Veľká víkendová súťaž: kamarát pre ESET robota

eva_eset
25. nov 2016

Víkend mám vždy vyhradený pre rodinu. Môžeme dlhšie leňošiť v posteli, chodiť na spoločné prechádzky a výlety. Snažíme sa plnohodnotne stráviť chvíle spolu a byť tu jeden pre druhého.

Keď už budú mať naše ratolesti na chvíľu pokoj od školských povinností, môžu sa venovať aj súťaženiu. Využite voľné víkendové chvíle s vašimi deťmi tvorivo a nakreslite alebo postavte kamaráta pre ESET robota. Fotografie troch robotov oceníme balíčkom darčekov od ESET.

Vyhodnotenie súťaže nájdete v nedeľu na mojom blogu 🙂

erikaemkina
25. nov 2016

My sme už Tvorili 🙂 síce cez Skicár a takto 😉 Tu je teda kamarát ..

igiana
25. nov 2016

Dobry den🙂. Dnes je upršané doobedie a 3 ročná dcérka nevydržala čakať na sestričky školácky a chcela súťažiť. Nakreslila a aj postavila robota kamaráta Ferka, ktorý sa určite bude Vášmu robotovi páčiť, lebo je milý, šikovný a veľmi rád pomáha 🙂

andyddd
25. nov 2016

....

irenaliza
25. nov 2016

Krásny deň, všetkým v ESET prajeme aj super Evičke a naše dcérky sú dnes doma a tak pre ESET robota kamátov nakreslili. Nakreslili viacerých aby robot nebol sám a stále sa s nimi usmieval. Krásny deň prajú naše 4 dcérky a robot už teraz snáď nebude nikdy smutný, veď, keď je Vás doma viacej radosti a smiechu je vždy oveľa viac.

kupcovci
25. nov 2016

Ahojte keďže dnes celý deň prsi a deti sú chore využili sme čas na zapojenie sa do súťaže. Malý má teraz obdobie že rad kresli kolieska a iné tvary, nakreslili sme takýchto robotov manželov 💑

ciusinka
25. nov 2016

Moj syncek Marco este nema ani 2 roky a sam kreslit nevie,tak sme si z toho urobili spolocnu aktivitu-maminka nakreslila robota a Marco ho takto krasne "vyfarbil" 😁

2kocka7
25. nov 2016

Dcera 4r. sa snazila ☺ novy kamos pre robota 😀

ciernym
25. nov 2016

Moj 4 rocny a jeho postavicka😊

karlea
25. nov 2016

Moja 5rocna dcera zhodnotila, ze Eset robot potrebuje namiesto kamosa poriadnu frajerku a nakreslila mu seba ☺:

igiana
26. nov 2016

Ahojte, naše školácky s ockom vyrobili pre robota tohto kamaráta 😊. Pekný den.

vanessska1606
26. nov 2016

Náš 3 ročný syn najskôr skladal a potom aj kreslil.

zvonkohra
26. nov 2016

Moja 6r.dcera nakreslila kamarata robota pre vasho eset robota🙂 a jej komentar "dufam,ze dostanem zanho jednotku:D "

jankaks
26. nov 2016

A takto vidí kamaráta pre ESET robota moja dcéra 😉

martinkaha
26. nov 2016

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahojte! 🙂
Pridávam v mene našich štyroch detí kamaráta robota Eseťáka (tak sme ho nazvali) pre Vášho Eset robota! 😀
Prvý vymýšľal a dodával nápady, druhá lepila, nalepovala, prelepovala, tretí maľoval, kreslil a zdobil, štvrtá dodala vlásky a odfotila.
🙂😉🙂😉🙂😉❤👍❤👍❤

karolin2
26. nov 2016

Pekný deň, tiež sa zapájame, síce úloha znela nakreslite alebo postavte kamaráta pre ESET robota, moja 5 ročná dcérka Lianka mu nakreslila rodinu, mamku, otca a súrodencov, a keď som sa jej spýtala, že prečo nie radšej kamarátov, s ktorým by sa hral, tak mi povedala, si moja mamka, ale zároveň aj kamarátka. ďakujem. ESET robot už teraz nebude sám, bude už mať svoju rodinu.

zuzkabeno
26. nov 2016

V tento hmlistý deň moje deti nakreslili pre robota kamarátku - partnerku, ani neviem ako sa robot povie v ženskom rode - je to robota, robotka alebo robotnica? Na obrázku je aj domček v ktorom môžu robotovať od rána do večera.

shilou
26. nov 2016

Mám dve dcérky, staršia veľmi robota kresliť nechcela, jej vysvetlenie, prečo musím kresliť robota, keď som dievča? Roboty kreslia len chlapci....tak sme vyskladali z dievcenských vecí robota a urobili mu aj samostatnú bytovku ešte z ockovej stavebnici. Na prvej fotke je robot s koníkami my little pony /najprv som si myslela, že sú to labute/ a druhé 20mesačná dcérka

vonava007
26. nov 2016

Náš robot- ochranca je maco Felix. V ruke ma pomaranč, vraj vitamin pre počítač. No čo už trojročne deti maju krasne predstavy 🙂

bibinka78
26. nov 2016

Syncek ma 20mesiacov mu poskladal kamarata z lega 🔧🔨🔩

sisi208
26. nov 2016

radi sa zapájame do súťaže aj my 🙂 ...ale kedže náš Alex oslávil pred 2 týždňami svoje 2.narodeninky realizovala som sa ja 😀 a malému som dala voľnú ruku na vyfarbenie 🙂 potom mi dal svoju ruku, nech mu ju obkreslím a hneď chcel celého robotíka počarbať, asi nebol podľa jeho predstáv 😀 tak som obrázok ešte rýchlo ,,cvakla"... 😀 snád sa aspoň vám bude páčiť 😀 😀

madam33
26. nov 2016

Robot, ktorý vysava peniaze - podla 3 r.syna... No, budem ho musieť rychlo zničiť 😉

marcelka11
26. nov 2016

z dielne mojej dcery;)

bibyke
26. nov 2016

Kedze nas syncek je este na kreslenie malý, tak aspon vymaloval nieco😊

curcuma
26. nov 2016

Ja som ešte maličká,
ale nekreslila za mňa mamička,
kamaráta som kriedou nakreslila,
víťazstvu by som sa véééééééľmi potešila 😉

smejka0907
27. nov 2016

Kamrát pre ESETA 🙂 postavil ho moj 7 ročný Lukáško 🙂 ❤

majocka24
27. nov 2016

náš robot aj ked s pomocou maminky tvoriť ešte moc sám neviem 🙂

dupinka
27. nov 2016

Eseťák

eva_eset
autor
27. nov 2016

Vďaka vám a vašim šikovným ratolestiam má teraz ESET robot množstvo kamarátov a dokonca aj novú rodinu a frajerku 😉 Ďakujem za vaše výtvory, sú krásne, na každom jednom je vidieť, že ste si dali záležať a tvorili ste ich s radosťou. Už o chvíľu nájdete mená troch víťazov v mojom blogu. Ak nevyhráte nezúfajte, v skupine ESET - Objavujte internety pre vás s ESET pripravujeme štedrý december.
Ešte raz ďakujem 😘