Vyhrajte prieduškový čajík Mistral.

marton_popradske
Moderátor
27. nov 2019

Ochladzuje sa a do Popradu má koncom týždňa prísť už sneh a takéto zmeny počasia majú vplyv na našu imunitu. Mitral pre Vás, milé dievčatá, pripravil čajík na Priedušky. Je veľmi vyvážený a veľmi chutný. V tomto čajíku bol najväčší dôraz kladený na lipu. Je to skutočne mimoriadne harmonická zmes. Chcete ju vyhrať? Napíšte nám, ako posilňujete svoju imunitu pri prudkých zmenách počasia. Trom z Vás tento čajík pošleme 🙂 Krásny deň ešte.

jankakocanova
27. nov 2019

u nas vitaminyyyy a dlhe prechadzky po nasom krasnom parku
a vecer posedenie pri dobrom horucom cajiku 🙂

kupcovci
27. nov 2019

Vitamín C, teplý čaj, otužovanie

domculik
27. nov 2019

Robim taky sirup med-citron-zazvor-skorica ;). Chuti vsetkym a pomaha !

ev11ma
27. nov 2019

Prechádzky, med, čaj, ovocie

bebe30
27. nov 2019

Keď už slniečka pomenej svieti,
treba posilňovať imunitku,hlavne tých našich detí...

Každé ráno čajík teplý,
Vitamínky C- ecko,D-ecko,
A šup,jabĺčko, plní naše vrecko...

Potom vonku vzdušik zdravý,
Aj deduska vonku zdravím...

Večer čajík šípkový,
otecko nám pripravi...
Veď ich zbieral pre nás,
Aj mamičku a svoje deticky❤️

maruskaw
27. nov 2019

@marton_popradske
Snažím sa piť veľa čaju s citrónom. Samozrejme jem veľa ovocia a keď viem, že idem medzi veľa ľudí alebo je okolo mňa viac chorých, dám si vitamín C + zinok. 🙂

zuzana32
27. nov 2019

vitamín C + čaj, čaj veľa čaju, plávanie, prechádzky, ovocie

linda1980
27. nov 2019

bylinkový čaj ochutený citronom a lyžičkou medu, večerné prechádzky a pozitívne myslenie🙂

jankaajanko
27. nov 2019

No ja moc dobru imunitu nemam 😪😪pre moju chorobu ale stale si ju posilnujem vitaminmi a ovocim a cajmi aspon trosku to pomoze no co uz 😋😋😋😘

danta22
27. nov 2019

Vitaminmi, vela C-ecka a cajikom s domacim medom 🙂

megan6
27. nov 2019

@marton_popradske bylinkove čaje sú super tie u nas nesmú chýbať.Dceru dokonca pri prechladnuti liecim len bylinkami.A samozrejme na imunitu je u nas kazdy den skvely rakytnik

poleva
27. nov 2019

pri prudkých zmenách med, citron zázvor - a ide sa do boja 🙂

renatabystrica
27. nov 2019

@marton_popradske vitamin C a ovocie.

86488648
27. nov 2019

Vhodne oblecenie(viac vrstiev,ktore mozno podla menit) a vitaminy prirodne aj chemicke....

marsella_22
27. nov 2019

My jednoznačne najlepším včelím produktom, aký existuje, a to propolisom.

zuziko80
27. nov 2019

Prechádzky, zelenina, ovocie, bylinkový a zázvorový čaj s medom

petrarac
27. nov 2019

odkedy zacali deti chodit do skolky byvaju casto chore. nenasla som este vitaminove doplnky ktore by naozaj pomahali, pripravujem im aspon kazdy vecer do termosky teply caj s citronom a medom a nemozu ist spat kym nie je termoska prazdna.

martina374
27. nov 2019

Je to predovšetkým teplý čaj s medom a citrónom alebo zábaly kuracej masti na hruď, aby sa omastili priedušky 🙂

marienka899
27. nov 2019

@marton_popradske lipovy cajik, otuzovanie, vitaminy 🙂

katlin7
27. nov 2019

@marton_popradske Ahoj 🙂 ja som nedávno začala otužovať. Viem, že to asi nie je nič špeciálne, ale pre mňa to bol splnený sen. Nastavila som sa na to v hlave a okrem pozitívnych účinkov na imunitu mi to veľmi pomáha aj v zlepšovaní nálady 😊 Zvládam aj ľadovú vodu po saunovaní, čo ma zakaždým dobije úžasnou energiou. Čerešničkou je už len výborný čajík 🍵 po relaxe 🥰 Okrem toho si ešte spolu so synčekom dopĺňam vitamín D, ktorý sa tiež stará o našu imunitu. A taktiež vitamín C, ktorý dopľňame zeleninkou a ovocím 🌶🍋🍊🍐🍎🍏🥝

akcul13
27. nov 2019

Vitamíny, čajík, pohyb na čerstvom vzduchu

zuzuliennka1
27. nov 2019

veľa tekutín, ovocie a zelenina denne, niekoľko kusov, prechádzky, so synom teraz aktuálne je to semtam dokonca beh 😁 a tiež dopĺňame vit. D - syn v kvapkách, my tabletkový, aj zinok a Cčko 🧡

domka_sviecky
27. nov 2019

pozitína myseľ, tešiť sa z každého počasia aj keď prší veď predsa príroda to potrebuje 🙂, čajíky z byliniek nazbieraných v lete, včelí peľ 🙂

miroslava21
27. nov 2019

My sa snazime jest vela domacej kyslej kapusty, domaci pupavovy med a medik od vcelara, cesnakovu polievku a taketo podobne domace receptiky 😉

ali_z
27. nov 2019

Na to sú najlepšie bylinkové čaje s medom a ďalšie vitamínové bomby z prírody v podobe cesnaku a chrenu.

lucy94
27. nov 2019

Imunitu posilňujem počas celého roka,aby práve pri prudkých zmenách bola pripravená odolať . Rada pijem rôzne bylinné čaje, jem medovicový med,vystavujem sa slniečku, užívam preventívne vit.D (hlavne počas dní bez slnka) ,zinok, vitamín A,C aj v prírodných formách aj v doplnkoch. Rada by som začala aj so saunovaním a možno sa raz pridám aj ku ľadovým medveďom 🙂

eilish
27. nov 2019

Vela caju, vitaminu C, prechadzky po cerstvom vzduchu, konzumacia vela ovocia a zeleniny, cvicenie 🙂

cadulka2908
27. nov 2019

Ovocie,zelenina,prechadzky za kazdeho pocasia,vetranie...a hlavne caje,rozne

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@bebe30 máme aj poetku. ĎAKUJEME 🙂

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@cadulka2908 super, vďaka.