Svet kávy a čaju: Zážitok vidieť, zážitkovú predajňu pod Tatrami

marton_popradske
Moderátor
29. nov 2019

Milé dievčatá, keď budete mať náhodou niekedy cestu pod Tatry, stavte sa u nás v Poprade. V zážitkovej predajni SVET KÁVY A ČAJU. Je to jediné miesto, kde nájdete celý náš sortiment na jednom mieste. Môžete si tu posedieť a dopriať čajík, alebo kávu. Tak isto si môžete kúpiť celý sortiment našich káv a čajov. Tak isto si u nás môžete kúpiť čajový, alebo kávový servis. Nájdete nás v Poprade na Hraničnej ulici kedykoľvek od pondelka do piatku od 7:30 do 15:30. Budeme sa na Vás tešiť. Alebo už ste u nás boli? Dajte nám vedieť. Krásny piatoček všetkým 🙂

sperka
29. nov 2019

@marton_popradske ako pozerám, máte to tam krásne. A musíte tam mať nádhernú vôňu. Keď pôjdeme okolo, určite sa prídeme pozrieť. Skvelý typ 👍

marton_popradske
autorModerátor
29. nov 2019

@sperka určite príďte 🙂

86488648
29. nov 2019

To posedenie si nepamatam,rozsirili ste sa,ci len prerobili interier?

eliskadad1
29. nov 2019

wau to som nevedela, že máte aj predajníčku. vyzerá veľmi dobre😉 ak niekedy pôjdem na tie smery, tak sa tam isto zastavím 🙂

irenaliza
29. nov 2019

krásne, určite by som si vybrala kopec chutných čajíkov a moju milujúcu kávičku a je to podľa fotiek pastva na oči a ešte krásne kanvice a šáločky máte v ponuke, tak určite pri ceste na východ k mojej mamine a svokrovcom zavítam, a už vidím dcérky čo prvé vyberú- 4 macíkov, krásne dni prajem

maruskaw
29. nov 2019

@marton_popradske
Ešte sme neboli vo Vašej predajni. Ale je krásna, útulná a určite voňavá. 🙂

helen11
29. nov 2019

Žiaľ Poprad je ďaleko, ale manžel chodí týmto smerom na služobky (zrovna v pondelok ide), tak mu dám tip na nákup darčekov pod stromček

jankakocanova
29. nov 2019

@marton_popradske oooo nadherne to mate
a takee carovne
laskou❤ ku kave☕ a k cajiku
uzasný kutik
raz tam urcite s rodinkou zavitam 🙂

katarinka26
29. nov 2019

Tú vôňu cítim až sem, už viem prečo môj otec tak rád chodí ku vám do predajne, vždy keď ide domov - do Tatier

shilou
29. nov 2019

Waaaw

kaffa
29. nov 2019

Ešte sme u vás neboli ale nakoľko bývame v Martine a svokrovci bývajú pri Bardejove tak často chodíme cez Poprad tak sa musíme u vás zastaviť. Nakoľko u nás sa pije obrovské množstvo čaju a radi skúšame nové druhy. 🙂

menoruze
29. nov 2019

@kaffa jeejo ,aj ja som martincanka 🙂

marton_popradske
autorModerátor
29. nov 2019

@kaffa v Martine mám celú rodinu.

marton_popradske
autorModerátor
29. nov 2019

@menoruze ja polovičný. Mám tam svokrovcov, švagrovcov a kamošov Ďurka Hnilicu a Paľka Baričáka☮️

menoruze
29. nov 2019

@marton_popradske no, tak to je krasne, martiiin - nase <3 mesto

mimuska125
29. nov 2019

@marton_popradske co krásne nádherné 😍

202
29. nov 2019

👍👏

kaffa
29. nov 2019

@menoruze som rada ze v Martine je veľa ľudí ktorí obľubujú dobré čajíky

kaffa
29. nov 2019

@marton_popradske veľmi ma teší že tu máme aj prívržencov nášho mesta. 🙂

menoruze
30. nov 2019

@kaffa ja som na caje , odmala som so starkou zbierala bylinky, neskor na skole som sa dala na biele a zelene, a precitala kopec knih o cajoch a ich ucinkoch, teraz uz mam menej casu, ale v policke mam aj 50 druhov cajov {hlavne bylinkovych, ale napr. aj bielych, matcha a cierny daarjeling}, raz za cas vsetko rozdam priatelom a rodine a zas si postupne dokupujem,

kaffa
1. dec 2019

@menoruze tak vidím že sme na tom podobne, môj manžel mi hovorí že som maniak na čaje keďže máme tiež veľmi veľa druhov čaju doma a keď vidím nejaké nové tak neustále nejaké skúšam. Ale mám to asi po mamine, ona je tiež taká čajičkárka. 😉A keďže kávu vôbec nepijem, tak prečo si nevychutnať skvelé čajíky. Pekný deň.

menoruze
1. dec 2019

@kaffa no presne 🙂, mne manzel raz za cas povie akosi tu mame zas vela cajov, a ja: tak ich rozdam