SÚŤAŽ NA STREDU o desiatový box!

janka_rajo
19. okt 2016

SÚŤAŽ NA STREDU o kvalitné desiatové boxy + desiatové vrecká 🙂

Inšpirujte nás, čo dávate svojim deťom na desiatu! Pošlite nám fotku vašej dnešnej desiaty a 5 z vás odmeníme kvalitným desiatovým boxom a vreckom, priamo stvoreným pre malých školákov.

Súťažíme do zajtra polnoci!

V súťaži môžte vyhrať:

5 x Detský desiatový box pre malých gurmánov od Monbenta. Je jednoposchodový, na menšiu desiatu ideálny, ľahko sa zmestí do každej tašky. Box je dokonale vzduchotesný so silikónovým uzáverom.
Či už deťom so sebou dáte niečo sladké, alebo pikantné na zub, z tejto škatuľky budú vždy nadšené!
- Vhodné do umývačky riadu
- Vhodné do mikrovlnky
- Vhodné do mrazničky
- vzduchotesné
- Samozrejme úplne bezpečné pre styk s jedlom, bez BPA

5x Zdravé vrecko na desiatu LUNCHSKINS, jabĺčko
Koniec igelitovým sáčkom. Desiatové vrecko, ktoré poteší rodičov, ktorým záleží na tom, v čom si ich deti nosia školskú desiatu.
Veselé, farebné vrecko z certifikovanej bavlny určenej na potraviny. Vnútro potiahnuté špeciálnou polyuretánovou vodeodolnou vrstvou - bez škodlivín, tzv. BPA free. Jednoduché čistenie aj v umývačke riadu. Vyrobené v USA.

ejuska2586
19. okt 2016

Joj, škoda že takto neskoro. Malá je už v škole. Ale mala domácu zapekačku z celozrnného pečiva, nátierky, šunky. K tomu sme si brali zeleninku - rajčinku, papriku, uhorku. Na poobedie si brala banánik. A k tomu si samozrejme kúpila Brejky mliečko vanilkové ráno v Brejky automate. Ale žiaľ, bez fotky - nefotím každé jedlo, ktoré si nachystáme - našťastie ma toto ešte "nechytilo" 😉

janka_rajo
autor
19. okt 2016

@ejuska2586 znie to super, zajtra odfoť, budem sa tešiť 🙂

evulikm
19. okt 2016

Dnešnú desiatu zabalenú už neodfotím, ale bolo v nej 5 kúskov z bábovky, 1 bagetka a 1 jablko ;)

ejuska2586
19. okt 2016

@janka_rajo Okie, odfotím zajtrajšiu 🙂

g_fecka
19. okt 2016

Mliečko, jabĺčko a kúsok domácej bábovky od babky 😊

eliska07
19. okt 2016

@janka_rajo Ako píšu maminky vyššie - tú dnešnú desiatu už neodfotíme, keďže sú detičky už v škole 🙂

Ale u nás: pečivo so šunkou, syrom a paprikou, banán, 100% ovocná kapsička a na pomaškrtenie - slivkový perník 🙂

Na pitie - čistá voda 🙂

erikaemkina
19. okt 2016

Emku by určite box potešil , doplnila by som banán , mandarinku a nejaku dobrotku aby mala plné bruško

gretocka
19. okt 2016

dobry den, dnesnu desiatu uz neodfotim, nakolko ju uz skolacik desiatuje 🙂 ale dnes som mu nabalila nakrajane jablcko a termix. Ovocie tvori zaklad nasich desiat a k tomu striedame nejake sladke pecivko alebo keksik 🙂

beatabuckova
19. okt 2016

Škoda ,že som to včera nevedela, ráno by som odfotila...máme do školy zelený box s priehradkami. Dnes sme zabalili rožok s domácou vajíčkovou nátierkou , do jednej priehrady sme dali cherry paradajočky, do druhej mandarínku. Na pitie sme spravili čajík s medom a citrónom a pridali sme 100% jabĺčkovú šťavu.

daniela208
19. okt 2016

Môj syn ešte do školy nechodí, ale budúci rok to čaká aj jeho, tak by sa veľmi potešil, keby vyhral box na desiatu 🙂 Zatiaľ si takto sám chystá desiatu doma 🙂

kvetinka75
19. okt 2016

ja robievam obložené celozrnné bagety. Šunka, syr, vajíčko, šalát, rajčina, uhorka. A k tomu kopec ovocia, pre prípad, že by nestačilo.
Ak chceme zmenu robíme rôzne zdravé cookies alebo mrkvové, makové koláče, bez múky alebo celozrnné lievance.

tin007
19. okt 2016

Moj syn je riadny jedak, ma preto dva desiatove boxy ;) Do jedneho mu davam ovocie - zvycajne dva druhy a do druheho chlebik a k nemu zeleninu. Novy box by sa mu urcite zisiel, pretoze cierny boxik uz ma problem s vrchnakom, prestava drzat.

tinkabb
19. okt 2016

U nás to bol dnes maslový croisant ,hrozno a čistá voda. No tiež som nestihla odfotiť.
Neviem ako Vaše deti,ale moje niekedy zjedia len ovocie a pečivo donesú domov.Sladkosti majú v triede zakázané🙂

zuzuzuzka
19. okt 2016

Tiez som nestihla odfotit. Dcera mala zemlu s maslom, sunkou a zelenou paprikou. Snazime sa, aby mala kazdy den kusok zeleniny 🙂

sisika
19. okt 2016

Ked vidim a citam vsetky tie zdrave desiate;je mi do placu. U nas denne toto-a Brejky len vanilkove.
Trosku sa bojim zmeny receptury,syn je na to extra haklivy... takze u nas toto 🙂.

arwent
19. okt 2016

Juuj dnes som nestihla odfotit...snazim sa malej na desiatu vzdy davat ovocie. Dnes mala kiwi s hruškou. Zial nespapala vela skolila nas chripka tak sa jej nejako papat nechce :(

lucya89
19. okt 2016

My este desiatu nerobime ale o rok nas to uz caka.urcite by vyhra potesila nasu predskolacku.zatial by sme vyuzivali na kurzy plavania a tanecnej.

simba
19. okt 2016

Ani my fotiť nestiahne ale dnes sme nabalili rohliček s detskou šunkou a kečupom, nakrájané sladké zelené jabĺčko, mandarínku a malú kinder čokoládku a na pitie čistá voda.

joja55
19. okt 2016

Tak ja takuto som dala

joja55
19. okt 2016

@joja55 to bolo pre krsniatko, ktore u nas spalo....

anaku
19. okt 2016

Nasa desiata je napriklad chlebik so syrom a paprikou, ovocie a mliecny napoj. Na pitie voda.

ejuska2586
19. okt 2016

Ženy, nestíham sa diviť, koľké máte desiate pofotené. Mi z toho vychádza, že buď ste ich robili až po uverejnení tejto otázky, alebo som ja nejaká divná, že si to nefotím 😀 . Asi si založím foto denník 😀

kvetinka75
19. okt 2016

@ejuska2586 kreativita nemá hraníc, 😉

anaku
19. okt 2016

@ejuska2586 ano ja som ju robila zrovna teraz kedze dieta ma jednu v skole, tu uz logicky neodfotim, a druhu prebera ked pride domov a uteka zas do zusky😂tiez si bezne desiatu nefotime😂

ejuska2586
19. okt 2016

@kvetinka75 Veď to... Len mi to príde trošku nepoctivé voči ostatným. Ale zas nechcem nikoho obviňovať. To by nebolo fér, keďže neviem, ako to bolo naozaj...

ejuska2586
19. okt 2016

@anaku Samozrejme, to pochopím. Aj joju55 - predpokladam, ze fotila pre maminku toho dievcatka. A tiez evulikm - ta si pofotila svoje vytvori, predpokladam, ze ked ich dorobila.. Ale necakala som, ze sa tu pohotovo nazbiera tolko fotiek. Ale ako hovorim, nikomu nekrivdim, len pisem, co si myslim...

anaku
19. okt 2016

@ejuska2586 tiez mozno autorka sutaze to nedomyslela trosku, ked vyhlasila sutaz na stredu o 10.20 s temou pofotenia dnesnej desiaty😊

ejuska2586
19. okt 2016

@anaku Hej, bolo to trošku nešťastné riešenie. Ale určite by som nešla teraz rýchlo robiť nejakú desiatu, len aby som to pofotila - a ideálne s Brejky mliečkom, keďže sú dni s Brejky. Príde mi to ako neférové konanie...

jasminet
19. okt 2016

u nas spaldova zemla so skvarkovou natierkou (lunter), platky uhorky, nakrajane jablko a cista voda vo flaske. na olovrant jablkova vyzivka v kapsicke. brejky doma nemame, ak bude dcera chciet, kupi si v skole vankusiky k vyzive. desiatu som s prepacenim nefotila - nefotim si ziadne jedlo co uvarim 😀 😉

wandie
19. okt 2016

My mame predskolaka, takze desiatu ma v skolke, ale ked je doma tak si da rad na desiatku napr. Borsetto, vyzivku, a nejake ovocie, pripadne zeleninku ☺