E-shop: www.popradske.sk

marton_popradske
Moderátor
19. okt 2018

Milé dievčatá, piatoček sa nám láme vo svojej polovici. Budeme sa ešte čítať a "vidieť" v sobotu a v nedeľu. Pripomínam sa len preto, že ak niekedy budete v obchode a nebudete vedieť nájsť svoj obľúbený čaj, alebo kávu, máme tu náš eshop: www.popradske.sk Obchody jednoducho nedokážu poňať všetko to, čo vyrábame. V našom krásnom a v určitom zmysle slova aj "útulnom" eshope nájdete náš kompletný sortiment. Veríme, že si k nemu nájdete cestu 🙂 Pozrite si náš ho a dajte nám vedieť, čo sa Vám páči, alebo naopak čo sa Vám nepáči. Čo by ste uvítali, alebo naopak čo Vám vadí. ĎAKUJEM vám za spätnú väzbu. Prajem Vám ešte krásny piatok. Pekný deň 🙂
P.S. Nezabudnite nás "navštíviť": www.popradske.sk

babybazar1
19. okt 2018

@marton_popradske vidím to tak ak nevyhral tak navštívim 🙂 super týždeň ďakujem za množstvo info.

evamajercak
19. okt 2018

Prezerala som si Vašu stránku, je urobená prehľadne, čo sa mi páči. Zloženie čajov je podrobne popísané, čo tiež vnímam ako plusový bodík. Mne osobne chýba väčšia ponuka darčekových balení, nakoľko čochvíľa sú tu Vianoce... Alebo to ponúkate? Že keď si človek nakombinuje čaje.. Viete to darčekovo zabaliť? A aj v prípade šálok na čaj by sa mi páčila väčšia ponuka dvoch šálok v darčekovom balení... Inak super.

erikaemkina
19. okt 2018

Popradská káva _ Čaj = len tak ďalej .

sashenocka007
19. okt 2018

Veľmi by som. uvítala darcekovu kazetu cajov roznych druhov.

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@evamajercak Ďakujeme za Vaše tipy.

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@sashenocka007 ĎAKUJEME

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@erikaemkina ďakujeme veľmi pekne a prajeme pekný víkend.

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018
erikaemkina
19. okt 2018

@marton_popradske Pekný víkend aj Vám

ellaafi
19. okt 2018

@marton_popradske stránka je prehľadná a pekná, plná vhodných informácií. Jediné čo som hľadala a nenašla (možno som hľadala zle) 🤭 sú "čistiace prostriedky" na pákový kávovar a na mlynček na kávu.
Ďakujem 😉

livizi
19. okt 2018

Eshop je atraktívny, veľmi prehľadný, ľahko sa v ňom orientuje aj nakupuje, upozorňuje na novinky. Oceňujem, že pri každom produkte sú uvedené o ňom všetky potrebné informácie plus uvádza sa aj to, či je výrobok na sklade, čo je tiež super. A máte tu všetko možné, od káv, čajov, darčekových balíčkov, rôzne druhy doplnkového sortimentu, výrobky pre firmy, do kancelárií aj zaujímavý blog. No a netušila som, že máte toľko druhov káv aj čajov, niektoré vôbec nepoznám 🙂

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@livizi tak to je super. Ďakujeme veľmi pekne 🙂

marton_popradske
autorModerátor
19. okt 2018

@ellaafi čistiace prostriedky žiaľ ešte neponúkame. Možno neskôr. 🙂

sashenocka007
19. okt 2018

@marton_popradske veru tu jednu som prehliadla vdaka ❤️

shilou
19. okt 2018

👍 Paráda, ja mám otázočku. Bude sa dať zohnať testovací balíček aj v potravinách, alebo len cez stránku?

ellaafi
19. okt 2018

@marton_popradske ďakujem za odpoveď. 😉

onmaria
19. okt 2018

Za mňa priehľadná stránka a ľahko "ovládateľná" co je plus.a samozrejme,farebná 👍 to je dolezite

baby213
20. okt 2018

@marton_popradske mam pre vas navrh skor z designoveho hladiska.Mm vie ze som cajoholik tak na vyrocie mi kupil cajik v krabicke.Potesilo ma to viac ako kvet ci klenot 😍 a presne nieco v tomto duchu by som uvitala mozno nielen ja na krabickach Vasich cajov 😉

malinovka333
21. okt 2018

@marton_popradske mne sa paci doprava nad 30€ zadarmo.dudam ze to nezmenite. 😉