Aká je vaša najobľúbenejšia aplikácia?

eva_eset
27. nov 2016

S rozvojom smartfónov sa rozvíjajú aj aplikácie, ktoré môžeme vďaka nim používať. Kým som bola tehotná využívala som aplikácie pre budúce mamičky. Ako prvorodička som dychtivo hltala všetky informácie a takúto možnosť som veľmi ocenila. Veľkým pomocníkom je pre mňa aj banková aplikácia, ktorá mi pomáha udržovať svoje financie pod kontrolou.

Ktoré aplikácie používate najčastejšie? Využívate len tie zabudované alebo si ich sťahujete aj z obchodov?

S ESET môžete aj mať pod kontrolou aj svoje aplikácie. ESET Mobile Security, ktorý je súčasťou aj ESET Family Security Pack zabezpečuje skenovanie aplikácií v reálnom čase a taktiež odhaľuje potenciálne nechcené aplikácie. Viac informácií o balíku ESET Family Security Pack nájdete tu: http://goo.gl/xUHHGq

kupcovci
27. nov 2016

Ahoj ja najviac viuzivam aplikáciu modrý konik a bankovu aplikáciu,😊

sense
27. nov 2016

Najoblubenejsiu nemam najviac vyuzivam pedometer a soda crash saga al ako sa to vola presne, istu dobu som vyuzivala apl. Starbucks a radio expres...

jabucko
27. nov 2016

Nemozem povedat najoblubenejsia. Lebo u mna aplikacie su ako pomocky, nie radosti v pravom slova zmysle. Ako nejaka hra a lebo podobne. Uzitkova zalezitost, ktora mi zjednodusuje zivot.
1. White noises app
2. Vysielacka, ked srobajz spi.
3. Bankova app

Moje 3 najuzivanejsie 🙂