SÚŤAŽ o balíček pitného režimu Rajec

danica_rajec
21. mar 2016

Darí sa vám dodržiavať pravidelný pitný režim počas dňa? Ako si pomáhate – máte nejaké osvedčené triky, ako sa nezabudnúť napiť? Napíšte nám a my jednu odpoveď ešte dnes o 19:00 hod oceníme 1,5 l a 0,33 l balením dojčenskej vody Rajec 🙂
-------------
Vyhodnotenie:

Veľký klobúk dole! Prečítala som si množstvo zaujímavých tipov, ako sa prinúniť piť a čo je najdôležitejšie, očividne fungujú! Medzi nami, zdá sa, že voda neustále po ruke je skutočne radou nad zlato. A tie z vás, ktoré s pitným režimom stále bojujú, si tu tiež isto našli kopu inšpirácie... Ďakujem vám za skvelý deň.

Výhru posielame mamičke s nickom @poleva a srdečne gratulujeme. A ak ste dnes nevyhrali, vôbec nesmúťte, čaká nás ešte kopa súťaží a zábavy. Prajem vám všetkým krásny a pokojný zvyšok večera.

movin
21. mar 2016

snazime sa dodrziavat pitny rezim pocas dna, ale niekedy sa zabudnem napit, detom nukam stale vodicku aby neboli smadne, ked len pripomeniem nenapiju sa, tak im do ruky davam flasku s vodou a vtedy sa napiju. na to aby sme doma nezabudali pit mam aplikaciu v mobile ktora kazdu hodinu ma upozorni pripomienkou ze sa treba napit. rajec mame velmi radi a bohuzial v obchode som este netrafila na to male 0,33 l balenie. to je take vhodne do detskej rucky.

kluucik
21. mar 2016

Ja nato aby dme nezabudali na pitny rezim mam vzdy 1,5l flasu po ruke vecer mavam jednu pri posteli a tak isto aj cez den deti mensie ale zas radsej piju ako jedia takze tam problem nieje 😀

vera23
21. mar 2016

Dobrý den prajem, ano pitný režim sa mi dari dodržiavat už 4 -tým rokom a som velmi rada, citim sa ovela lepšie a menej unavena cez den.Vždy si večer napustim džban 1.2 litra vody aby bola odstata na rano, rano tam vytlacim citron a vypijem asi pol litra pol hodinu pred ranajkami,ked ho dopijem celý napustim si ho znova a nalievam si pokažde plny pohár ciže mam ho stale pred očami a nezabudam na to.Plus ked sa chodi von s detmi kupim si nejaku neperlivu,alebo jemne perlivu vodu a tu mam zo sebou,ono ked sa už s takýmto pitným rezimom začne tak po nejakej dobe je to už ako "taká droga" a to telo si už svoju davku tekutiny vypyta.Pijem zasadne len vody nie sladene napoje.Vypijem takto denne cca 3 litre vody.Dakujem a pekný den prajem.Veronika

jachin
21. mar 2016

Snažím sa..jednoducho si ráno napustím do fľaše liter čistej vody, ktorú musím do večera vypiť a medzi to si dám čaj, mlieko, sirupovú vodu...a darí sa.Voľakedy som si nachystala do malých decových pohárikov vodu, dala na drez a ked išla okolo,napila sa.a pitný režim bol dodržaný.

ciusinka
21. mar 2016

Ja sa snazim uz niekolko rokov dodrziavat pitny rezim,bez problemov vypijem aj 3 litre vody denne 🙂Moj "trik" je v tom,ze si stale naplnam pohar vodou a beriem si ho so sebou do obyvacky a ked ho vidim plny,mam nutkanie ho vypit 🙂A potom si ho znovu naplnim a tak dookola 🙂Ked som chodila do prace,tak som to tiez robila tak,ze som si nikdy pocas dna nenechavala prazdny pohar na stole a vzdy ked som na neho pozrela,tak mi to pripomenulo,ze sa mam napit 🙂

kupcovci
21. mar 2016

Ahoj,snazim sa dodrzavat pitny rezim kazdy den pijem vela vody kedze stale kojim moju 10mesacnu dcerku potrebujem vela tekutin aby sa nam tvorilo mlieko.vzdy mam nachystany na stole pohar vody a na prechadzky mam vzdy v prelovacej taske flasku s vodou 🙂pekny den

irenaliza
21. mar 2016

Dobrý deň danica_rajec Vašu vodu máme naozaj veľmi radi. Moje dve školáčky si pravidelne nosia do školy 0,33l Rajec a aj mladšia škôlkárka si stále zoberie, veď aj ona potrebuje, čo ak bude smädná a škôlke nebudú mať takú super vodu s mackom ako ona hovorí. A musím povedať, že vďakam mojim dcérkam dodržiavanie pitného režimu u nás doma je suprové. Dcérky milujú iba čistú vodu Rajec a takmer každý druhý deň musíme kupovať veľké balenie 1?5l vodičky a ešte aj 0.33l, dcérky majú na stole svoje poháriky a stále si tam pýtajú vodičku a aj naša najmladšia najradšej miluje moje mliečko, ale už má 20 mesiacov a keď vidí sestry piť vodu tak ona tiež a tak u nás netreba dcérky nútiť, už od malička, keď sa narodila najstaršia pred 10 rokmi postupne začala piť vodu a to je ostalo a potom už aj ostatné dcérky. A ako hovorí náš tatko, že dcérky sú ako studne, lebo toľko vody predsa sa nedá vypiť, ale ja sokm rada, že im čistá voda chutí a netreba ich nútiť naopak ja počas dňa pri mojom zhone nepijem toľko ako ony a keď prídu zo školy tak si solu na chvíľu sadneme a pokecáme pri minerálke a vtedy vďaka dcérkam aj ja nezabúdam na vodičku a stále, keď naleje im tak aj sebe a super. Takže PITNÝ REŽIM máme pravidelný, len ako tatko hovorí ale toľko, nemôže byť z vodovodu? veď kto to má toľko kupovať. Ale dcérky pohotovo odvetia, ale tatko RAJEC je predsa jednička . krásny deň.

hotacka
21. mar 2016

Ja určite nezabudnem na pitny režim nakolko 3x za den si davam lieky na epilepsiu a ked si moje 3 deturence pytaju vodu tak si dam aj ja

moname
21. mar 2016

Ráno začínam pohárom vody,v robote mám vždy fľaštičku a doma mám taký zvyk-že si dáme čaj a porozprávame sa-teda snažím sa

lenkakrskova04
21. mar 2016

tak ja sa striehnuť nemusím ja už od mala pijem dosť mńa stále smädí, a čo sa tíka detí keď som im ponúkala čaj alebo vodu väčšinou sa moc nenapili teraz im ju nechávam na stole a zoberú si sami keď ich smädí a pijú viac ako keď som ich s tým naháňala 😀

lemasa
21. mar 2016

Taktiež sa snažím dodržiavať pitný režim ale žiaľ niekedy sa stane,že na to pozabudnem,resp.v dnešnej uponáhľanej dobe nejako nestíham,upozornorní ma na to až začínajúca bolesť hlavy.Vtedy už sa na pitný režim nedá zabudnúť a snažím sa dobiehať zameškané 🙂 Dcérky samozrejme majú radi vodičku,doplňajú stále tekutiny aj Rajec je naša TOP značka 🙂 S najmladšou dcérkou počas nákupovania keď nám už došla voda v našej detskej fľaši sme natrafili v jednej nemenovanej predajni s hračkami na Rajec vodu 0,33ml.Fľaša je super pre maličké deti,hlavne tá naša keď ju chytila,už ju nechcela pustiť aj vodu pila stále aj keď nebola smädná 🙂 Bolo to pre ňu niečo nové,keďže doteraz pila len z detskej fľaše so sosákom.Akurát tá cena sa vyrovná 1,5l fľaše ☹

kittyjuliette
21. mar 2016

Vzdy som mala problem s pitnym rezimom,boli dni,ked som makala aj 18 hodin denne-manualne podotykam a nebolo nicim vynimocnym,ze som za den vypila 5 kav a dokopy mozno 2 deci vody-viem,strasneeee...No ked som ostala tehu,musela som svoj zivot.styl zmenit a podarilo sa mi to tak,ze som si kazdy den nachystala dve 1,5l flase vody-jednu v kuchyni a jednu v obyvacke a zakazdym,ked som isla okolo,som sa napila.Zozaciatku sa mi to zdalo straaasne vela,ale casom som to uz brala ako normalku,dokonca cim som pila viac,tym viac smadna som sa citila😆Flaskovym systemom fungujem doteraz,pre mna je to asi jediny sposob,ako dostat do seba 3l tekutin denne

bibinka78
21. mar 2016

Pri malom som sa naucila dodrziavat pitny rezim 😊 ked malo pijem je nespokojny lebo ma malo mliecka.Dcerka ta uz je vacsia - ma svojho tucniacika nadrzku z vodou ked je smedna obsluzi sa.Na prechadzku vzdy berieme flasu vody pre nas aj pre psika 😉

elah
21. mar 2016

Ja mávam s pitím vody problém. Človek je aj smädný, ale tu odbehnete, špuntík sa chce nosiť, idete variť... vždy sa čosi nájde. no a na konci dňa si uvedomím, že ak som vypila liter vody, tak je dobre, Najviac sa mi osvedčilo naplniť si fľašu alebo veľký pohár a nútiť sa piť. Po pár dňoch si človek tak zvykne, že už mu to príde automatické a piť sa mu žiada. Najhoršie je prestať, potom sa vráti ten istý vzorec.

lucik194
21. mar 2016

tym ze chodim do prace je "pitny rezim" uplne niekde inde ako doma..... v praci mam hned pod nosom rychlovarnu kanvicu spolu s velkou salkou (0,5L) t.j. dopijem uvarim novy caj, dopijem uvarim novy caj.... v robote dam bez problemov 1,5 litra caju resp vody a ostatnu vodu dotankujem doma pocas ranajok a vecere....
a deti.... to je jedna katastrofa, pokial ich nenahanam s pitim ani si nespomenu, maju pohar s cajom na stole v obyvacke aj v izbe, ale je im to jedno, same od seba sa nenapiju, maju aj flasku po ruke, nula bodov..... ani ich nenapadne napit sa....

martinusik91
21. mar 2016

Ja mam strasny problem s pitnym rezimom tak som to vyriesila tak ze som si kupila litrovy dzban a snazim sa denne vypit dva.Este to neplnim na 100%percent ale pomaha mi to pijem viac a citim sa lepsie.

berni01
21. mar 2016

Dobrý deň pitny režim sa snažím dodržiavať. Hneď po zobudeni vypijem 2 poháre vody a potom sa snažím vypiť cca 2l. Trošku mám problém s manželom lebo on pije málo že načo má piť... Ale dúfam podarí sa mi ho presvedčiť že musí piť a s malým nemam problém ten pije dosť 😉

pipinka4
21. mar 2016

@danica_rajec u mna sa mi veru nedari dodrziavat pitny rezim kedze nepocitujem smad tak velakrat nato pozabudnem.ale dcerke urcujem kedy sa napit .po celom byte ma flasky a vzdy ked prejde sa napije. Uz od babatka som dbala aby nebola dehydrovana ci uz pri kazdej chorobe alebo cez leto. A najradsej pije cistu vociku 🙂 cize u nas flaska kde sa len clovek pozrie :D

mirecka0809
21. mar 2016

Tak mna naucila pitnemu rezimu migrena. Ked jeden den menej pijem, tak nasledujuci den ma tato "kamoska" navstivi. Uz nepotrebujem ziadne triky, uz pijem automaticky. V tehotenstve mi ale bolo zle aj z vody, jedine co ma drzalo nazive bola Rajec materina duska ☺ preto aj pre maleho bola prva volba Rajec dojcenska voda ☺

bobsent
21. mar 2016

Pohľad do zrkadla 🙂 zvädnutá tvár ma vždy upozorní, aby som si doplnila tekutiny.

stacey46
21. mar 2016

Tak mne sa ho bohužiaľ vôbec nedarí dodržiavať....po pôrode keď som chudla tak som si stiahla aj aplikáciu, ktorá mi pripomínala, že sa mám napiť...dlhú dobu to fungovalo 🙂

winni
21. mar 2016

Dobrý deň, pitný režim dodržiavam, nakoľko som aj migrénička a vodu potrebujem, inak by som bola K.O., tak mávam nachystaný džbán vody s citrónom v kuchyni na viditeľnom mieste a taktiež si nechávam pohár vody aj na stole v obývačke, nakoľko je pohár šialene mnohofarebný, tak sa nedá prehliadnuť a keď ho zbadám, tak hneď mi dáva signál - aha, treba sa napiť 🙂 aj dcérku trojročnú mám naučenú, že treba piť vodičku ( vodu má rada ) obľubuje ju najviac, nechce mi piť sladké džúsy, čo som aj rada, nakoľko sa potom kazia zúbky a sladké zasýti, potom už niet miesta pre zdravé papkanie. Keď idem s dcérkou von, tak si beriem so sebou 0,7 l fľašu vody a zabudnúť na vodu sa nedá 🙂 nieť času a vie mi ju aj dcérka pripomenúť so slovami - maminka poď, ideme si štrngnúť s vodičkou a tak si štrngáme na zdravie. Horšie je to s manželom, ten pitný režim, keď je v práci nedodržiava, ale keď je doma, snažíme sa mu to obe pripomínať a celkom to aj funguje 🙂

marylis
21. mar 2016

Ano, pitny rezim dodrziavam tak, ze nosim flasu vody stale zo sebou a vkuse popijam. Vodu musim dokonca mat aj na nocnom stoliku, aby som sa v noci mohla napit 🙂 U mna plati, bez flase ani na krok. A ked si ju nahodou zabudnem (co sa stava maloledy) , tak si musim hned kupit novu. 🙂

trudy1717
21. mar 2016

Najvacsim paradoxom u nas je ze mna vodu naucila pit moja mala Rebecka. Ona je ta ktora ma nuti aby som nezabudla. Najcastejsie ma v sosaciku a v treningovom hrnceku vodu vxdy po ruke. Najnovsie si ho nosi v ruksaciku v takom prasiatku , asi sa jej to paci ze ho moze otvarat a zatvarat a vzdy ponukne aj mna a caka aby som sa aj sama napila 😊 v podstate uz som si zvykla a snazim sa nezabudat.

ivankajar
21. mar 2016

Ked son v praci mam na stole flasku a ta mi pripomenie any son PILA. Co sa tyka deticiek striedam mineralky detske cajiky a rozne zabie slizy napoje alebo agave vodu recept: dojcenska voda citron agave sirup a zdravy napoj je na svete 😉

olivka26
21. mar 2016

Ja pitny rezim dodrziavam-teda snazim sa a aj sa mi dari,,nieje v tom ziadny trik,ja si pomaham tak ze mam na stole vzdy pohar s vodou,ked ho vypijem dolejem dalsi,,a tak ho mam stale na ociach plny tak nezabudam tekutiny doplnit 😀

dobakovaiveta
21. mar 2016

môj pitný režim je taký čo mám cestu do kuchyne to je stále šálka vody. a v kuchyni som skoro stále. Mojím deťom stále núkam vodičku na to strašne dohliadam aby veľa pili.. 🙂

sisi208
21. mar 2016

tak ja mam flasu s vodou vzdy na ociach 🙂 a snazim sa pit pravidelne, kedze este kojim mojho maleho a myslim, ze sa mi to dari 😀 nepocitujem smad, pretoze si ho pravidelne doplnam a takisto stale ponuknem vodu aj Alexovi...voda-základ života 🙂

martinkaha
21. mar 2016

Ráno si napustím do dvoch 2l džbánov a minimálne tú za deň vypijem, ešte okrem napr. mlieka, čaju...
Deťom do školy a na šport dávam vodu do fľaše, alebo kupujeme 0,33 l Rajec (má super uzáver so sosáčikom). 😉 😉 😉 😉 😉

natalia1985
21. mar 2016

Moja dcera pyta vodu stale od roku a pol je naucena,tak,keby mohla tak ani neje staci len voda voda obcas dzus 😃