Aký čajík by ste privítali?

marton_popradske
Moderátor
2. nov 2020

Milé mamičky a dievčatá. Dnes nám začína „Týždeň s čajíkmi Mistral“. Volám sa Jano Marton a zastupujem spoločnosť Baliarne obchodu Poprad, a.s. Budem tu s Vami celý týždeň a budeme sa baviť o našich bylinných čajíkoch MISTRAL. Rovnako nás čakajú aj rôzne súťaže a verím, že nás moje moderovanie bude baviť minimálne tak ako pred rokom. Teším sa na Vás. Každopádne, dajte nám vedieť, akú čajovú príchuť by ste privítali a prečo? Trom najzaujímavejším tipom pošleme celý rad nevšedných a fantastických bylinných čajíkov Mistral z fotografie. Majte krásny pondelok a úspešný vstup do novembra. - Jano Marton

mirkka85
2. nov 2020

V tomto obdobi by sa nam hodili presne tie cajiky z foto- nachladnutie,imunita,priedusky...ale z inych prichuti milujem jablko so skoricou☺

eva1985
2. nov 2020

@marton_popradske Dobré ránko. Určite by som uvítala šípkový čajík, pretože zbožňujem vôňu nazbieraných, susiacich sa šípok a čerstvo zaliateho čaju 🥰

kimmi17
2. nov 2020

Šípka-mandarinka-jablko alebo trnka-citrón- safran alebo hruška- limetka- škorica ..... presne takéto príchute lekvarov sme tento rok s mužom vymysleli a sú úžasne , takze verím , že aj čaje by boli 😉

zuzu11166
2. nov 2020

@marton_popradske my kupujeme mistral uz dllho,dcerka ma oblubeny s mackom-malina jahoda,ale aj ine prichute kupujeme.ja mam rada zazvor-citron

erika178
2. nov 2020

@marton_popradske my sme pravidelní nakupujúci vášho čaju pre deti - toho medvedikoveho jahoda, malina - a pijeme ho aj ako rodičia. Novú príchuť možno niečo osviežujúce s citrónom, limetkou, niečo, čo v lete osvieži. Zimné čajíky máte perfektné.

zuzu11166
2. nov 2020

@marton_popradske myslim,ze sipkovy som este nepostrehla z vasej znacky,inak mate prichuti vela,mam ich rada,aj bazovy

abby11
2. nov 2020

@marton_popradske Kombináciu slivky - jablka - škorice, na spríjemnenie sychravého počasia 😉.

moninah
2. nov 2020

@marton_popradske čierny masala chai. Pretože je super a na Slovensku sa ťažko zháňa.

majocka24
2. nov 2020

Puncovy s prichutou rumu 😊

vikus14
2. nov 2020

Mne by sa pacili rozne prichute rooibosu 🤗 a preco? Lebo rooibos milujem, je to kvalitny, zdravy a chutny caj a vzdy ma bavi skusat jeho nove prichute ✌🏻 Mnam ☕️☕️

8kvetinka8
2. nov 2020

@marton_popradske mozno by bola zaujimava prichut sladkost jahody a ibisteka s jemnym podtonom citronovej kory 🙂 alebo cevreny grep+broskyna+mata 🙂

gocrazy
2. nov 2020

My by sme uvitali visnovo-skoricovy cajik, je nas oblubeny a zial na SR sa neda kupit tato kombinacia

zuzuliennka1
2. nov 2020

pacil by sa mi caj s prichutou sipka-mandarinka alebo jablko-med 🥰

sabusik321
2. nov 2020

@marton_popradske ja by som brala nejaký ukľudňujúci/ na dobrý spanok ❤️Nejaká kombinácia byliniek a ovocia. Hlavne v tento situácii ako sme sa ocitli.Ja si rada davam čaj pred spaním takze take niečo by sa hodilo

lucia10899
2. nov 2020

Každý deň pijeme s manželom citrón zázvor ale radi by sme ochutnali aj iné príchute v tomto obdobi imunitu napr

zuzipolo
2. nov 2020

Ja milujem bylinkové, asi by ma potešila kombinácia bazy a harmančeka alebo fenikel,niečo nie veľmi výrazne 🙂

evkano1402
2. nov 2020

moje baby piju zazor a zazvor extra a este nejaky silny zazvor, ale asi zabera, su fit

bibyke
2. nov 2020

Dobre rano,ja by som vyskusala nejaku kokosovu prichut alebo napr cokolada-vanilka

mimaxy
2. nov 2020

Kupujeme pravidelne Mistrál čajíky, zatiaľ sme nemali čajík na imunitu, ten by sme radi vyskúšali, hlavne v tomto období pre deti v školskom a škôlkarskom prostredí.

pribinak
2. nov 2020

Privítala by som kombinácie, napr na migrénu, na spánok, na žlčník, na stres, na pľúca, .... kvalitne namiešané liečivé čaje.

veroxy
2. nov 2020

Rakytnik so sipkami 🤩

bebe30
2. nov 2020

Tak do dnešných ťažkých dní by som privítala čajík s názvom Dobrá nálada,alebo niečo,čo povzbudí a bola by to kombinácia čierneho čaju s pomarančom,štipkou škorice a punču😉 ( najlepšie ešte pribaliť štamperlík rumu🤣🤣🤣,ale to len tak pre srandu🤣🤣🤣)

vlasticka185
2. nov 2020

Ránečko , pokiaľ ide o tip na novú príchuť , privítala by som perníkovú ako vianočnú edíciu ,ďalej čaj so zenšenom a arónie koli ich liečivými účinkom , no a z obrázku sú všetke super , keďže ideme do obdobia chrípok a prechladnutia , čiže super edícia 😉, pekný dnik prajem

macik45
2. nov 2020

Ja by som privítala kombináciu hruška a zázvor🙂

megan6
2. nov 2020

Ja som práve kúpila ten šípkovy Nachladnutie a v tejto dobe by som si určite vybrala rakytnikovy,ktorý si pripravujeme aj zo sušených plodov.A potom u nás ešte vyhráva kombinacia byliniek keďže aj pri nachladnuti sa doma liecime len a len bylinkami a prírodnými vitamínmi a zatiaľ to funguje.🙂🍀

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@mirkka85 jablko škorica máme v našom e-shope. nech sa páči: https://www.popradske.sk/caj/mistral-jablko-sko...

kate_cs
2. nov 2020

@marton_popradske ja mám rada svieže čaje. Napríklad by mohlo byť super Pomaranč, citrón, jazmín. Alebo malina, ruža. A samozrejme klasika zázvor a zelený čaj. Synovi zas vyberám ovocné, bez pridaného cukru. Najlepšie černice, maliny, jahody.

ira25
2. nov 2020

@marton_popradske my kupujeme túto značku, teraz máme pomaranč,ale nenašla som aroniovi, šípkový...teraz by bodnul čajík na imunitu ako zázvor s rakytníkom a iné keď okolo nás koluje ten vírus Covid.

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@eva1985 máme 100percentný šípkový čaj. Nech sa páči: https://www.popradske.sk/hladat?q=šípky

marton_popradske
autorModerátor
2. nov 2020

@ira25 A ako vám chutí pomaranč? Aróniu už nemáme, vyradili sme ju z našej produkcie. Šípky však máme. Rovnako tam zázvor s rakytníkom. Pozrite si náš e-shop na www.popradske.sk