SOUTĚŽ: Krásné těhotenství

lidka_hipp
8. okt 2014

Mám soutěž pro všechny nastávající maminky 🙂 Napište mi, co pro vás bylo v těhotenství nejkrásnější. Můžete posílat fotky, skládat básničky, popsat své pocity... zkrátka fantazii se meze nekladou 🙂 Tři vylosované maminky se mohou těšit na náš krásně voňavý Masážní olej na strie.

Pokožka v těhotenství potřebuje jemnou péči, kterou ji může poskytnout náš masážní olej obsahující BIO mandlový olej, jojobový olej a také výtažek z rakytníku. Masážní olej je určený pro pravidelné a příjemné masáže oblasti bříška, boků a prsou. Ty podporují prokrvení a obnovu pokožky a pomáhají uchovávat elasticitu pokožky. Více o těhotenských masážích najdete na našem webu: http://goo.gl/i1RDE3

erika630
8. okt 2014

najkraasnejsie bolo ked som svojho prvého synceka videla a pocula mu biť srdiečko v ordinácii u pána doktora a ked ma zacal kopat 🙂 to bol asi najkrajsí zážitok mojho tehotenstva

sarra01
8. okt 2014

presne si pamatam ako moj tehotensky test ukazal dve palicky a to teplo a laska co ma vtedy zahriali... bolo to neopisatelne 🙂

ekinka82
8. okt 2014

presne ako aj mamicka sarra01 - ked mi test ukázal 2 paličky bola to nesmierna radost, po tak dlhej dobe snazenia som pocitila lásku a teplo pri srdiecku. bol to nádherný pocit

futu
8. okt 2014

Toto je postel na ktorej som stravila 14 hodin s kontrakciami ale stalo to za to 🙂

madeleine
8. okt 2014

Ten moment, ked nam doktor potvrdil, ze ma uska po mne a bude chlapeck po ocinkovi... z ordinacie som odchadzala drziac ho za ruku, inak by uletel 😀 Velmi som sa tesila s nim, potvrdili sa moje pocity a yz to blo take konkretne, realne, nielen pocity a obcas rybicka v brusku... 😵

nigguska
8. okt 2014

Samozrejme,pri prvom tehotenstve som sa velmi tesila vsetkemu,inac to neslo. Ale teraz,je to ine. Moj 4 rocny syncek mi bozkava brusko a TOTO je pre mna to najkrajsie. To,ze nevie ako vyzera,v podstate len vie,ze tam nieco je, a uz teraz HO/JU lubi 🙂

katharynkaa
8. okt 2014

keďže som mala komplikované tehotenstvo od začiatku, bolo to veľmi náročné na psychiku ☹
Ale vďaka bohu, všetko dobre dopadlo, a po 6-mesiaci tehotenstva bolo všetko v normále a ja som si konečne mohla užívať svoje tehu naplno.
Takže pre mňa najemotívnejší pocit, keď sme sa z genetiky dozvedeli, že všetko je v poriadku a narodí sa nám malá bambuľka. 😀 😀 😀

misicka101
8. okt 2014

Najkrajší pocit bol ten, keď sme našej prvorodenej bambulke oznámili, ze konečne bude mať vytúženého súrodenca... Ten pohľad v jej očkách stál za všetky peniaze sveta... Prekvapenie, šťastie, radosť, láska - všetko tam bolo a hlavne stále tam je a stále sa rovnako teší 🙂 , tak ako my 😉

tichanska1
8. okt 2014

Pre mňa bola najkrajšia spomienka z tehotenstva keď sa malinký začal prvý krát v brušku hýbať. Bolo to v 12tom týždni a nikto mi nechcel veriť, že už cítim pohyby. Ale doktor mi potvrdil, že áno dobre cítim 🙂

katarinka289
8. okt 2014

My sme druhe planovali uz skor,no podarilo sa sz po 10 mesiacocj.Tak ako ini planuju po troch rokoch,tak nam to vyslo,ani sme tak nechcelu.Dcerka mala termin 18.2.2012 teraz mame termin 19.2.2015.Kazdy den sa modlim a dakujem p.Bohu za tento dar,lebo otehotniet v dnesnej dobe,vobec nie je jednoduche. "Pane Jezisu dakujem Ti,ze si ma obdaril plodom zivota,ktory v sebe nosim.Prosim,daj nasej nenarodenej dcerke silu,aby sa v zdravi vyvijala a mne daj silu a zdravie,aby som ju mohla donosit,porodit a s laskou v Tvojej viere vychovavat"

katarinka289
8. okt 2014

My sme druhe planovali uz skor,no podarilo sa az po 10 mesiacoch.Tak ako ini planuju po troch rokoch,tak nam to vyslo,ani sme tak nechceli.Dcerka mala termin 18.2.2012 teraz mame termin 19.2.2015.Kazdy den sa modlim a dakujem p.Bohu za tento dar,lebo otehotniet v dnesnej dobe,vobec nie je jednoduche. "Pane Jezisu dakujem Ti,ze si ma obdaril plodom zivota,ktory v sebe nosim.Prosim,daj nasej nenarodenej dcerke silu,aby sa v zdravi vyvijala a mne daj silu a zdravie,aby som ju mohla donosit,porodit a s laskou v Tvojej viere vychovavat"

olivka26
8. okt 2014

najkrajsia spomienka...7mesiac...a dlllha tura s priatelom do kopca,cez les,cez luku...bolo super aj malickej v brusku sa tento krasny vylet velmi pacil 🙂

patricia24
8. okt 2014

Najkrajsia spomienka u mna v tehu bola ze v 12tt nam mali na ultrazvuku na vydvihol ruku a ukazal na palcek

janettan
8. okt 2014

najkrajšou spomienkou bolo pre mňa, keď mi tehotenský test po 1x konečne ukázal 2 čiarky a ja som len plakala a plakala od šťastia a ďakovala Bohu za to, že sa stanem mamičkou 🙂

ivka_jarko
8. okt 2014

Ako prve krasne bol pre mna dvojpalickovy test a prvy ultrazvku ;) Druhe krasne bola pre mna prvy kopancek a tretie kraasne bola pre mna fotografia z 3D sona, kde som videla tie malinke prstiky. No najkrajsie bolo pre mna, ked som ju prvykrat uvidela - moju krasnu dcerku Sarku. To bol najkrajsi den mojho zivota.

anicka86
8. okt 2014

všetko, úplne všetko 😀

dobromila1111
8. okt 2014

Najpresnejšie bol ten pocit, že už nikdy nebudem sama. Že sa musím o seba starať, lebo niekomu dám život, môžem dať život. Keď som ho prvýkrát videla na sone, cítila v bruchu, videla ako sa hýbe. Plod našej lásky, zázrak🙂

bianus
8. okt 2014

Mám dve kočky a najšťastnejšia som bola až keď sa narodili...Počas tehu som bola šťatsná, keď ma kopkali...Je to zázrak a šťastie mať dieťa.

bobulinka007
8. okt 2014

nejkrásnější bylo když mi konečně potvrdili těhotenství ,a proč já od samého začátku věděla že jsem těhotná,ale těhotenský test ani krev to nepotvrdili a ani ultrazvuk nejdříve mi tvrdili že je to cysta a pak že mimoděložní těhotenství ,stále jsem naléhala a nakonec mi potvrdili co jsem od začátku věděla 🙂

ferihegy
8. okt 2014

Ja som si počas tehu okrem úžasných kopančekov užívala VLASY 🙂 Rástli veľmi rýchlo a nepadali :D

bibinka78
9. okt 2014

Ked som konecne nasla na teste // neverila som ze sen sa konecne zacne plnit.Dnes mam doma krasne,zive 3,5r dievcatko,ktoremu coskoro pribudne aj surodenec.Zas sme si presli placom,sklamanim ale tento krat sme to tak rychlo nevzdali ako pred rokmi.Po par stratach to clovek rychlo vzda a neveri ze sen sa moze naplnit.Ked som zas nasla // v juni a neskor doktor povedal z budeme bojovat aby sa neopakovalo sklamanie verila som a stale verim.Uz som v 16tt babetko je v poriadku,drzi sa a nechce nas opustit.Tesim sa na moment ked ho budem drzat v naruci ako dcerku.

bumbajka
9. okt 2014

Najkrajšie na tehotenstve bolo to čakanie. 🙂 . krásny pocit nosiť pod srdcom bábu. keď to kope, keď to čikutka a ako to rastie 🙂 síce vám to zničí postavu a podriape kožu, ale výsledok stoji za to. 🙂

zuzana814
9. okt 2014

Njakrajsie, ked som sa dozvedela, ze cakame a povedala som to manzelovi <3

lidka_hipp
autor
9. okt 2014

@erika630
@sarra01
@ekinka82
@futu
@madeleine
@nigguska
@katharynkaa
@misicka101
@tichanska1
@katarinka289
@olivka26
@patricia24
@janettan
@ivka_jarko
@anicka86
@bianus
@bobulinka007
@ferihegy
@bibinka78
@bumbajka
@zuzana814

Všem vám moc děkuji za zajímavé, vtipné a často i dojemné vzpomínky 🙂 Je vidět, že být maminkou je pro vás všechny opravdu krásné. Jsem moc ráda, že jste 🙂

ekinka82
9. okt 2014

my dakujeme za to že ťa máme a že nám vieš pomoct a poradit a ze pre nás máš aj súťaže 🙂
@lidka_hipp

ninocka84
9. okt 2014

najkrajsi pocit pocas tehotenstva je to, ked si vecer kremujem brusko a maalinky mi tam kopka, tlaci sa a chce sa tulit. vzdy ide za rukou a ten pocit ze viem ze ma citi, ze vie ze ho hladi jeho maminka je uzasny 🙂 na tatinkov hlas zas reaaguje ze sramoti rucickami, co citim ako steklenie a pride mi to ze sea tesi ze sa rozprava s nim jeho tatko 🙂 uz sa nevieme dockat kedy bude medzi nami, no tie pocity ked je v brusku su uzasne! 😵

lidka_hipp
autor
9. okt 2014

@ekinka82 Moc děkuji za milá slova 🙂 "Práce" tady na MK mě moc baví 🙂

@ninocka84 Já někdy přemýšlela, jestli v bříšku nemám spíš chobotnici než děťátko 😉 Ale je fakt, že je krásné cítit, jak uvnitř roste nový život...

ninocka84
9. okt 2014

@lidka_hipp mne sa smeju ci ich nema viac ako jedno 🙂 ked vidia tie pohyby bruska 🙂 raz kopne vlavo potom vpravo potom hore zas dole🙂 sranda bola ked mi v 18tt povedali ze urcite dievcatko a v 21tt zahlasili ze to je jednoznacne chlapcek. a odvtedy cele moje okolie hovori iba o dvojickach 🙂 ale ja viem ze je tam iba jeden maly betar, ktory je akcny po jeho tatinkovi 🙂

anny1984
10. okt 2014

Je ťažké vybrať jeden moment, ktorý bol najkrajší, celé tehotenstvo bolo krásne, ten pocit, ako vo vás rastie a kope malý človek. Chlap toto nikdy nezažije a ani nepochopí. Asi naj naj najkrajší moment bolo, keď som svoje deti počula 1x zaplakať a keď mi ich priniesli a nikdy viac sa už nerozlučíme. 😀

lidka_hipp
autor
10. okt 2014

@ninocka84 Třeba čekáte budoucí fotbalovou hvězdu, ne? 🙂

@anny1984 Ano, být maminkou je úkol na celý život 🙂