SÚŤAŽ: Vianočný balíček

sisa_dm
Moderátor
14. dec 2018

Viete, že u nás v dmke si môžete naskladať vlastnú vianočnú taštičku? Stačí si vybrať výrobky a pri pokladni vám ich pani predavačka zabalí do našej krásnej vianočnej taštičky. 🙂

Čo ak by ste si mohli naskladať váš vianočný balíček a mali by ste neobmedzené množstvo peňazí? Čo by obsahoval tento balíček? :P Pustite svoju fantáziu a napíšte nám, čo by ste si vybrali do vášho balíčka. Bola by to zlatá tehlička? :D Dovolenka? Plná vaňa čokolády? Fantázii sa medze nekladú🙂
V nedeľu večer vyberiem 4 z vašich odpovedí a odmením dm balíčkom!

pininka
14. dec 2018

Viem že to znie ako klise,ale ja by som si priala aby všetky deti boli na Vianoce šťastné s niekým koho milujú. Aby ich mamky a ockovia boli s nimi cez sviatky, keďže množstvo z nich bude asi pracovať, alebo tu už žiaľ nie sú. Neexistuje krajší darček ako šťastný detský úsmev.

sissy27
14. dec 2018

ak by to mohlo byť naozaj čokoľvek, tak samozrejme zdravie pre všetkých no a ako bonus ľahkú a nenáročnú pubertu môjho potomstva 😂 nekomplikovaný prechod pre mňa o pár rokov tiež poteší nie len mňa, ale aj okolie 😂
a z tých materiálnych vecí - prosím si splniť moje cestovateľské sny a novú kuchyňu 😀

brankova
14. dec 2018

Čistý oceán, čistý vzduch a čisté srdcia. To by stačilo. Skromná.😉

pribinak
14. dec 2018

Z nehmotných darov: zdravie, lebo to je najdôležitejšie a lasku, lebo s láskou ide vsetko lahsie, šťastie aspon malú kvapocku a stipku humoru na kazdy den

Z hmotných darov: lyže, korcule, bundu a rukavice.

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@pininka jej to je krásne ..to by som si aj ja priala 🙂 Bol by hneď svet krajší, keby všetky deti sú šťastné...ale ak by si mohla byť trošku sebecká, tak čo by to bolo..hm?

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@sissy27 hahaaa, tak na tomto prianí som sa fakt pobavila:D

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@brankova hneď by bola radosť zhlboka dýchať :P . Ale,skús byť trošku sebecká a menej skromná..čo by potom obsahoval tvoj balíček?

sisa_dm
autorModerátor
14. dec 2018

@pribinak s humorom ide všetko ľahšie! 🙂 Verím, že z hmotných darčekov ti tento rok aj tak donesie niečo pod stromček Ježiško 🙂

zuziko80
14. dec 2018

Aby sme sa všetci viacej usmievali, lásku, zdravie, pokoru, skromnosť, úctu, porozumenie, ohľaduplnosť, láskavosť, šťastie a krásne chvíle strávené s rodinou.

pribinak
14. dec 2018

@sisa_dm no neviem neviem, co si sama nekúpim to nemam ;)

radulienqaaa
14. dec 2018

Ja by som si velmi priala novu nervovu sustavu s cokoladovou prichutou, mandarinkovou vonou a jemnu na dotyk 🙏 🙄😁 a okrem toho najma zdravie pre mojich dvoch indianov (aby mi pri plnom zdravi a energii mohli dalej spevnovat staru NS) a celu rodinu, inak vlastne vsetko mam, cize kraane sviatky a buducim vyherkynam gratulujem ❤

wendy30
14. dec 2018

keďže robím v zdravotníctve ..tak len veľa preveľa zdravia pre všetkých...

pininka
14. dec 2018

@sisa_dm keby som mohla byť sebecka tak by to bola určite spoločná dovolenka, stačil by aj nejaký wellness na víkend, aby sme boli spolu, lebo to sa často nestáva.

beuss
14. dec 2018

@sisa_dm Zdravie a domov pre všetkych a svetový mier ❤

zuzanatl
14. dec 2018

Ja by som si priala na Vianoce to aby moja rodina hlavne deti boli zdrave a stastne. Teraz to mame tazke... mladsi syn dostal diabetes 1typu ale ja aj tak verim na zazraky. A co ked sa to nahodou stane. ? Bola by som ta najstastnejsia osoba mamina na svete keby mu to zmizlo.Ved zazraky existuju . A prajem kazdemu nech ma taky zivot akysi praje a nech su vsetci stastny spokojny .

jachin
14. dec 2018

Tak v mojom balíčku by bola poukážka na masáže, nejaké žreby ( najlepšie výherné 🙂), a nový skúter...👍 no a teraz reálne, nejaká masť na dasná, tabletky na bolesti zubov a nejaké nápady na vianočné darčeky pre rodičov 😉 😕

lenuska2202
14. dec 2018

Tak zdravie je urcite najdolezitejsie.a potom daky super welnes aspon na vikend bez malej,troska oddychu 🙂 a urcite nejaku zazracnu tabletku,z ktorej by som za noc schudla aspon 20 kil 🙂 to by bolo super.

2503
14. dec 2018

Tak samozrejmosťou je zdravie a veľa lasky....ale ak by to bolo čokolvek tak by som si priala prežit istu časť svojho života ešte raz,nie aby to teraz nebolo užasne to nie ale uvedomila som si ze život strááášne rychlo uteká a taky kratky návrat v čase a prežitie istej pasaže života ešte raz by za to stalo, prerože je nadherne žit a ak mam take štastie akym je moja nadherná rodina ,kto by to nechcel zažit ešte raz a znova.Trocha nerealne ale predsa želanie 😉

marecek1
14. dec 2018

Priala by som si zdravie pre svoje deti, a tiez aby ich v zivote sprevadzali same pekne veci ❤
No a v mojom balicku by mohol byt novy fotoaparat, aby som vsetky tie pekne veci/okamihy mohla zvecnit 😀

beky1813
14. dec 2018

Pobyt pre celu rodinu v horach, v drevenici, kopec snehu a s plnou chladnickou, barom na tyzden

ellaafi
14. dec 2018

@sisa_dm normálne budem hnusná mamonarka 🙊😉, ale moja fantázia si vygenerovala že by som si konečne zaslúžila saunu resp. infrakabinu na ktorú už "škrečujem" 2roky a potom ešte aspoň rok neplatiť náklady na elektrickú energiu 🤭🙈😉

lienka175
14. dec 2018

@sisa_dm my si najviac prajeme zdravie pre nášho ocinka - môjho milovaného manžela, keďže minulý rok mu diagnostikovali chorobu, s ktorou už bude bojovať celý život... Ale je to náš veľký hrdina, všetko berie s úsmevom a ja verím, že budeme ešte dllllllllllllhé roky všetci spolu šťastní... a ešte by som si dala zabaliť nejaký spoločný výlet pár dní niekde mimo domova, keďže od svadby sa nám akosi nepodarilo nikam ísť... ale zase bol ten čas vyplnený krásnymi vecami, narodením našich dvoch synčekov ♥♥

gabiq
14. dec 2018

Vsetko dolezite o com som ani nesnivala uz mam, muza a 2 jedinecne deticky, takze pre nas nekonecne zdravie si zelam. Myslim, ze tuzbou kazdej milujucej mamy je mat zdrave deticky, nic materialne to nikdy nenahradi ani peniaze do bezvedomia. A potesila by taka poukazka na splatenie hypoteky a novy domcek so zahradou a ihriskom pre deti, mesacna dovolenka hocikde, kde nemusim varit a upratovat. Potom telo po tehotenstve bez tukov navyse kt. nejdu za pana dole ale hore ✌️ 👌 A uz len normalnu pracu kde clovek nie je len cislom, or radsej dobry napad, ktory by zo mna urobil slobodneho cloveka a nie otroka. Dobre, tak este nieco zazracne, co do mna vleje cudzie jazyky. A chcela by som zazit aj stav, ze mozem cestovat kde chcem, kedy chcem, akokolvek dlho, najlepsie navzdy a mat na to prostriedky. Amen, dosnivane 👏

kimmi17
14. dec 2018

Aby boli platy na SVK u pracujúcich, inteligentných ľudí rovnaké ako majú naši ministri

idame
14. dec 2018

To co by som si zelala, nevie ani ten najplnsi sklad dm zadovazit. Keby som mala tu moznost kazdemu, ale naozaj kazdemu by som darovala zdravie. To je ta najpodstatnejsia vec, ktoru potrebujeme a bez ktorej to naozaj nejde.

brankova
14. dec 2018

@sisa_dm smaragdové náušnice zabalené v domácej infrasaune.

kittyjuliette
14. dec 2018

Urcite zdravicko je najdolezitejsie a k tomu aspon po jednom objati od tych,co uz s nami niesu...
Ale pokial by to malo byt materialne,tak urcite konecne oplotenie nasho pozemku,nove auto,susicku a roboticky vysavac😁
Ale som sa rozpisala a to som najskor rozmyslala,ze co uz len ja by som mohla chciet a ahaho😂

margieamatusko
14. dec 2018

@sisa_dm No tak to by bol moj sen! Raz vecer som isla okolo drogerky a tak mi napadlo, ze radsej by som vykradla drogerku ako banku🙂. To by som mohla skusat kazdy den iny krem, make up, spiralu, telove mlieko, krem na ruky, sprchac, ruz, vonavku...whatever. A v DM o to lepsie, kedze su tam vselijake fajnove keksiky, cokoladky a ine prkotinky, ktore sice clovek k zivotu nepotrebuje, ale ked ste v tej drogerke, tak mate pocit, ze na toto ste cely zivot cakali a nevyhnutne to musite mat. /O tom, ze to pouzijete raz a potom to stoji v skrini, pomlcim/. Najnovsie sa tam vyziva aj moj syn, ten si vybera furt nejake nove kefky, pasty, susienky, farby a peny do kupela....No my by sme taky neobmedzeny balicek z DM jednoznacne uvitali🙏 Teda aspon moja penazenka.😀

nelly761
14. dec 2018

Jednym slovom ZDRAVIE ❤🍀 nic nie je v zivote dolezitejsie ❤❤❤❤
a prajem si aby ludia aspon cez tieto sviatky spomalili a venovali sa svojim najblizsim. Aby nikto nebola sam 🍀🍀🍀

dada125
14. dec 2018

Juuuuj, to by bolo úžasné mať neobmedzene to, čo chcem 🙂 my máme domček, ktorý ešte nie je hotový. Bolo by úplne najsamsuper dorobiť ho bez počítania každého eura, mať krasnu záhradu, v nej pergolu a super posedenie, bazén 🙂 ojojoj to by bolo úžasné 🙂
A taktiež si prajem nekonečné zdravie a šťastie pre moju rodinu, pre tých, ktorých milujem 🙂
Toť vše