VEĽKÁ SÚŤAŽ O 55 LITROV DOJČENSKEJ VODY RAJEC

danica_rajec
23. mar 2016

Milé mamičky, prezraďte, z čoho vaše detičky najradšej pijú? Preferujete doma malé fliašky alebo máte radšej veľké formáty? Prípadne používate hrnček, na ktorý váš malý poklad nedá dopustiť? 😉 Napíšte nám a vyhrajte mesačný pitný režim v podobe 55 litrov dojčenskej vody Rajec práve vy!
Súťaž potrvá oddnes do nedele 27. 03. 2016 do 19:00 hod, kedy vyberieme jednu víťazku. Vyhodnotenie súťaže nájdete tu aj na mojom blogu https://www.modrykonik.sk/blog/danica_rajec/
------
Vyhodnotenie:
55 LITROV DOJČENSKEJ VODY RAJEC vyhráva: @lienkaxy

Gratulujeme!

lucy125
23. mar 2016

Moj synček doma najradšej pije zo Zdravej pol litrovej flaše, máme doma dve na obmenu. 🙂

lucroc
23. mar 2016

Obaja radi pijú čistú vodu z "cuckacích" fliaš a tá malá s mackom práve od "Rajca" im skvele sadne do rúčok.

tixi
23. mar 2016

Starsi syn bude mat sest rokov, takze najcastejsie pije vodu z klasickeho pohara, ked ide na futbalovy trening, tak mu kupujem rajec nesytenu v objeme 0,33 ml. Mladsi syn Timurko ma len 19 mesiacov, tomu kupujeme balenie ktore obsahuje 6x1,5 lit. Vodicku pije z detskeho "nekvapkajuceho" poharika, ale zaciname ho ucit pit aj z pohara, ci salky. Z klasickej detskej flase pije uz iba mlieko 🙂

zuzikl
23. mar 2016

Dobrý deň, naše deti aj my preferujeme malé fľašky s uzáverom, na tréningi i do kočíka na prechádzky sú ideálne. Škoda, že tieto 0,33l sa nedajú kúpiť v kažkom potravinovom obchode. Zatiaľ som ich zohnala len v drogerii nemenovaného reťazca. Hneď som si kúpila 2 kartóny do zásoby 🙂

misel0806
23. mar 2016

Mali ma najradsej svoj hrncek spidermanovi zo slamkou ale kludne sa napije aj s flasky problem tu to nerobi len sa jedujem potom ked flasku otvori a nezastupluje ju ale v pohode ach tie deti ratolesty nase najdrahsie😊

petrarac
23. mar 2016

určite mala flaska, co najmenšia a najľahšia aby si ju mohli sami drzat.. kúpim vždy radsej niekoľko malých flias namiesto veľkej a nosíme ich vždy ked sa ideme hrať vonku. alebo to robím aj tak ze odlozim malu flasu a nalievam do nej vodu z veľkej ktorá je lacnejšia. hrnček vôbec nie..

evkakd
23. mar 2016

U nas deticky dostali pohariky so svojimi menami aby vedeli ze su to len ich a nik iny z nich pit nemoze. Kedze dcerka sa este len uci pit z poharika, tak si z flasky odlieva do poharika a tak pije. Popri zabave sa uci pit a pekne si nalievat do pohariku.

cukricek12
23. mar 2016

Buď pije z fľaše alebo z pohárika -vždy sa troška obleje, ale odkedy sa naučil piť takto z pohára, tak menej chce fľašku 😉

pegy4
23. mar 2016

Mne maly najradšej pije z fľašky , ktora ma "cucatko" na konci 🙂

tadotami
23. mar 2016

nas najradsej len cistu vodicku naliatu z flase.nic ochutene a farebne-udel vacsiny deticiek s pervazivnou poruchou.z flase nepije,je mu to neprijemne takze len zo svojho poharika.voda musi mat peknu vodovu farbu alebo aspon flasa musi byt modra.inu nevypije.a v ziadnom pripade tam nesmie byt nakreslene ovocie a ziadna prichut.

lenkacalikova
23. mar 2016

Nuz my este nemame ani rok,tak zatial pijeme z hrnceka s naustkom...ale ucime sa uz aj z poharika a obcas sa nam zadari aj nieco vypit 😂

annarita
23. mar 2016

doma ma hrnček s ktorého rada pije 🙂 ale aj ideme von berieme malé fľašky najlepšie s "cucátkom" - vždy berieme viac pretože keď vidí že deti pijú z fľašiek (dojčenských) alebo hrnčekov rozdáva im fľašky s vodou 🙂 😀

belasy_motylik
23. mar 2016

Náš drobec po všetkých super moderných, netečúcich hrnčekoch si ako ročný zvolil túto klasiku a zostal pri nej doteraz, pravdaže už bez náustku 🙂 Pije zo všetkého, ale najradšej má stále tento hrnček. A z tekutín je u nás doma TOP voda.

fopka
23. mar 2016

pijeme len cistu neperl.vodu a z pohara, kedze sme sa to konecne naucili. Ranny cajik z hrnceka so psikmi. Na cesty berieme malé flase, vacsinou s cuckačikom, kvoli praktickosti

haidi
23. mar 2016

Doma dcerka pije z detskeho hrnceka s ruckami velmi sme si oblubili tento hrncek 🙂 a na cestach ,alebo ked sme mimo domu vsade so sebou berieme flasku s naustkom 🙂 a samozrejme nikdy nechyba voda Rajec 🙂

lemasa
23. mar 2016

Staršia je už "veľká" dievka,tá už pije z pohára a mladšia má svoj pohár so sosákom a rúčkami ale taktiež ak nám dojde voda vo fľaši tak sa rada napije aj z plastovej fľaše 😉

slavaf
23. mar 2016

Moje obe pijú z hrnčekov alebo pohárikov podľa želania, keďže ich máme veľa, tak ich striedame podľa nálady a stále zisťujeme, ktorý bude ten naj, a prischne jednej alebo druhej dievke...🙂 A vonku, samozrejme fľaše, dospelácke, ale malého formátu, aby to tie naše dievčence zvládli...🙂

ehv3004
23. mar 2016

Trojročný syn najradšej pije z fľaše so slamkou, ročná dcérka má svoju malú fľašu, ale občas ju strieda tiež s fľaškou so slamkou. 🙂

sadul
23. mar 2016

u nas doma je na kazdu prilezitost iny pohar🙂 oblubeny oranzovy je na cajik, kedze je plastovy a dobre padne do rucicky, mozeme s nim hocikedy prelievat vodu z misky do misky, na obcasne mliecko je aj obcasny porcelanovy pohar so zirafkou alebo krtkom, inak nas zaujimaju vsetky male flasky z obchodu, a samozrejme, tie ktore nie su nase🙂vonku je prakticke zobrat si plastovu flasku typu 0,33l alebo 0,5l... 😉

kittyjuliette
23. mar 2016

U nas je to strasny boj.Maly zacal s prikrmami a tak sa mu snazim nanutit aj vodicku.Cele zle-ci flasa,ci pohar,vacsina skonci bud na nom,alebo na mne😧takze to prave,orechove este hladame

auxtacka
23. mar 2016

nasa pije z hocicoho, flasky,pohariky,slamky-hlavne nech je to zabava a idealne maminkin hrncek alebo flaska- najradsej vsak cistu vodu a kavu (rozumej napenene mliecko) Ale musim pochvalit vase reklamy so zvieratkami - tie priam zboznuje, 🙂 su ozaj pekne

wolfwife
23. mar 2016

Ahoj náš Hugo vipije veľa vody takže čajíky,vodičky a tak to musí u nás byť tak čajíček pijeme z jeho obľubenej flašky inú nechce , aj ked sa ho snažim naučiť na novúno je to tažké a vodu napíje sa aj z veľkéj flaše a pritom vyzerá tak smiešne moj drobec ...ked uvidí flašku alebo pohár hned si pýta už aj babkinu kávu ochutnal nezbedník

janhe
23. mar 2016

Ahoj moja zatial preferuje rajec z tejto flasticky ale doma mame aj poharik disney princess ... no flaska je asi topka 🙂

janamt
23. mar 2016

Máme doma niekoľko druhov pohárikov a fľaštičiek v rôznych veľkostiach. Všimli sme si totiž, že keď dcérky nechcú piť, zmena hrnčeka alebo fľašky väčšinou zaberie.

bandurka1979
23. mar 2016

ked boli deti menšie mali sme rôzne cucačiky , pohariky ale velmi z nich nechceli pit tak sme ich hned ucili z pohara normalneho. Ked sme niekde vonku tak piju z flase malej

magimary
23. mar 2016

u nás sa pije vždy a všade a za každých okolností z malej "rajec-fľašky"-malému padne presne do ruky, vždy ju má po ruke a bez nej nejde ani na krok, miluje čistú vodu a do pitia ho netreba nútiť (čo v našom prípade považujem za zárak, keďže ostatné naše deti to vždy mali presne naopak)

macko35
23. mar 2016

my sme od malička bojovali s flaškou aj s vodou,stačilo jej materské mliečko.Vodu vypila len lyžičkou.Od 8 mesiacov používame pohár so slamkou Conpol Baby a aj fľaše,už si na ne zvykla.Aj na cumlík by si zvykla,hoci od malička ho nchcela,ale teraz jej ho už nedáme

lennulik1
23. mar 2016

Dobry den,
nas starsi (2r.) ked zacal byt prikrmovany, pil vodicku z flasky s cumlikom. a raz ked som mu na vychadzku zabudla vziat flasku s vodou a bol smadny, dala som mu pit z mojej flase. bola to vasa ruzova flasa z 1,5l bylinkoveho rajca, ale mala som v nom cistu vodu. a odvtedy si vyzadoval pit vodu bud z "dospelackej" flase, alebo z dospelackeho pohara. a to mu zostalo dodnes. takze potom sme mu flasu s cumlikom uz davat nemuseli, lebo ju uz nechcel (nastastie nebol na UM, ale iba kojeny). teraz mu je jedno z coho pije, ale ked ma na salke alebo flasi nejaky vzor, ci uz kvietky, alebo macka, tak sa potesi a troska aj "zahra" (a ja pri prani tiez :D )
mladsi je este kojeny, ten ma na vodicku klasicku flasku s cumlikom 🙂
pekny den.

yasamin
23. mar 2016

My tiež máme niekoľko druhov fľaše či pohárov na vodičku ale aj tak našej dcérke najviac chuti vodička z fľaše na ktorej je šašo a na mliečko nesmie chýbať fľaša zo zajacikom 🙂

praznula1
23. mar 2016

Vnučka má najradšej pohárik so svojim menom. To vtedy, keď je doma. Ak ide von, pýta si svoju fľaštičku malej bezbublinkovej minerálky. Sladené veci nemá rada. Iste sa poteší malému baleniu vody Rajec. Skladná a vždy poruke. A hlavne nie je ťažká v detskom batôžteku.