Na koľkých sociálnych sieťach ste?

marton_popradske
Moderátor
20. okt 2018

Krásne ránko milé dievčatá. Na koľkých sociálnych sieťach ste? Máte Instagram? Dajte nám follow❤ Sme aktívni aj na Facebooku pod menani: Popradská káva, Popradský čaj, Mistral. Aj na týchto troch FB stránkach sa vždy dozviete o našich novinkách a zaujímavostiach. Dajte nám LAJK😊 Ďakujeme. Krásnu sobotu😊

jajamalka
20. okt 2018

toto kvitujem. Veľa firiem ešte stále podceňuje propagáciu na sociiálnych sieťach a priznám sa, že keď vidím stránku alebo účet, ktorý je zanedbávaný, negatívne recenzie, zvykne ma to odradiť od nákupu. Čo však nie je váš prípad. A odpoveď na otázku, som na všetkých vyššie spomínaných. 😅

obcanka123
20. okt 2018

Neuveriteľné,ale v dnešnej dobe sú aj ľudia ktorí Facebook ani Instagram nemajú 😉 to som napríklad ja..a to podotýkam že mám 23 rokov 😉 preto netreba zabúdať na kvalitnú webovú stránku. 😉

livizi
20. okt 2018

Dobre ranko. Ja som na fb a často vás tam vidím sa prezentovať, praví kávičkári 🙂

penelope10
20. okt 2018

skvelé len tak ďalej !❤

miricka77
20. okt 2018

@obcanka123 Aj ja patrim k takymto ludom a vobec mi to nechyba.Tiez apelujem na kvalitne webove stranky.

caroline_
20. okt 2018

Len Instagram 😄

deti95060810
20. okt 2018

tiež nie som nikde, nie som otrokom...aspoň mám viac času pre seba a rodinu..😉

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@jajamalka ďakujeme za Váš koment. Absolútne sa zhodneme. Snažíme sa aby naše stránky boli svieže, živé a hlavne skutočné. Veľmi si dávame záležať na komunikácii a kvalitnom obsahu. Pekný deň 🙂 - Jano

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@deti95060810 super voľba. palec hore.

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@caroline_ dajte nám teda follow 🙂

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@penelope10 ĎAKUJEME veľmi pekne.

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@obcanka123 perfektné. klobúk dole, máte u mňa desať bodov z desiatich. fakt!!! www.popradske.sk

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@livizi ako sa vám páči naša Kávičková stránka na FB?

drdrdr
20. okt 2018

Vsetko lajknute a sledovane😊 a preto mám aj slušný prehľad vo vašich produktoch 😉

onmaria
20. okt 2018

@obcanka123 ani ja nie som,ani na Facebooku,ani na Instagrame.nepride mi to,že by som bola o niečo ochudobnená,ale niekedy je to nevýhoda..čo sa napríklad súťaží týka..

bucko555
20. okt 2018

ja som neni tiez ani na FB ani instagram a vobec mi to nechyba

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@drdrdr ĎAKUJEME!!!

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@onmaria s Koníkom predsa môžte vyhrať. Pozrite môj profil - hráme o knižku Pavla Hiraxa Baričáka - Šlabikár šťastia

onmaria
20. okt 2018

@marton_popradske dakujeem,idem kuk.ja viem,že na MK je dosť súťaži,snažím sa zapojiť,keď to ide.ale tak veľakrát čo viem boli rôzne skvelé súťaže na FB,žiaľ nedalo sa zúčastniť.ale aj napriek tomu som sa nezlomila a nezaregistrovala sa nan.nechyba mi to.som názoru,že FB narušuje vzťahy,život..celkovo myslím.nepotrebujem to,je to môj názor.ale samozrejme neodsudzujem nikoho kto tam je.mna keď niekto bude chcieť nájsť,nájde ma 😉

ivec16
20. okt 2018

som iba na konovi :D a uplne to staci dozviem sa aj to co pravda nie je...

lulica
20. okt 2018

Som len na MK. Socialne siete nie su pre zivot prinosne je to strata casu pre vacsinu ludi. Dobra webovka stoji za to to ano. A hlavne dobra reklama. Nieco co sa cloveku nevnucuje hlucnostou (napr. ALZA, operatori atd) ale rozumnym nápadom, ktory je podany slusnym tonom a je hlavne prakticky pre bezneho cloveka☺

kupcovci
20. okt 2018

Som na fb a modrom koniovi a moj like uz davno máte kedze popradsku kavu aj caj mame v obľube👍☺

cupakabricka
20. okt 2018

Dobrý deň. Ani ja nemám Instagram a ani FB a nechýba mi to. Účet mám len tu na MK
Akurát veľa súťaži je na insta alebo fb, čo je škoda a veľa ľudí ich ani nenavstevuje takže sa nemôžeme zúčastniť :(
Inak ste super a kávička a čajík nám veľmi chutia a pravidelne doplnujeme zásoby ;)
Pekný víkend prajem ;)

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@ivec16 🙂

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@cupakabricka na mojom profile práve prebieha súťaž a o chvíľku bude aj TU. 🙂

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@kupcovci 🙂

cadulka2908
20. okt 2018

Nemam a ani som nemala fb ani instagram,som len tu na modrom...

livizi
20. okt 2018

@marton_popradske páči sa mi, je skvelá 🙂 Vtipná, veselá, hravá, plná súťaží, hlavolamov a vtipných obrázkov a videí, to všetko ja môžem 🙂 A milujem červene hrnčeky pre pravého tolerantneho kavickara, tie sú super. Ja mám špeciálny vzťah k výrobkom BOP, mám na to tri dôvody, ale tie neprezradím 🙂

malinovka333
21. okt 2018

@marton_popradske mam fcb. Ja casto chodim na Vas fcb profil.uprimne poviem a povedala som to uz viac krat aj mojim znamym ze Vase stranky su asi jedine skutocne kedze sa mi tam podarilo uz par krat vyhrat ci kavu alebo caje 😊.Inym strankm neverim ani ziadnym zdielackam.

anka2103
21. okt 2018

Dnes urobí fotka na sociálnych sieťach viac, ako reklama v telke. Instagramom to už dnes najviac žije 😉