SÚŤAŽ: Ktorý °COOLTEA drink styling vyhrá odmenu?

lucia_borikova
10. jún 2015

Radi pripravujete chutné a pekné drinky? Namixujte jeden s °COOLTEA, nastylujte a odfoťte. Tri najlepšie drink stylingy vyhrajú čajíky s taškou a zverejnenie na našom webe www.mistraltea.sk

Víťazov vyhlásim v piatok o 14.00. Teším sa 😉

Riadne ste mi zavarili v tomto teple 🙂 Z tak skvelých drink stylingov bolo vážne ťažké vybrať, a preto… Odmenu získava každý jeden styling!
@viktoriaz @hopacupa @ankazdca @skerinko @erika630 @martina374 @irenaliza @evkakd @dankaa78 @purinkaa @evulienkaslx @martinkaha @nikenzi @ozdana @ivankajar @mirellka @bazoskaa

Na našom webe www.mistraltea.sk však môžu byť zverejnené budúci týždeň iba tri najlepšie, a tými sa stávajú:
@viktoriaz @ankazdca @evulienkaslx

Ďakujem všetkým stylistkám a gratulujem! 🙂

P.S.: Nezabudnite, vaše kontaktné údaje čakám v IP-čke.

erika630
10. jún 2015

Cooltea s príchuťou citróna - také domáce Mochito - vhodné aj pre deti pretože je bez alkoholu 🙂 ochutené s jahodami, medovkou a jahodovým sirupom

hopacupa
10. jún 2015

Cooltea s pridaným ovocím, ľadom a trochou sirupu

martina374
10. jún 2015

Ananásový drink
Pripravíme si citrónový čaj mistral. Do vychladeného čaju pridáme 2 lyžice ananásovej šťavy a kocky ľadu. Dobrú chuť.

ankazdca
10. jún 2015

Náš dnešný večerný long drink v podaní Cooltea🙂 Citronovy čajík vylepšeny troškou trstinoveho cukru,plátkami citronu,čerstvou mätou a ľadom🙂 mňam,idem si vyložiť nohy a už len relaxujem. Zajtra si dam opäť🙂 ale akú príchuť vybrať? Hmmmmm......to bude ťažké,všetky sú cooooolové🙂🙂🙂

evulienkaslx
10. jún 2015

kedze mam v tychto horucavach zapalene hrdlo, popijam vlazny CoolTea a k tomu vitaminky najradsej v bobulkovej forme 🙂

martinkaha
10. jún 2015

Áno, ja veľmi rada vytváram jedinečné drinky, kokteily, či kávičky, ktoré musia byť chutné, ale aj zaujímavé. 🙂 Dnes sme s deťmi vyrobili tento cool drink: okraje pohárika sme zľahka namočili do jahodového sirupu a zľahka sme obalili cukrom. Naliali sme citrónový Mistral Cooltea, pridali sme trošku domáceho bazového sirupu, prihodili sme tri lístky medovky. Na ružové špáradlo sme napichli kúsky pomaranča, uhorky (pridá príjemnú sviežu chuť) a jednu mini jahôdku a vložili sme do čajíka. Nakoniec sme prihodili jeden ľadík – špeciálnu červenú rybku. Okraj pohára sme dozdobili plátkom pomaranča, uhorky a ešte jednou jahôdkou a modrou slamkou. Stajlovali naše deti a ja. 😀 ;-D 😎

irenaliza
11. jún 2015

Prajem pekný deň, prvý krát sme tento týždeň ochutnali Cooltea čajíky a som veľmi,že sú, prečo? Dnes mám narodeniny 41,dosť, že, ale veď najmladšia má iba rok, takže sa pri 4 dcérkach nemám čas pozerať na vek, no nie? Ale teším sa, keď prídeme s dcérkami domov a budeme oslavovať, manžel síce dnes nebude, takže budeme mať babskú jazdu. 🙂 🙂 Cooltea drinky som nachystala, 5 príchutí,práve toľko potrebujem, všetky sú super, najmladšia bude iba vodičku a manželov drink si podelíme. 🙂 🙂
Inak chutia super čisté, najmä BAZA, netreba nič- 1.,CITRÓN- do neho som pridala kúsky citrónu na zvýraznenie chuti, JABLKO- tiež stačia kúsky jabĺčka,ČERVENÝ POMARANČ- stačí kúsok citrónu na pohári, ČIERNA RÍBEZĽA- pridala som domáce zavárané ríbezle a tie som dala aj na tanierik, sú výborné, zdravé a osviežujúce. Takže oslava môže začať.Ďakujem za COOLTEA, bez lámania hlavy, 5 rôznych drinkov pripravených. Prajem pekný deň. 🙂 🙂

nikenzi
11. jún 2015

Slníme sa s osviežujúcim Cooltea Jablko, dochutený citrónom, medovkou a ľadom 🙂

skerinko
11. jún 2015

@lucia_borikova Idem sa i ja podeliť s našimi COOLTEA.
Prvý je pre dospelákov. Príchuť čierna ríbezľa, pridala som tam Griotku, plátok citrónu a mätu. Chute sa pekne spojili a výsledok manželovi i mne veľmi chutil. Ľad nepoužívame, nemáme radi moc studené keď tak radšej zachladím poháre.
Ten druhý je pre dcérku. Nazvala si ho Lízankový čajík. Je to čajík s jahodami a primiešala som tam trošku trstinového cukru. A prečo lízankový? Proste, že jej chutí úplne ako lízanka. 🙂 🙂 🙂 Nazdravie 😉

ozdana
11. jún 2015

Čo viac si priať v horúce letné ráno ako osviežujúce jahody a dvojitú dávku ľadového čaju Cooltea? Čaj som dochutila kvapkami citrónu 😉

ivankajar
11. jún 2015

Dobry vecer
dnes sme mali na záhrade zabi sliz.
Jahodový - jahody , banán a bylinkový čajík zo žihľavy, mäty a medovky
a klasicky zelený tj. banán, bylinkový čajík aj s bylinkami - žihľava, mäta a medovka.
Dá sa pekne kombinovať aj s cooltea čajíkom 😉

evkakd
11. jún 2015

Príjemné osvieženie v tieto horúce dni 🙂 😵

mirellka
11. jún 2015

u nás cooltea až večer po horúcom dni sme si vychutnali jahodoý čaj s kúskami jahôd a ľadom , mali byť k tomu ešte medovkové lístky no zabudla som ich u svokruši 😀 😀 navadí aj tak chutil fantasticky 😉

bazoskaa
12. jún 2015

bazovy caj bez cukru , kusky citronu a lad ...vecer pridame citronovu vodku a vikend sa moze zacat...

viktoriaz
12. jún 2015

COOLTEA JABLKO drink ochutený matou,ľadom a štavou z limetky pre deti ,pre rodičov pridáme kvapku vodky 😵
........a pohodové vychutnávanie na balkone ........ 😵
...........................mňam........................

dankaa78
12. jún 2015

Pripájame sa aj my teda moja dcéra.Som v tom fakt nevinnee😀
Všetko urobila úplne sama - "Cooltea ríbezľa so "šarmantným " ľadom a veselým ovocím" nech sa páči 🙂

purinkaa
12. jún 2015

Holaaa, holaaa...leto vola 🙂....pripravila som osviezujuci drink COOLTEA baza s citronom, limetkou, matou, ladom a trstinovym cukrom....na ozdobu jahodkyyy...NA ZDRAVIEEEE 😉....

ekinka82
12. jún 2015

Krásne sú všetky - mali by vyhrať všetci 🙂 - škoda že sme si to nevšimli a nezúčastnili sa 🙂 už je neskoro :(