Skúšate pred nákupom?

eva_eset
22. nov 2016

V každom obchode s oblečením máte skúšobné kabínky, aby ste zistili, či vám tovar sadne.
Aj ESET vám ponúka možnosť overiť si, ktorý z produktov ESET je pre Vás ten pravý.
Prémiové funkcie si môžete vyskúšať ZDARMA počas celých 30 dní.

Využívate možnosť produkt si pred nákupom vyskúšať alebo si ho rovno kúpite?

kupcovci
22. nov 2016

Ahoj pravdaže skúšame my ženy sme na to ako stvorené, a čo sa esetu ten sme si doma tiež odskusali a veľmi sme s nim s mužom spokojní už niekoľko rokov.

sense
22. nov 2016

Pred zapkatenim malo co skusame ale kupujeme veci ktje mozne vratit

martinkaha
22. nov 2016

Jasné, skúšame, 30 dní naplno využívame, ďakujeme za tú možnosť. 🙂

tyelde
22. nov 2016

Malokedy, neznasam skusanie 😀 aj oblecenie, radsej budem nosit 100 rokov to iste ako byt nutena skusat nove 😀 cize rovno kupujem, v najhorsom vratim 😀

eva_eset
autor
22. nov 2016

@kupcovci @sense @martinkaha
Pri hmotných produktoch je jednoduchšie si veci vyskúšať aj po kúpe a v prípade nevhodnosti vrátiť, ale pri službách je táto možnosť nereálna, preto aj ESET vyšiel v ústrety svojim zákazníkom a poskytol im túto možnosť... som rada, že ju aj vy využívate 😉

erikaemkina
22. nov 2016

Jasné , skušam stále .. a prezriem či je všetko o.k ... bez vyskušania by som nekupila , ked niečo nieje v poriadku tak sa vrátim 😉

karolin2
23. nov 2016

Cez leto to ešte ujde, keď človek nie je tak naobliekaný, ale cez zimu, keď máme toľko vrstiev na sebe, sa zdráham.

ivkasnv
23. nov 2016

My používame roky jeden systém od ESET, a nevdela som, že sa dajú odskúšať na 30 dní..Tak to by sme radi odskúšali 🙂

eva_eset
autor
23. nov 2016

@ivkasnv Ahoj, vyskúšať si produkty od ESET môžeš jednoducho. Stačí keď si na stránke ESET vyberieš produkt, ktorý ťa zaujíma a zvolíš si možnosť vyskúšať na 30 dní zdarma. Produkty pre domácnosti nájdeš rozdelené podľa operačného systému tu: https://www.eset.com/sk/domacnosti/ 😉

ivkasnv
23. nov 2016

@eva_eset Ďakujem za radu 🙂