar 2015

moj mladsi syn beha stale s gitarou a vybrnkava vsade de sa da, moja pol rocna dcerka ma zatial najradsej svojho mekkuckeho psika a lopticku a pri najstarsom ked boli maly sme sa nehli hnut bez jeho maznacika tweeetyho. trvalo mu to hadam aj 2 roky ze sme bez neho nemohli nikam

anny1984
31. mar 2015

Len čo pominul posledný tohtoročný sneh, už sme vybrali našu najobľúbenejšiu hračku - odrážadlo. Aby nám niekam neušiel, takto sme si ho takto "poistili". 🙂

aluxka
31. mar 2015

Moje dve slečny sa zahrajú so všetkým, radi stavajú hrady, ohrádky zo stavebníc pre zvieratká, s bábikami a samozrejme aj s kuchynskými riadmi 🙂 Staršia dcérka má ale od malinka najoblúbenejšieho modrého sloníka, s ktorým od malinka zaspáva. Je to kamarát keď je veselá, keď je smutná tiež je sňou, utrel jej nejednu slzičku no zažívajú spolu aj nejednu srandičku. Požašívaný je od uší po nohy, no stále má pre ňu to čaro. Mladšia dcérka nemá žiadneho naj parťáka, možno práve Hipp sloník by bol zase jej najlepší kamatát 🙂

martinusik91
31. mar 2015

Náš Sebinko má najradšej toto autíčko 🙂

luchajda
31. mar 2015

Ako tak pozerám, nie sme jediní u koho frčí ako hračka všetko možné len hračky nie. My sme malej hračky ani nekupovali, čo to podostávala, no pre ňu je najväčší zážitok dostať do ruky to čo drží mamka alebo tatko... Žiadna hračka nevyčarí na jej tváričke taký rozžiarený úsmev ako ovládač, pohár, miska, tanier, vareška, vankúš, oblečenie, štipce, igelitka, sáčik, časopis .... skrátka čokoľvek čo nás vidí držať :D Naposledy objavila babinine hodinky, obal na mobil a reťiazku s príveskom ... hodinu som nevedela že mám dieťa :D

svetulienka21
31. mar 2015

Moji synáčikovia, starší Norko a mladší Alexko

mandelina
31. mar 2015

Naša Ela má obľúbený hovoriaci hrniec od Ježiška - pri ňom sa zahrá aj si zatancuje 🙂 . Ďalšou veľmi obľúbenou hračkou je magnetická písacia tabuľka - s ňou sa vie krásne vyhrať a neraz sa jej aj podarí všeličo nakresliť 😉 .
Jednu obľúbenú hračku nemáme ak sa neráta môj "cicík" na ktorom by bola stále - najmä v noci 😉 . Ináč sa jej veľmi páči loziť do izieb starších súrodencov, kde toho nájde habadej - čím väčší neporiadok - tým lepšia zábava 😀 . A aby som nezabudla naša práčka plnená z boku - úplny facinátor 😀

kuka221
31. mar 2015

U nás je favorit táto mačka. Má ju od malička , je už stará a vypelichaná asi 100x praná v práčke.
Už ani nie je poznať čo to za zviera vlastne je. Musela jesť kašu, chodiť na výlety a dokonca aj 3x som ju lovila v záchode lebo aj ona musela ísť v noci predsa cikať...
Rada by som ju už aj vyhodila ale nemôžem. Kúpila som aj novú, väčšiu, krajšiu ale odložil ju na policu 😢

moni244
31. mar 2015

moja má najobľúbenejšie tieto dve hračky, mončičák a plyšový olaf, tích musím brávať stále zo sebou, bez olafa ešte zaspí, ale mončičák nesmie ostať doma

moncsi1987
31. mar 2015

My teraz prezivame najhorsie obdobie.Maminka ani na zachod bez o mna,tak mi kupili box na hracky na kolieskach,priviazali spagat a taha ma vsade kam ide aj s mojimi hrackami.

bandurka1979
31. mar 2015

naša najmladsia ma najradsej plysoveve hracky , ked jej nejakí miláčik spadne na zem musime mu pofukat boliestku :D

moncsi1987
31. mar 2015
ivka_jarko
31. mar 2015

Moja najoblúbenejšia hračka sú štipce a čisto opraté prádlo. :D

olivka26
31. mar 2015

u nas rozhodne vedie lopta,lopticka,gulocka,vsetko co sa kotula,gula a skace 🙂 vzdy mam jednu v kociari,malu lopticku v kabelke,v izbe tiez nechuba zopar mensich lopt 😀
uz sme dokonca aj do kufra auta jednu zakomponovali,ked ideme napr,na vylet...proste lotpty su u nas TOP hracka a nekonecna zabava

johankahanka
31. mar 2015

U nás frčalo naťahovacie slniečko hrajúce melódiu. Malá ho dostala od mojich kolegýň a nech sa dialo čokoľvek, vždy ju vedelo perfektne upokojiť. Vždy keď plakala stačilo potiahnuť šnúrku a razom sa plač zmenil na úsmev... žial minulý týždeň doslúžilo, tak už len visí nad postielkou a usmieva sa malinkú 🙂

petronelak
31. mar 2015

Oblubena hracka mojej 18 mesacnej slecny Vanesky je tigrik (po jej reci NINIK) z rozpravky macko pu to je mojkac na buvanie ci je noc, den ci je v postielke alebo kocari akebo na rukach NINIK nesmue chybat a tiez jej kamska Minie (po jej reci MINI) ked papa nieco uteka k nej a krmi ju, dava jej pit, pusinkuje, mojka, pozer s nou rozpravky proste jej kamoska ktora jej nevzdoruje, neberie nic, nezakazuje, nehada aa s nou 🙂

zuzzuzzuz
31. mar 2015

U nás sú na prvom mieste plastové lyžičky...ak nie sú v ruke alebo v puse, tak ich zaručene nájdem pod vankúšom :D