Veľké sčítanie technológií

eva_eset
23. nov 2016

Keď som bola malá mobily ešte neboli také bežné a počítač vlastnilo tiež len zopár spolužiakov. Za niekoľko rokov sa stali technológie neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Dnes je už bežné, že každý člen domácnosti má svoj mobil, tablet či notebook.

Ako je to u vás? Ktoré zo zariadení používate?

Aby ste mali ochranu vašich zariadení pod jednou strechou, využite ponuku od ESET a zadovážte si ESET Family Security Pack, v ktorom si môžete na 18 mesiacov nakombinovať produkty až pre štyri zariadenia podľa vašej ľubovôle za výhodnú cenu 69,90 €: http://goo.gl/xUHHGq

kupcovci
23. nov 2016

U nás máme mobili len ja a manžel a máme jeden notebook deti mobili nemajú keďže sú malé a tak skoro sa ani nechystam om kúpiť.

simca06022011
23. nov 2016

Kedže pracujeme online, mame toho dosť 🙂 Doma momentalen jeden notebook, PC a ostatne sme zrušili, inak by sme tam mohli sedieť stále :D A mobily samozrejme máme, ale cítim sa divne, že len po jednom :D Keď bežne vykladajú známi aj dva-tri kusy na osobu :D Tablety mame, ale nepoužívame :D Na čo aj, veď mobil to zvládne tiež všetko už...

sadul
23. nov 2016

veru, casy didaktikov su uz davno prec, niektore archivne veci este mame z nostalgie, doma ale pouzivame ntb ktory funguje nonstop, hlavne kvoli poste a sluzi aj ako zdroj pre TV, kedze tv programy nepozerame vobec..no a mobily ani nevravim, ja a manzel plus kazdy v zalohe este zo 2 dalsie..detom to do ruk nedavame vobec..cim neskor, tym lepsie.. 😵

lucik194
23. nov 2016

baby telefon nemaju (4 a7 rokov) ale zato tablet beru ze je ich, pravdou je ze sme ho kupili kvoli cestovaniu v aute a daju mi za pravdu vsetci rodicia ze vdaka tabletu sa cestuje lepsie , rychlejsie a o komforte ani nehovorim, nakolko aj problemy s vracanim vdaka tabletu sa sice neodstranili na 100% ale len na 95% - tych 5% nie je problem 😉 maju na nom rozpravky, hry primerane veku, my s muzom ho v podstate nepouzivame, obaja mame vlastne telefony a na televizor smart tvbox, myslim ze to staci na jednu domacnost ....

alenah31
23. nov 2016

@eva_eset u nás doma sú technológie nevyhnutnosťou kvôli práci aj v osobnom živote: máme 3 mobily - ja, manžel - často zdržujúci sa v zahraničí a 16,5 ročný syn, ktorý študuje v Nemecku. On má zároveň vlastný notebook, ktorý potrebuje hlavne k štúdiu (technologické gymnázium). Ja mám v pracovni klasický pc kvôli práci a firemný notebook ak pracujem mimo domova. Máme domáci notebook, ktorý viac menej využíva manžel pre prácu, dva tablety - z toho jeden je v aute. Keď ideme na dlhšiu trasu dcéra si na ňom zvykne púšťať pesničky či rozprávky - čo je dosť často keďže muž je z DE, brat žije striedavo CZ-DE, sestra zasa UK-BE-SK a svokor po rozvode skončil v Kanade😀 TV s dvd je len v obývačke, ale ten skoro vôbec nepozeráme - nie je čas a naša malá celkovo telku moc nemusí, skôr je pustená viac menej len ako zvuková kulisa.

eva_eset
autor
23. nov 2016

Vidím, že aj vaše domácností sú plné technológií. U nás je to podobne. Súkromné aj pracovné notebooky, každý má svoj telefón a tiež máme aj stolový počítač a pracovný tablet. Celkom sa to nazbieralo 😀

petka1701
24. nov 2016

No 3 telefony, 1 ipad, 2 notebooky a jeden stary ktory uz nefunguje, ale mam tam vsetky fotky zo strednej, tak sa ho neviem zrieknut 😆

moni73
24. nov 2016

4 členná rodina: 5 mobilov, 3 tablety, 2 notebooky a 1 stolný PC. 😊 a Ježiško by mal doniesť ešte jeden PC - tentoraz herný...

ciusinka
25. nov 2016

My mame s manzelom obaja svoj notebook,ja ho pouzivam teraz pomenej-len ked potrebujem nieco urobit do prace..Mam 2 mobily-1 sukromny a 1 sluzobny a tablet 🙂Najcastejsie pouzivam tablet a mobil 🙂A manzel tiez pouziva najcastejsie svoj mobil 🙂

romanovic
25. nov 2016

4 clenna rodina: 5 mobilov (ja sukromny+pracovny), kazde dieta ntb (nastastie moc nevyuzivaju)🙂, rodinny pc, muz este sukr. pc, ja este prac. ntb, k tomu 3 tablety, 1 prenosne dvd, jedno psp a xbox 360

jabucko
27. nov 2016

Mame zakladne vybavenie. Android telefony s manzelom. A 1 ks tablet. Laptop ma muz pracovny, domov ho nenosi casto. A stary desktop neratam. To je uz dedek 😀