SÚŤAŽ O „RAJCOVNÝ“ FOTORÁMIK"

danica_rajec
Moderátor
19. jan 2018

Čo dnes varíte? Odkedy som mama, mám pocit, že sa celý môj život točí okolo nakupovania a varenia a pritom stále kuchtím zopár obľúbených receptov...

Čo je hitom vašich stravníkov? Pokojne pošlite recept alebo fotku a inšpirujme sa navzájom🙂 Jednu z vás okrem množstva dobrých tipov odmeníme aj rajcovným fotorámikom! Víťazkou sa stáva mamička s nickom @ajino! 🙂 Veľká gratulácia od nás a ja osobne vám prajem ešte pekný piatkový večer a užite si nejaký pekný film alebo chvíľku s vašimi najbližšími 🙂

kupcovci
19. jan 2018

Ahojja som dnes robila paradjkovu polievku a druhe cestovinovy salat s kuracim mäsom ☺

niobe7
19. jan 2018

Hitom pre moju stravničku je brokolička, tekvička a hlavne sladké zemiaky. Potom jogurt od nemenovanej značky😀 pre malé detičky a ten je u nás TOP.🙂

majocka24
19. jan 2018

Ahoj my dnes máme zemiakove placky

sabusik321
19. jan 2018

Cviklove francúzaky pre mna 🙂 a malička bude mat Batat,Hokaidó a patizon

danica_rajec
autorModerátor
19. jan 2018

jezis baby ja som taka hladna ked na to pozeram! :D krpana ma uz navarenu rybku s "franzuzskymi" zemiakmi s brokolicou a idem si este sebe daco zbuchat 🙂 dobru chut inak! 🙂

jaska_c
19. jan 2018

U nás je veľmi obľúbená quinoa so zeleninkou a la rizoto 🙂

babybazar1
19. jan 2018

@danica_rajec u nas spargla telacie maso , spenat batat zltok uvareny a ovocny salat mrkva hrozno jablcko hruska, alebo iba take ciste avokado

vonava007
19. jan 2018

U nas sa dnes šúľalo 🙂 Budu makove a orechové šúľance.

nellita
19. jan 2018

Nam velmi chutia spagety😀

petulda333
19. jan 2018

My sme s drobcom sami doma,tak dnes bude pizza a sisky...snad ostane aj na vikend...moj maly ma teraz take obdobie,ze zje len vyvar, rozok a zemiaky,popripade rezen...ale donedavna zboznoval aj
cestoviny a teraz uz niee

erikaemkina
19. jan 2018

Moja Ema miluje všetko , polievky no proste to čo vidí , to papá 🙂 Dnes je Karfiol a fazulova polievka

lucka08099
19. jan 2018

Najvacsim hitom pre moje dievcata je dobry kuraci vyvar, ten by som mohla varit stale a nikdy sa ho nevedia dojest. Ale na dnes sme si vymysleli zemiakove placky a zeleninovu polievku. Placky zasa nerobim az tak casto, takze to bude sviatok

ferala
19. jan 2018

Keďže môj chrustík je ešte maličký, tak stále varím len také veci, ktoré ľúbim ja a môj manžel. No dnes som nič špeciálne nestihla ukuchtiť a preto sme mali len vajičkové cestoviny zapekané so syrom. No variť zbožňujem ale už teraz mám pocit, že moc nestíham ako pred tehotenstvom 🙂

veroxy
19. jan 2018

my si dnes s dcerkou pochutnavame na spenatovo - hubovom rizotku 😋

lbk
19. jan 2018

My sme si dnes varili brokoličku na cesnaku, so syrom a vajíčkom.

lbkz
19. jan 2018

Ja som dnes robila hovädzí vývar a palacinky. 🙂

tutiynka
19. jan 2018

Moja má rada pečené zemiaky A kuracie prsia V marináde 🙂,, dnes som robila paradajkovu polievku, ktorý tiež zbožňuje 🙂 A na druhé jedlo masko A zemiaky 🙂 fotku už nedám lebo sme všetko spapali 🙂

bambulka9999
19. jan 2018

Môj malý ma veľmi rád ryžu a mäsko na kmíne. Keď sa ho opýtate, čo by jedol, tak vám povie túto kombináciu aj stokrát za sebou. Dokázal by ich jesť na raňajky, obed a aj večeru. 🙂

opica_skorica
19. jan 2018

@danica_rajec My sme dneska ukuchtili kuracie kusky s gyrosovym korenim, k tomu americke zemiaky (korenie na slovenske zemiaky) upecene v trube, este biely jogurt so salatovou uhorkou a tzatziky je na svete 😉
Kombinácia gyros+americke+tzatziky je TOP😉
Aromaticke a postekli chutove kanaliky 🙂
K tomu na pitie Rajec 😉 👌💋

lennulik1
19. jan 2018

U nás je najobľúbenejšia slepačia polievka, tu robím každý týždeň a cina s ryžou 🙂 a ešte sa našim chlapcom viem zavdacit palacinkami 🙂

libus83
19. jan 2018

@danica_rajec my sme mali dnes brokolicovu polievku a lososa so zemiacikmi s maslom...drobec mal cestovinky svoje oblubene☺

susanka421
19. jan 2018

mrkvová kremová polievočka a zemiaky zapekané s paradajkou syrom a smotanou 🙂

ludka140281
19. jan 2018

zeleninka v pare ..to milujeme<3

keena
19. jan 2018

Prisli sme k babke a dedkovi 👵🏼👴🏼 A uz je z neho typicky vidiecky stravnik. 🙈 😂 Este stastie ze sme rano zacinali psenovou kasou, desiatovali ovocie 🍎🍐, obedovali zeleninovy vyvar 🍲 a na veceru sme sa u dedka prave dorazili 🥚🥖🥓🍽. Ps. Dedka nechcem zverejnovat. 😉

monika11m
19. jan 2018

U Lukiho su špagety🍝 top

foodoorka
19. jan 2018

U nas dnes kvaskove pecene buchty 👍

dzina007
19. jan 2018

My sme dnes s manzelom mali v praci buchty na pare. Tak sme da rozhodli nezjest vsetjy aby chalani mali na veceru radost a mali buchty na veceru z prace.. 😎😎😎

curcuma
19. jan 2018

Fazuľová polievka a mäsko na šťave s tarhoňou 🙂

xlolax80
19. jan 2018

Tak u nas dnes porkova polievka a tvarohove gulky 😆

tatianasevcikova
19. jan 2018

Tak u nás je toto obdobie teraz ťažšie keďže prestaveme papkať sacharidy....takže my zdravo a Alžbetke tiež😁😁zeleninka nesmie u nás chýbať ❤️