Súťaž s Koníkom o čaj na celý mesiac!

marton_popradske
Moderátor
17. okt 2018

Nie je koník ako koník😊 Ten Modrý v spolupráci s eshopom www.popradske.sk pre Vás pripravil exkluzívnu súťaž: Vyhrajte čaj na celý mesiac podľa vlastného výberu. Napíšte mi, čo je Váš najobľúbenejší koníček a prečo. Jedna z Vás dostane 10ks čaju z rady Popradský, alebo Mistral podľa vlastného výberu z eshopu www.popradske.sk. Tak šup šup...dajte nám vedieť o svojich koníčkoch😊 Krásny večer praje Jano Marton a jeho koníčky😊

beky1813
17. okt 2018

Mojim naj konickom bolo citanie knih, hlavne v zimnych mesiacoch, momentalne mam male deti, tak islo citanie bokom. Ale zboznovala som tie chvile, ked som sa zamotala do deky, zobrala si caj, knihu a zacitala sa. Hlavne detektivky som citala a bavilo ma trenovat si pozornost, davat pozor na detaili.

maryon1
17. okt 2018

@marton_popradske pozeram, ze konicka mame rovnakeho 🐴🐴🐴 tiez milujem kone. Nedostanem sa sice pri detoch do konskeho sedla tak casto,ako by som chcela, deti su male, potrebuju pomoc, ci uz skola, skolka, kruzky, ... male su len chvilu, cochvila vyrastu a uz mozno budem mat volneho casu viac,ako budem chciet... ale aj obcasne jazdenie je fajn, citit vietor vo vlasoch, slobodu, suhru zvierata s clovekom.

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@beky1813 super, vďaka za tip.

anka2015
17. okt 2018

Vždy keď mám trošku času tak čítam.... ale aj koníčky štvornohé sú u nás veľmi obľúbené 🙂

erikaemkina
17. okt 2018

Koníček je premna výroba náušnic , náramkou a prečo ??? Je to premňa oddych , relax

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@erikaemkina super. To musí byť pekný relax.

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@maryon1 ja mám vlastne rád všetky zvieratá😊

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@anka2015 👍👍👍

sonnya
17. okt 2018

náš koníček je turistika

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@sonnya krása. aj ja milujem hory.

madames
17. okt 2018

tak to je asi podla rocneho obdobia, u nas vyhrava bicykel a korcule (a v lete samozrejme kupanie) a v zime dobre knizky a posedenie pre krbom s teplym cajikom🙂

alechandrab
17. okt 2018

jednoznačne korčulovanie, keďže dcéra robí krasokorčulovanie kde je na ľad robím Vaše čajíčky🙂😘

nikolurbanska
17. okt 2018

Mojim koničkom je čitanie knih hlavne romanticko- historicke knihy od Pronskej👌 a ináč pred porodom som milovala jazdiť na koňoch🐎 dúfam, že keď krpec vyrastie budem sa môcť venovať jazdeniu😊

cilkau
17. okt 2018

ja mam rada jeseň v prírode a večerny relax kniha a sviečky 🌜🙂☕⛰🎁🍀

kupcovci
17. okt 2018

Byciklovanie s rodinkou 🍀🍀🍀

jachin
17. okt 2018

koníčkom sú ručné práce, knihy, ale taký výlet na koni je tiež super 👍 Oddýchnem si pri tom a som hrdá na tie svoje diela a mám radosť, ked tie moje dielka potešia aj iných.

zuzanatl
17. okt 2018

Mojim konickom je sport a to behanie, stepper, prechadzka v prirode a byciklovanie. A k tomu este rada peciem so svojim 14.rocnym synom ktory to robi tak rad .😊🍰🌞

jankabacova
17. okt 2018

môj obľúbený koníček je tvoriť, rada vyrábam vianočné ozdoby na stromček, len tak drobnosti pre radosť a samozrejme rada tvorím s mojim Martinkom momentálne robíme halooweensku výzdobu - tekvice, netopiere, pavučiny, pavúky môj manžel sa na nás len smeje

puskaruka
17. okt 2018

Môj relax, záľuba, koníček v jari a v lete je pestovanie a starostlivosť o kvety a po večeroch štrikovanie a háčkovanie....jednak si pri tom oddýchnem a jednak v zime má každý ponožky, rukavice, čiapku a šál povinne z mojej dielne....(a pri týchto ručných prácach chutný čaj nesmie chýbať)

petulda333
17. okt 2018

Konicek? Pecenie. Milujem piect kolace,neskutocne si pri tom zresetujem hlavu a zabudnem na vsetko. To je moj najvacsi relax 😊

heden
17. okt 2018

Mať "koníčka"- koníčka by bolo super 🙂 ...Mojimi je to maľovanie- maľujem na textil, zopár obrazov , chodenie do prírody, vyrábam mydielka, máme kus záhrady a nejaké domáce zvieratká. Tak isto sa zaujímam o indiánsku tematiku, mám zbierku indiániek a rada by som urobila indiánsku izbu časom. Občas len tak sedím niekde v prírode a vychutnávam nádheru života. Pri všetkom tomto relaxujem a naberám silu . Okrem iného rada píšem zamyslenia . A často len tak sedím na terase a popíjam dobrý čaj alebo kávu... Toľko z mojich nejakých koníčkov. Tak pekný deň a čajíčkujte 🙂

evka1247
17. okt 2018

mojim koníčkom sú knihy(som PN tak som sa k tomu konečne zas dopracovala) a moje deti 😍

onmaria
17. okt 2018

Moja záľuba je pečenie,tvorenie-modelovanie,renovácia starých veci aaa každoročne poctivé šitie originalnych karnevalovych kostýmov pre moje deti 🙂 kľudne pridám aj fotky,ako inšpiráciu,ale až s dovolenim 😂 nakoľko to tu nechcem "zafotkovat" 😂😂😂
No a kedy to stíha mám malých detí?po večeroch,nociach

suzi33
17. okt 2018

Moj najoblubenejsi konicek su knihy. Uz ako pubertacka som ich milovala a kazdym dnom sa laska prehlbuje. Zalahnut do perin alebo na lehatko v zahrade a citat... Preniest sa do ineho sveta, do inej postavy, do jej pocitov a tuzob, to je pre mna mozne len pri skvelej knihe. Moje srdce pisti vzdy po dobrej romantike, dnes som si tiez jednu -snad dobru- kupila. A ako som az teraz zistila tu na MK profile, vam by bol moj vyber asi trochu povedomi 🙂

anetka212
17. okt 2018

@marton_popradske milujem varenie, pecenie a zvrtanie sa v kuchyni.. Nuestale cosi nove vymyslat pre tych mojich troch malych hladodov.. Aaale okrem toho zboznujem aj oddych, dobru vonavu sviecku, knihu a teply cajik ♥️

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@alechandrab perfektná kombinácia 🙂

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@anetka212 super. ďakujeme za komentár.

yasmeena
17. okt 2018

mojim konickom je vsetko co suvisi s prirodou a skraslovanim vsetkeho mozneho,ci uz materialneho i duchovneho...rada sedim sama na cintorinoch-a vyzdobujem cudzie opustene hroby,vymyslam nove recepty,renovujem stare veci,zboznujem sledovat dobre filmy ci serialy pocuvat hudbu,zaujimam sa specialne o hispansku a latinoamericku kulturu,nicim synovi zivot /citujem/,hladam skutocnu pravdu 😅 a milion dalsich veci-a popri tom este len tak sedim,skrabkam astonka ,najlepsie v noci vonku a pozorujeme hviezdy...mojim konickom je zivot 🙂

marton_popradske
autorModerátor
17. okt 2018

@suzi33 aká knižka? pochváľte sa 🙂