SÚŤAŽ: dm Event snov?

sisa_dm
Moderátor
12. apr 2018

Predstav si, že tvoja úloha je zorganizovať dm event snov s neobmedzeným rozpočtom. Kde by to bolo? Vonku, vo veľkej hale alebo na streche? Kto by bol súčasťou programu? Vizážistky, kaderníci? Alebo slávny rockový speváci, či riaditeľ najväčšej firmy sveta, ktorý by ponúkali naše dm výrobky na testovanie? Aké aktivity by ste tam dali? Tancovanie s deťmi? Beh cez prekážky? Jedenie a ležanie na gauči? 🙂 Akým štýlom by ste dali do povedomia zákazníkom našu značku?
Kreativite sa medze nekladú, tak sa skús stať chvíľkovým organizátorom a ukáž, aký event by si zorganizovala ty! 🙂
V nedeľu vyberiem 4 z vás, ktorým pošleme veľké baličky s dm produktami 🙂 Teším sa na vaše skvelé nápady!🍹

adoela
12. apr 2018

Rôzne súťaže pre dospelých i deti, známi moderátori a tiež odborníci,ktorí by predviedli výrobky o ktoré by mali návštevníci záujem.

alobalka
12. apr 2018

Fuha, tak napríklad na veľkom travnatom priestranstve typu futbalové ihrisko alebo areál kupaliska. Boli by tam stánky s prezentaciou vašich výrobkov (podľa značiek alebo podľa druhu, so vzorkami, testermi). Ďalej stánky s ochutnavkou jedlych produktov z vášho portfolia, licenie. Pre deti balóny, kolotoče, zmrzlina, súťaže, maľovanie na tvár. Do toho naživo nejaký fajn hudobný hosť a občerstvenie. Taktiež lavičky na posedenie alebo kľudne aj piknik stanovište: ) Tiež by ste si mohli pripravit k zakupeniu promo boxy s vybranymi mini produktami. To my baby predsa máme rady: )

oncology_nurse
12. apr 2018

Ja by som skusila oslovit firmu Google a urobit event v spolupraci s nimi. Lebo vdaka nim by sa mohol o firme dm dozvediet cely svet. Urobila by som velku party, na streche luxusneho hotela, kde by bolo samozrejme neobmedzene wellness pre hosti eventu a ponukali by sa vzorky produktov dm a kazdy by mohol vsetko hned odskusat. Samozrejmostou by bolo aj neobmedzene pohostenie, ale take, ktore by pozostavalo z vyrobkov dm- dm bio, alnatura, nech moze kazdy zistit, ze co je zdrave, to je dobre a chutne... Zvlast by som urobila velky detsky kutik, kde by boli atrakcie, kde by sa mohli zahrat a vyzit s detmi aj rodicia. Sucastou eventu by boli aj prezentacie roznych odbornikov, ktori by predvadzali dm vyrobky tym sposobom, ze by kazdy vediel, ake maju zlozenie, boli by tam aj kadernici, ktori by rovno za pomoci dm vyrobkov predvadzali starostlivost o vlasy, robili by ucesy, farbili by vlasy, alebo len cesali- podla toho ako by kto chcel. To iste aj kozmeticky- predvadzali by dekorativnu kozmetiku a rovno by predvadzali zenam na ich pleti. Tiez by sa zisiel team dermatologov, ktori by vedeli opisat skvele ucinky produktov na pokozku. Rovnako bysom pozvala aj nutricnych terapeutov, nech urobia osvetu o zdravej vyzive- samozrejme za pomoci dm produktov, ako inac 🙂
Okrem kutika by bol aj program pre deti- rozpravky na velkom platne, detske pesnicky... Pre dospelych okrem prezentacii vyrobkov aj premietanie filmov, komedii, a hudbu by som namixovala tak, aby si kazdy prisiel na to svoje- cize pozvala by som aj slavnych Djeov...joj vedela by som sa realizovat :D

86488648
12. apr 2018

Podla pocasia, ak by bolo krasne, tak kludne aj vonku v peknom prostredi,zeny by mohli absolvovat skraslovacie procedury a vsetko,co k tomu patri,chlapi by by jedli zdrave dobroty z dm produtkov, konecne by zistili,ze sa aj tak da dobre najest a spokojne by cakali na svoje polovicky a deti by sa vyblaznili napr. vo vode....sem-tam nieco pojedli,popili a vsetci,by boli spokojni😁😁😁

bendinko
12. apr 2018

V pripade pekneho pocasia by som to zorganizovala na streche-terase obklopenej zelenou. Sucastou by mali byt rozne kutiky krasy (vlasovy, pletovy atd), pri ktorych by mali poradenstvo experti, urcite by som pozvala blogerky, ktore by tym padom urobili aj reklamu pre tuto akciu. Nemal by chybat vyrecny a vtipny moderator (mna osobne by potesil Sajfa s Veronikou), dobra hudba, detsky kutik (aby sa akcie mohlo zucastnit, co najviac mamiciek), mensi catering vo forme lahkych pestrych jednohubiek, farebnych limonad, makroniek atd, jednoducho aby akcia posobila pestrofarebne ako je aj cela skala DM ponuky.

antonia05
12. apr 2018

Vlastne všetko si napísala 😂. Zorganizovala by som to niekde vnútri ,ale kde by bola aj veľká záhrada. Hudba by nemala chýbať. Určite nejaký koncert a nejaký program pre detičky .....alebo detsky kútik ,aby si mamičky a hostia mohli v kľude otestovať výrobky . Možno zorganizovať nejakú dobrovoľnú zbierku a vyzbierané peniažky venovať chorým detičkám. Nič konkrétne ma nenapadá ,vyčerpanosť z práce 😂😂😂

meiwe
12. apr 2018

Dm ma tolko skvelych produktov ktore by sa dali prezentovat takze by som zacala svoj event takto 🙂prvo miesto :sad janka krala vedla auparku bratislava /velke priestranstvo , plno stanovist a moznosti
darceky na propagaciu
balony s potlacou dm /kazde dieta ho chce a musi mat -reklama zadarmo 🙂
nalepky pozor dieta v aute /s plienkami ,servitkami alebo akymkolvek sortimentom
pera -babky dedkovia to maju radi
Kalendare s produktami vyhradne dm ;) ved co ked nahodou nieco potrebujem a neviem ze to v tej dmke maju

rozne stanovistia kde je moznost dany vyrobok vyskusat , popripade dostat vzorku
takze podme na to:
detska zona :
sutaze, skakaci hrad , ochutnavky vyziv,chlebickov pre deti
moznost skusit detske servitky , plienky atd
detsky program

beuty stan to pre nas mami 🙂
s moznostou poradenia sa s kadernikom, vyzazistom moznost osahat si kremy, vyskusat na pocitacovej animacii ako dany uces bude sediet, moznost zistit vone ...
tombola o balicky 🙂

zona jedla:
varenie a ochutnavka jedal , jednohubky, caje , dzusi pod znackou alnatura , ukazky varenia ,
spojila by som to uz aj s testovanim produktov z oblasti cistenia :je zaspinena rura vyskusajte penu s moznostou zasutazit si napr kto umyje viac tanierov za 5,min s denk mit jarou 🙂samozrejme vitaz dostane denk mit hubky a cistiaci prostriedok

zona odychu
tuli vaky , kresla , vone dm do interieru

hlavne podium rozne skupiny, divadielka pre deti🙂
tanecnice

🙂 a to tak v kratkosti avsetko

misinka0611
12. apr 2018

DM EVENT:

Konalo by sa to na otvorenom priestranstve, v máji v nejakom príjemnom, peknom parku. Vstupné by bolo symbolické a celé by bolo venované ľudom alebo deťom ktoré to potrebujú.
Moderátor by nemusel byť najznámejší, ale mal by byť, bezprostredný, vtipný, schopný zaujať hostí.
Počas eventu by bolo k dispozícií občerstvenie výhradne z výrobkov DM-ky, aby aj tí kt. sa boja vyskúšať nejaké produkty mali tú príležitosť a pri najbližšej návšteve DM-ky si ich hodili do košíka 🙂 Chýbať by nemalo podium na ktorom by sa konali rôzne sutaže o DM balíčky, alebo tombola. Na podiu by sa tiež konala prezentácia noviniek ktoré pre nás DM-ka pripravuje, taktiež nejaké zaujímavosti o drogérií 🙂 Pre deti by bol zriadený hrací kútik, kde by si malovali, hrali sa atd. Pri detoch by bol nejaký dozor a rodicia by si zatial mohli oddýchnut dozvedieť sa niečo nové a porozprávať sa 🙂

svietik
12. apr 2018

ja by som to spravila na jar kedy je už teplo ale ešte nie horúce. Vo veľkom parku za slnečného počasia (pre istotu aj veľký párty stan) :D nikdy nevieš.... Prezentovala by som dm značky po jednotlivých stanovištiach.
1 - dm potraviny - dali by sa všetky ochutnať aby zákazník vedel, čo sa je skutočne dobré, len doteraz to nemal "odvahu" kúpiť, tiež by tu boli odborníci, ktorí by vedeli poradiť - varenie, strava, diety, alergie na stravu
2 - dekoratívna kozmetika - (moja obľúbená je alverde) - zákazníčky by mohli vyskúšať produkty a tiež by tu boli kozmetičky, ktoré by pomohli ohľadom pleti, čo sa komu hodí, čo odporúčajú
3 - kozmetika, krémy, šampony - tiež možnosť vyskúšať produkty a kaderníčky, ktoré by poradili ženám aj mužom
4 - produkty pre deti - predajcovia čo vedia všetko - čo najviac o týchto produktoch a vedeli by poradiť
5 - čistiace prostriedky - prezentácia eko prostriedkov a dopad na životné prostredie
6 - detský kútik - opatrovateľky by mohli postrážiť deti, kým sa maminky "vyžijú"
7 - oddelenie muži - muži sú skôr tí, ktorí vletia do prvej drogerky a vezmú akciový sprcháč a šampon 2 v 1, ked im dôjde..... možno by sa akcia mohla načasovať počas významného futbalového zápasu a prenos by sa premietal na plátne :D
Mimo stanovíšť, by značka podporovala rôzne projekty, ktorými by sa dostala do povedomia verejnosti
...takto si ja predstavujem prezentáciu značky 🙂

audrye
12. apr 2018

@sisa_dm neobmedzený rozpočet? 🙂 tak ja by som urobila event, kde by som nazvala DM v meste, alebo Mestečko DM. Konal by sa všade v meste takou formou, že v meste by boli vyslaní brigádnici v reklamnom oblečení, s letáčikmi a produktmi, ktorých úlohou by bolo rozmiestniť po meste rôzne drobnosti na príhodné miesta,keďže veľakrát v našich mestách chýba základné hygienické vybavenie, napr: pri stánkoch so street food by som umiestnila vlhčené utierky s letáčikom s reklamným textom, napr.: ,,Chýba ti tu niečo? Skoč za roh do DMky... ´´ a podobne. Na verejné toalety by som dala tekuté mydlo na ruky opäť aj s letáčikom. Do vlakov a autobusov dezinfekčný gél na ruky. Na športovisku alebo v parku by brigádnici rozdávali fľaše s vodou, alebo nejaký izotonický nápoj pre športovcov. Na detské ihriská by som dala balóniky, ktoré by si mohli deti zobrať. Atď atď....Proste celé mestečko by na jeden deň žilo Dmkou, pretože všade by boli drobné pozornosti, ktoré by ľuďom vylepšili deň.

helenaarvova
12. apr 2018

Bol by to taky beauty den pre zeny, aby si oddychli a nechali sa aj ony konecne rozmaznavat :D...napr.kazdej by s dm vyrobkami boli: nalakovane nechty, umyte a upravene vlasy, pekne namalovane, bodla by aj masaz chodidiel ci ruk 🙂

ludka140281
12. apr 2018

ja by som dala akoby "den splnených snov"
pre deti-skákaci hrad,kolotoče,malovanie na tvar a sutaže
pre mamičky-líčenie,poradenstvo,kadernici a rady v oblasti obliekania,či chudnutia
pre oteckov-masaže,poradenstvo v oblasti cvičenia,aby mali svalíky :D učesy
pre každeho ochutnávky jedál zdravej kuchyne
bolo by to niekde v hoteli a v jeho okoli na ihrisku
vstupne bezplatne a dostavali by sa listky ako do tomboly,jeden na rodinu a na konci akcie by sa žrebovalo o výkendový pobyt pre rodinu vo velnese 🙂
všade by to žilo spevom ,hudbou a baloniky,popcorn a cukrova vata 😍
pre babičky a deduškov by mohla sutaž o varení
a podpisy známych osobností 🙂

foolie
12. apr 2018

u Nás na záhrade a každý návštevník by dostal balíček DM výrobkov 😉 a guláš

majocka24
12. apr 2018

Dm event no to by bola party so znamymi osobnostami celebritami samozrejme ze aj s nami obyčajnymi smrtelnikami bola by to nejaka zahradna gril párty na nejakom velkom ihrisku plus nejaka tombola ceny by boli samozrejme z dm drogerie to by bola parada a vytazok by isiel na nejaku charitativnu činnost 😊

petrarac
12. apr 2018

poskryvala by som v lese alebo aj v centre mesta dm vyrobky a indicie podla ktorych bude mozne ich najst a nech vsetci hladaju. kto si co najde to bude jeho. na zaver koncert pod holym nebom s obcerstvenim a gauce alebo vaky na oddych..

tutiynka
12. apr 2018

Tak ja by som to zorganizovala niekde vonku,ale pri mori napriklad Bulharsko,Chorvatsko ,alebo niekde , kde je more . Zorganizovala by som to pre tych socialne slabšich ľudi , ktorý si nemozu nieco take dovolit.Sucastoum programu by boli nejaky znamy zahranicny herci L.Dicaprio, J.Lpoez,B.Pitt a pod a zo spevakoou jednoznačne by nesmela chybat spevačka Natalia Oreiro . Aktivity by boli take: mali by sme tam tím vyzážistov , ktory by ličili zučastnenych znamymi značkami DM . Pre deti by boli nejake zabavne programy ,nafukovacie hrady , tombola a pod. Do povedomia by som to dala prostrednictvom facebooku , pokecu , tweeteru a inych soc.sieti ,zeby sa dozvedeli o znackach a kvalite produktov , tí ktorí nepouzivaju soc.siete ,tak prostrednictvom nejakych malych brožur, letaakov a prospektov ohladom produktov Dm 

janica009
12. apr 2018

Rozhodne veľa hudby, ochutnávok a súťaží ...a nemali by chýbať bublinky - bublinkova a balonikova zabava, s nafukovacím hradom príp. jazda DM vláčikom, kde by každý vozeň mal svoju tému výrobkov alebo značiek DM 🎉🎈✨

loginexistuje
12. apr 2018

Tak za mna by som urobila event kde by si maminy doniesli svoje prádlo a dm tím by im ho pocas trvania akcie vypral vysusil a ozehlil a oni by dali deti do kutika s obchodom DM (taky ako je v mestecku povolani) a zasli si na masaz do stanu zien plus manikura pedikura a tak .. ak takyto event urobite tam mi pisnite IP istotne pridem

lulu1217
12. apr 2018

Asi by som mala nutkanie spraviť oddelené párty😂v piatok popoludní by sme začali detskú párty niekde na lúke alebo ihrisku. Predstavovala by som si kopec atrakcií, zábavný program, športové aktivity a šikovných ľudí, ktorí by tam prezentovali produkty pre deti z DM. A v sobotu deti šup k starým rodičom, známym, kdekoľvek a dospelí by sa bavili na pool párty s perfektnými drinkami, chuťovkami z DM a samozrejme, nesmel by chýbať dobrý DJ. Páni by si odskočili niečo vypiť a pokecať, dámy by zatiaľ využili služby vizážistiek, ktoré by nás skrášlili s produktami z dekoratívnej kozmetiky z DM😀a potom by nasledovala prezentácia ostatných výrobkov z drogérie so šampanským v ruke. Nech si každý príde na svoje😊

igiana
12. apr 2018

Trochu som si s mojimi detmi zasnivala....🙂 . Myslim si, ze vacsinu vasich zakaznikov tvoria mlade rodiny s detmi. A tak nas dm event snov vyzera takto:

Velky lesopark, kde je dostatok slnka, ale aj dost stromov, pod ktorymi sa da v tieni oddychnut na velkych pohodlnych tulivakoch. Krasne naaranzovane stoliky s rozmanitymi osviezujucimi napojmi a roznymi lakavymi kolacikmi a inymi dobrotami.
Velke podium, kde by mali koncert a hudobnu show znami a oblubeni detski spevaci (Miro Jaros, Spievankovo...) a deti by sa k nim mohli pridat. Dostavali by po vystupeni od spevakov darcekove balicky s detskymi dm vyrobkami. Isli by spolu na zmrzlinu a cukrovu vatu.
Vsade by boli animatori, ktori by davali na deti pozor. Rodicia by mohli zatial absolvovat "zmenaren" s vyrobkami dm. Odbornici vizazisti by im radili, ktore vyrobky su pre nich najvhodnejsie a mohli by si ich vyskusat. Po absolvovani by dostali darcekovy balicek s vyrobkami dm.
Deti by mali k dispozicii aj kontaktnu ZOO, kde by mohli hladkat a krmit zvieratka s vyrobkami dm urcenymi pre zvierata.
Vsade po areali by ich sprevadzali animatori prezleceni za zname rozpravkove postavicky a mohli by si s nimi urobit fotku s logom dm.
Dostali by plavky s logom dm a moznost osprchovat sa s vyrobkami dm a potom šup do bazena s velkym toboganom, vodotryskom, hrackami.
Na zaver by deti dostali na pamiatku dvd so zaznamom zazitkov z celeho dna natocene dronom.

onmaria
12. apr 2018

Ja by som zorganizovala čisto ženskú lucnu párty..teda neobmedzený rozpočet=veľká lúka plná stánkov,v ktorých by ženy boli rozmaznávane.ci už masazami,kozmetickými a vlasovymi procedurami,alebo by len tak relaxovali pri veľkom bazéne a ochutnávali rôzne drobné špeciality.event by nebol pre známe osobnosti,naopak,bol by pre úplne obyčajné zeny-matky,ktoré by ho mali ako nejakú vďaku za to,že sú..jedinou podmienkou by bolo,aby každá priniesla so sebou nejaký DM obľúbený produkt.vstup by bol samozrejme voľný,boli by nám k dispozícii top kaderníci,vizážisti,kuchári..event by trval celý jeden víkend,aby si ho každá z nás mohla užiť.doobedny program by bola prezentácia DM výrobkov,potom voľný program vyššie napísaný a večer nejaké špeciálne vystúpenie čisto pre ženy,napr.Chippenddales,proste uuuuuplny úlet,niečo,co len tak bežna zena nezažije.cele by sa to nieslo v znamení luxusu,keď už teda nie je o peniaze núdza 😂 a to všetko len preto,že my sme tie,ktoré sa starajú o domácnosť,rodinu..sme tu stále pre ňu,tak nech máme aspoň jeden víkend iba pre seba a bez starosti,rozmaznavané,spokojné a "vypnuté".

kaji1212
12. apr 2018

Ja by som si to predstavovala v style...mohlo by to byt rozpravkove nakolko velmi vela mamiciek vyuziva DM pre seba aj deticky pre domacnost vsetko.. napr. Habakuky na Donovaloch vyzdobilo by sa to tam v style DM na zaciatku by boli hostesky ktore by ludom rozdavali jedna balony pre deti a druha mini balicky testerov. Samozrejme by nesmelo chybat obcerstvenie stanky nejaky gulasik cukrova vata varena kukurica a pre deti dievadielko v habakuki je to aj v prirode cize mozu sa pokochat aj okolim cerstvy vzduch vela zabavy a jedla sportove sutaze...velka prezentacia napr. Manazerom DM alebo niekto kto ma na starosti SR. Napriklad nejaky znamy spevak alebo spevacka by spravila mensi koncert napr. Moze byt pre deti aj Jaros jeho maju radi dalsi dovood preco sa tam vybrat s celou rodinou. Moze tam byt stanok s.manikurou na vlasy licenie vsetko co patri ku kozmetike. Mna by vedelo mapadnut milion veci ale to by som sa nedopisala 😊

domin85
12. apr 2018

a co takto vyuzit daky park? tam su ludia mladis tari chori zdravi bezci aj ti co si chcu oddychnut aj maminky s detmi.. A vsetci tam prisli stravit pekny den, tak ho spravme este krajsi! Takze v nasom parku je terazk dispozicii kusok od ihriska aj prebalovaci pult s plienkami a vlhcenkami, na druhej strane pamlsky ako ovocne kapsicky, chrumky ci keksiky. Pre sportovcov na roznych miestach osvieziva voda. Samozrejme nebude chybat priestor pre maserov, okrem klasickeho relaxu pre tych, ktori to potrebujeme tu budu prave pre tychto sportovcov po behu ci treningu- a samozrejme kazdy maser vie prezentovat emulzie a oleje a vhodnost podla problemu. O nieco dalej kadernictvo v prirode! Predstavte si to- samozrejme s ohladom na to sa vlasy nebudu farbit ale strihat nasucho a osetrovat nezmyvatelnymi balzamami plus kazda "zakaznicka" dostane domov vzorky samponu, balzamu, kondicioneru- presne na jej typ vlasov! Takto sa da urobit aj stanok s licidlami a kozmetikou a pri odchode z parku psickari, maminky aj ludia co sa len blaznili v trave mozu najst vzorky pracich kapsuli ci doplnkov na pranie. Jednoducho nieco v tomto style, obriadit miesto, kam kazdy ide za kludom a relaxom tak, aby mali pocit co vsetko mozu doma a zaroven v nich ostal ten pocit relaxu a pohody 😉

zbt138
12. apr 2018

@sisa_dm bolo by to určite na jar,keď všetko ožíva,kvitne,rozvoniava a všade krásne farby kvetov. Ako v DM. Veľká sála, žiaden gýč,niečo čisté a jednoduché ,vysoke stoly,biele obrusy,vsade kvety,najlepšie blaznivo farebné,tu trošku,tam trošku. Zopár obrazov na stenu,veď nalicena krásna žena je ako hodnotný pekný obraz,pohladi oči aj dušu. Veľká terasa,a záhrada plná kvetov. Hudba samozrejme živá a niečo moderné možno popové. Viac interpretov,veď aj o tom je DM,spája !

zuzanatl
12. apr 2018

Určite niekde v prírode. Dobrá hudba, dobrý moderátor, zábava pre deti a aj dospelých. Občerstvenie a všetko čo patrí k tomu. A aj známy ľudia. Hlavne aby tam bola zábava pre všetkých.😊😄

luz5
12. apr 2018

Urcite by som prijala formou Garden party s balonikmi, v parku, alebo na inom mieste, napr.na Zeleznej Studnicke, bolo by veselo s malou kapelou, ktora by robila atmosferu pohody, prijemnym moderatorom, stanky s drobnym cateringom a male stanovistia s roznymi kutikmi zaujmov na prezentaciu najlepsich produktov pozvanymi odbornikmi - kadernikmi, make-up artistami a stylistami, odbornikmi na vyzivu a na produkty pre deticky a domacnost. Ukazovali by sa prakticke ukazky na ucastnikoch a menili by sa pred ocami ostatnych k spokojnosti. Deticky by mali vlastny kutik, mohli by tam mat exterierove preliezky, pieskovisko a svoj osviezovaci kutik. V krasnom pocasi by to bolo nadherne... Dakujem 😊

veronique2508
12. apr 2018

Asi v košickom mestskom parku, pri jazierku..všade vôňa leta, dobrého jedla, detský smiech, dobrá pozitívna nálada, zeny, maminy, detúrence, skvelé beauty stánky, vizážistky, kaderníčky, módne stylistky, skvelé dm produkty a nakoniec súťaže, tombola a nejaký skvelý koncert

zuzika2255
12. apr 2018

V obrovskom dome s obrovskou zahradou.V dome by bolo niekolko kupelni a kuchyn so spinavym zariadenim,aby si mohli zakaznici vyskusat produkty na cistenie domacnosti.Zahrada by bola rozdelena na tri casti.V jeden by sa zeny mohli nechat skraslit odbornikmi a relaxovat. Druha cast by bola venovana muzom,kde by sa profesionalni holici postarali o ich brady a vlasy. No a v detskom kutiku by si uzivali deticky s animatormi v skakacich hradoch,v bublifukovej fontane a na trampolinach,oddychovali by pri vybornych pochutkach z DM.

simona_simi
12. apr 2018

@sisa_dm
Priestor by som brala nejaké super kúpalisko 😎
Moderoval by to zakladateľ alebo niekto, kto vie o DM najviac 🙂 vypočuli by sme si ako vôbec DM vzniklo, kde všade ho vieme najesť a všetky zaujímavosti 😍
Program by bol v prezentácii vzoriek, súťaže detí, kde by mohli vyhrať Baby Love vecičky a jedlo🙂 súťaže pre dospelých a odmenou by boli zľavy na nákupy.
Samozrejme nesmie chýbať skvelá hudba.
Šťastie na výhry nemám, keďže som nikdy nič nevyhrala ale rada sa podelím o svoj nápad 🙂 prajem pekný večer žienky.

veronique_1
12. apr 2018

V nakupnom centre - v BA je Shopping Palace ako stvoreny na to. Vela stanovisk s ulohami pre deti a na kazdom by za odmenu dostali nejaku maly DM darcek. Ako moderatori by boli idealni Spievanka a Zahrajko alebo niekto ako oni. A vela stolikov so vzorkami zadarmo a ku kazdej vzorke by bol pripojeny velmi strucny letacik, preco prave DM - v com je lepsia ako ine znacky, v com je tento vyrobok lepsi ako od konkurencie.