Aký účinok má jemná vôňa bábätkovskej kozmetiky na vás a na vaše dieťatko?

michaela_bupi
24. máj 2016

Ako asi každá matka, aj ja milujem najviac vôňu svojho synčeka. Keď je však večer čerstvo vykúpaný, je to ešte úžasnejšie ☺. Priznám sa, že keď zacítim jemnú vôňu detskej kozmetiky napr. na návšteve kamarátky s malým bábätkom alebo hoci v predajni kozmetiky v detskom oddelení, privriem oči a vychutnávam si to... Účinkuje to aj na vás? Teším sa na vaše skúsenosti a názory.

terezka1947
24. máj 2016

mne sa tiez vona paci,jednoducho mi pripomina moje detstvo...a tulit sa vecer s detmi v posteli,citat im rozpravku a nenapadne ovoniat,hmmmm....to je asi kazda mamticka a ocko uplne mimo,tazko opisat ten pocit..lebo ta vona len umocnuje ten magicky moment,kedy si dieta rodic vychutna

majik66
24. máj 2016

Urcite...vychutnavam si to tiez od kedy sa maly narodil l, co bude za chvilku uz 3,5roka. Tu vonu citim stale a je to skvely pocit. Najkrajsia vona je vona dietata 🙂 🙂 🙂

anka2103
24. máj 2016

Len vona prave okupaneho dietata ta vrati do cistoty 😊

kittyjuliette
24. máj 2016

Zboznujem vonu cerstvo okupkaneho a naolejovaneho babatka-pre mna najkrajsia vona na celom svete😍

maryon1
24. máj 2016

Asi nepoznám maminu, ktorá by nemilovala bábätkovskú vôňu - zvlášť keď je čerstvo okúpané, vynatierané olejčekom... Tá vôňa prevonia celý byt/dom, lepšie ako akýkoľvek parfém 😵 😵 😵

141993
24. máj 2016

Ja este krpca pri sebe nemam ale zacinam si prat vecicky a ten detstky prasok rozvonia cely byt 😀

kupcovci
24. máj 2016

Áno máte pravdu nie je nič krajšie ako jemn vôňa vášho dieťatka,ja takto malú ocuchavam aj niekolkrat denne 😀

xevulax
24. máj 2016

Milujem vonu svojich deti. Uz sice nie su babatka,ale satale su male. Ked su vecer cerstvo okupane to je jedna basen (aj ked mne vonaju stale). Ked idem v ochode do oddelenia detskej kozmetiky casto si pricuchnem k detskej kozmetike,ktoru sme pouzivali ked boli babatka a spominam na tie dni a malicke telicka. Su vone,ktore sa mi spajaju iba s mojimi detmi a ich babatkovskymi casmi.

dadka_bb
24. máj 2016

Aj ja som samponik bupi kupila podla vone. Pouzivala som malickej aj na vlasky aj na telo.a raz muzik moj dojde ze si s nim umyl vlasy a stipalo ho v ociach.tak som aj ja skusila a fakt stipe.. to preco? ☹ malicka neplakala takze neni to asi nic strasne.ale bola som prekvapena. Teraz pouzivam sebamed radsej. Aj ked bupi sa mi spaja s detstvom,je aj cenovo prijatelny .ale skoda toho stipania ☹

mami5
24. máj 2016

Bupi=babetkovska vôňa. Milujem ako vonia moja dcéra vonia bupikovsky. A aj jej oblečenie periem v bupiku. Preto Bupi je pre mňa top jednotka pre bábätká. Neviem si predstaviť inú vôňu na mojej malej. Tu vôňu som mala rada aj predtým ako som sa stala maminou. Bupi + moja dcéra = najkrajšie chvíle môjho života

waity888
24. máj 2016

Milujem to. Stále ho musím ovoniavat. Keď ho okupem ani nehovoriac. Preto je pre mňa Bupi top lebo je to krásna vôňa, žiadne umelé presladene vône. Umyvame sa s tým celá rodina 🙂

vanessska1606
24. máj 2016

Ano je to krasna vona priznam sa ze aj v noci si pritulim syna k sebe a ovoniavam ho 😍😍😍

janca0079
25. máj 2016

ano je to super take malinke vonavunke babatko, milujem ho najviac na svete 🙂

zuzkabeno
27. máj 2016

je to príjemná upokojujúca vôňa hlavne navečer

lujzamisko
27. máj 2016

Ovoniavame malého od narodenia tá vonia babetka je krásna. A prvé dni som stále cítila aj sladkú vôňu mliecka čo dokopy je krásne. Vyvoláva to vo mne pocit šťastia.