Kupujete potraviny on-line?

marton_popradske
Moderátor
27. nov 2019

Milé dievčatá, kupujete potraviny on-line? V našom e-shope www.popradske.sk kúpite nielen naše čaje Mistral, ale celý sortiment Popradskej kávy, Popradský čaj, prémiový čaj Mistral, až po exkluzívny prémiový brand Mistral Grand Selection. Nájdete tu širokú ponuku káv. Rovnako tak BIO, sypaných, ale i klasických čajov. V ponuke máme aj pestrý výber doplnkového sortimentu v podobe čajového a kávového príslušenstva. Už ste u nás boli? A mimochodom, máme novú reklamu, čo na ňu poviete?

https://www.youtube.com/watch?v=kIxNwJ6M9ac
lpolak
27. nov 2019

vacsinou nakupujeme skoro stale online, pre kratkost casu a vzdy najdem co hladam a potrebujem, inak reklamy na POPRADSKE CAJE su vzdy PRECIZNE NAPADITE, ked vidia moje 3 DETI vase reklamy HNED MUSIM IST UVARIT horuci cajik ale ako vravia "IBA TAKY VONAVY AKO V REKLAME" iny nechceme🙂 takze aj cez obrazovku citime vonu vasich-nasich oblubenych cajikov

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@lpolak ĎAKUJEME. sme radi, že Vám čajíky chutia. skúste, aj náš e-shop.

ivkazba
27. nov 2019

Nič nekupujem online okrem leteniek a ubytovania. T.j. žiadne potraviny, kozmetiku, elekro, oblečenie. Mám rada, keď si môžem veci "omakať". Ale chystáme sa na predĺžený víkend do Aquacity, tak snáď v piatok zastihneme ešte predajňu v PP. 🙂

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@ivkazba určite príďte. Máme otvorené do 15:30. Tešíme sa na Vás 🙂

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@ivkazba p.s. a aj vy ostatní, keď budete v PP, stavte sa na Hraničnej ulici v našej zážitkovej predajni SVET KÁVY A ČAJU.

ivkazba
27. nov 2019

@marton_popradske ďakujem, určite v piatok prídeme na kávu a kúpiť si niečo 😉

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@ivkazba tešíme sa. jm

86488648
27. nov 2019

Reklama ma vtipnu pointu,ale ta monotonna hudba bez napadu mi tam nesedi...snazim sa nakupovat,co najviac v kamennych predajnach z viacerych dovodov pre mna podstatnych a len ked v nich nemaju,co potrebujem,tak objednavam online... vasu predajnicku poznam( isty cas som byvala v PP,teraz tam pravidelne chodim)vzdy som sa tesila na tu zvlastnu,ale pre mna prijemnu zmes voni(kavy a caju) a tiez na ochutnavku....zial dnes to uz nestiham,nakolko nie je dlhsie otvorena🙄...co mi je uprimne luto,lebo vzdy som tam urobila nakup na dlhsie obdobie a mala dobry pocit....

sperka
27. nov 2019

@marton_popradske nakupujem veľa on-line, ale priznám sa, že potraviny nie, tam mám trochu obavy a ani som to neskúšala, radšej sa prejdem do obchodu a vyberiem čo potrebujem

macik45
27. nov 2019

Cez net objednávam veľa, ale potraviny nie, radšej si ich kupujem v kamennej predajni.

kikuska555
27. nov 2019

@marton_popradske vaaaaaau 😍😍 to som ani nevedela ze take nieco je v PP. Chystame sa za 2 tyzdne do tatier takze urcite sa stavim. Boze uz teraz podla fotiek vidim ze to je "moj svet" ❤️

poleva
27. nov 2019

Nakupujem veľa cez internet, ale potraviny nie 🙂 Kedže 10 rokov pijem popradskú kávu a celá rodinka čaje, uvažovali sme že by sme aj práve tieto výrobky skúsili kupiť cez váš e-shop 🙂

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@86488648 skúste prísť niekedy tak, aby ste to stihli 🙂

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@poleva keď niečo nebudete vedieť nájsť v kamennom obchode, tak pozrite na náš e-shop www.popradske.sk

marton_popradske
autorModerátor
27. nov 2019

@kikuska555 určite príďte. Budeme sa na Vás tešiť. Nájdete tu všetko na jednom mieste.

poleva
27. nov 2019

@marton_popradske ved píšem skôr e-shop, nebývame v poprade, ale chodíme tam do aqua-parku 🙂 takže dávam šancu aj tomu,že dôjdeme osobne 🙂

deti95060810
27. nov 2019

nie...potraviny najradšej osobne...Moožno keď budeme niekedy nevládny tak budeme využívať tieto služby...

11iva11
27. nov 2019

@marton_popradske Akože je mi to jedno, ale snažíte sa tu veľmi o reklamu vašich čajov a v piatok máte predajňu otvorenú LEN do 15:30?? To mi príde ešte horšie ako počas komunizmu.
A že "snažte sa prísť tak, aby ste nás stihli otvorených..." 😀
To znie ako že nevyhovieme my zákazníkom, ale zákazník musí vyhovieť nám.
Aspoň do 18:00 hod preboha!

zuzanar2
27. nov 2019

Ja nakupujem väčšinou z pohodlia domova online. Aj potraviny, konkrétne bezlepkové a keby sa dalo, tak by som aj bežné potraviny nakúpila takto pohodlne. Ale zasa na druhej strane, z času na čas sa milujem v kľude poprechádzať po obchodoch, len tak z nohy na nohu bez stresu sa motať z obchodu do obchodu. Vtedy väčšinou nakúpim niečo len tak pre potešenie a pri takýchto výjazdoch milujem navštíviť aj takého obchodíky ako máte vy.

ivusik29
27. nov 2019

@marton_popradske potraviny som este nikdy nekupila online, nedoverujem tomu a pri potravinach som opatrna, ale hracky a podobne ano, je to vyhoda nevytiahnut paty z domu 🙂

mpg
27. nov 2019

Veľa nakupujem online, aj potraviny - z TESCA, tam nakúpim aj čaje, kávy - majú dosť veľký výber, nakupujem online aj oblečenie, elektroniku, náplne do tlačiarne, niekedy aj plienky pre malé bábätko a pritom aj iné doplnkové liečivá, dokonca som na stránke Moja lekáreň našla aj typ na vianočné darčeky prírodnú kozmetiku LAVERA (balíčky v peknom balení) a veľa ďalších vecí. Môžem nakupovať večer, keď už syn spí a vlastne mi to ušetrí veľa času.

shilou
27. nov 2019

Online nekupujem. Radsej si veci omakam 🙂)

veronika2905
27. nov 2019

Kupujem iba BIO potraviny a semienka na naklicenie, ktoré nie sú v hocijakom obchode

borievka69
27. nov 2019

potraviny online nenakupujem, skôr knihy a oblečenie

skoco
27. nov 2019

ano kupujem takmer vsetko cez internet, setri to velmi cas, benzin, chrbat a nemusim chodit po preplnenych obchodnych centrach a vystat dlhe rady, a davat nakup z regalu do vozika, z vozika na pas, z pasu do vozika, z vozika do auta, z auta vynasat von... takto mi to kurier donesie az domov. popradske.sk vyuzivam pravidelne, robim si velke zasoby cajov kedze sa u nas rychlo mina a kvalitativne mi najviac vyhovuju popradske a mistral, ine ani nekupujeme

1kriosa1
28. nov 2019

Ja si pravidelne objednávam z eshopov i potraviny. Zo stránky popradské predovšetkým kávu 😊 velké kilové balenia, vždy objednám 4-5 kusov. Pre mňa to je výhoda,že to nemusím vláčiť z obchodu 😊

skoco
28. nov 2019

reklama je prilis dlha, miestami som zaspavala, asi som mala rano slabu kavu. nepacilo sa mi ako mal kavu vo flasi, to si cele balenie presypava do takej malej flasticky? pomleta straca chut a vonu po 5 min od mletia, tak neviem no. video sa mi skor hodi na youtube do sekcie AKO SA NIECO VYRABA alebo bali. ale ako reklama ktoru by som mala v telke vidiet sto krat denne tak urcite nie

tana_v
28. nov 2019

Ja bývam na dedine, kde niektorí predajcovia zameraní na potraviny online nedoručujú. Ale napr. také čaje si na 99% objednávam online asi raz za 3 mesiace. Popradské to ale zatiaľ nie sú, tie kupujeme len v obchodoch. Zvyčajne obsahujú taký pomer zloženia bylín a arómy, ktoré neuprednostňujem. Ale už veľa rokov mám šálku popradské Môj čaj 😀 Naši majú svoju obľúbenú popradskú kávu a pigi čaj je neoddeliteľnou každodennou náplňou rodinného čajníka. No tiež, ako niektoré kočky, potraviny na bežnú spotrebu kupujem v normálnych obchodoch, alebo v bezobalových, keď niekde vybavujem niečo pracovne v okolitých mestách a tiež z viacerých dôvodov. Hlavne si viem pozrieť dobu spotreby a zloženie, ak nemám s výrobkom skúsenosti.

Čo sa týka reklamy, tak úprimne, už si ju nepozriem a som rada, že mám nainštalovaný adblock. Ale ja reklamy v podstate ignorujem všetky. Ako textová časť je to pre mňa viac informačné. Hudba ma dosť rušila, že sa stále opakuje tá istá melódia a pripomenulo mi to zvučku, ktorá hrá počas reklám, ktoré púšťajú na jednom televíznom kanáli. A možno, keby bola o niečo kratšia 😉

zuzanar2
28. nov 2019

Reklama je fajn, dynamická ale hudbu by som určite zmenila.