Akým čajom dávate prednosť po obede?

marton_popradske
Moderátor
2. nov 2020

Vypínate na chvíľku milé mamičky? Dá sa Vám to? Dajte nám vedieť, akým čajíkom dávate prednosť po obede. My máme pre Vás tip. Vyskúšajte čajík Trávenie, ktorý pôsobí blahodarne na tráviace ústrojenstvo. Obsahuje koriander a rascu, ktoré sú ako stvorené po akejkoľvek maškrte. Vyskúšali by ste ho?

maruskaw
2. nov 2020

Ahojte.🙂 Tento konkrétny čajík TRÁVENIE som ešte nevyskúšala, ale poznám čajíky Mistral. Poobede si zvyknem dávať zelený alebo čierny čaj.

babababka
2. nov 2020

Poobede zelený čaj.

m.a.r.t.i.n.a
2. nov 2020

Ja pravidelne mätový, na trávenie.

lienka175
2. nov 2020

my si po výdatnom obede varíme mätu, egyptská mäta od Mistralu je top, ak už nie je domáca 🙂

ivkazba
2. nov 2020

Ja vôbec neriešim, či ráno, večer, pred jedlom, po jedle. Najradšej mám zelené čaje a ich variácie, jasmínový a potom rôzne bylinkové.

cilkau
2. nov 2020

mätový,bylinky 🙂

punar
2. nov 2020

jednoznacne bylinkovy a to vzdy nie len poobede

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@maruskaw ahoj. ďakujeme za tip. skús niekedy tento. je priamo na trávenie. ideálny po jedle.

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@punar ďakujeme za tip.

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@cilkau súhlas, kým som nevyskúšal čajík trávenie, tak isto som pil mätový

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@ivkazba ďakujeme za tip

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@lienka175 výborná voľba. ten čajík milujem aj ja 🙂

ckatka
2. nov 2020

@marton_popradske my si aj pred obedom aj poobede dávame čaj. Ale caj. A nie bylinný odvar.
Preferujeme oolongy a biele čaje.

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@ckatka biely čaj je čaj gurmánov. oolong žiaľ netuším čo je, ale rád sa dozviem. naše čajíky nie sú bylinné odvary 🙂

livizi
2. nov 2020

Môj obľúbený čaj poobede je Pozitívna myseľ ❤

ovaaa
2. nov 2020

Caj s cerstvym zazvorom+ kusky ovocia/jahody, maliny.../ citronova stava a med. Uzasna kombinacia na relax a imunitu.

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@ovaaa ďakujeme za tip. Krásny večer 🙂

86488648
2. nov 2020

@marton_popradske momentalne som podlahla mistral biely čaj jazmin a mango,dokonca mi chuti aj studeny,tak pochlipkávam aj celý deň,keď nestihnem vypiť svoju rannú šálku😂...

luchajda
2. nov 2020

Taketo cajiky na travenie mam velmi rada 😊

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@luchajda sme radi.

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@86488648 ten zbožňujem aj ja🙂🙏

alena671
2. nov 2020

Váš čajík na trávenie som ešte neskúšala, ale rascou nemožno nič pokaziť, pri bolestiach brucha vždy varím rascovú polievku.
Ja zvyknem po obede piť mätový čajík.

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@alena671 mätový aj ja. Je to tutovka.

cadulka2908
2. nov 2020

Ja som si velmi oblubila caj ,,lesna jahoda a brusnica,, uvarim do kanvicky a pijem teply alebo studeny s medom...ale teento na travenie by som rada vyskusala

simca06022011
2. nov 2020

poobede kááávu :D ak caj.. tak zeleny, pepermint.. 🙂

majocka24
3. nov 2020

mätový väčšinou

maruskaw
3. nov 2020

@marton_popradske Ďakujem, niekedy vyskúšam. 🙂

nmhc
3. nov 2020

Ja momentálne pijem čajík pre kojace matky, aby mal drobec dostatok mliečka 😌 čiže ráno, poobede a večer 0,5 l čaju 🤗

evulienkaslx
3. nov 2020

davam si matovy cajik, tento by som urcite vyskusala, nakolko ma trapia zhorsujuce sa traviace tazkosti a niekedy si musim dat aj pangrol

ckatka
3. nov 2020

@marton_popradske
ČAJ je odvar z listov rastliny thea sinensis
https://sk.wikipedia.org/wiki/Čajovník_čínsky

Všetko ostatné je bylinný /ovocný odvar. (Ale to len pre nás...čajových maniakov...😂, väčšina populácie, keď je to teplé, mokré a dá sa to piť, tomu hovorí čaj...

Oolong je špeciálna príprava lístkov čajovnika...je to taky polofermentovany typ, pre začiatočníkov odporúčam Milk Oolong, chuti úžasne.