SÚŤAŽ na piatok a sobotu

janka_rajo
21. okt 2016

SÚŤAŽ NA PIATOK o interaktívnu a veľmi populárnu audio knihu Kúzelné čítanie!!

Počas tohto týždňa ste sa už určite dôverne zoznámili s Brejky príšerkami z obalov mliečok 😀 Preto nám pomôžte vymyslieť novú príšerku Brejky! Nakreslite nám spolu s vašimi detičkami obrázok novej príšerky Brejky, k tomu dopíšte, ktorá príchuť mliečok Brejky je u vás doma najobľúbenejšia a 2 z vás odmeníme interaktívnou audio knihou Kúzelné čítanie.

Súťažíme do zajtra polnoci 🙂

janka_rajo
autor
21. okt 2016
liaka
21. okt 2016

Dcera Vam polepila strasidielko, ktore by rada mala na mlieckach Brejky. A preco strasidielko? Lebo ako vidiet aj na obrazku, ze je uz natrhnuty - to jej trha jej maly brat a tym "strasidelnym mlieckom" by ho chcela vystrasit aby aspon na chvilu mala od neho pokoj 🙂

liaka
21. okt 2016

Najoblubenejsia prichut je vanilkova a cokoladova.

ivankajar
21. okt 2016

Nase priserky😁 a oblubeny brejk vanilkovy

tinkaw
21. okt 2016

Najoblubenejsia prichut je cokoladova 😀

pribinak
21. okt 2016

Mliečna užitočná baktéria, tzv. Mlieciak

emarekova
21. okt 2016

Toto je nasa mierumilovna priserka a najoblubenejsi brejk je jahodka 🙂

hranolka22
21. okt 2016

Dcerka namalovala taketo strasidielko,aby nebolo take strasidelne tak ho vyfarbila pestrymi farbami 🙂 oblubena prichut jednoznacne COKOLADOVA

danaholanova
21. okt 2016

Tak mi nejako nechce nahrat fotky dufam ze sa to podari, nase oblubene mliecko je kakaove a ako brejky mliecko ochutili 🙂

slavaf
21. okt 2016

Nám najviac chutí vanilkové, aj keď naše príšerky majú reprezentovať pomaranč a dobrú baktériu... 🙂

s1m.one
21. okt 2016

Ahojcek.mam deti dve.tak musim poslat dva obrazky😉 obe sa velmi chceli zapojit do sutaze, velmi tuzia po takejto knizke 😉 tak poctivo kreslili.vraj je priserka preto taka vyfarbena.aby bola strasidelna 😉 a ja este pridavam.aby som sa zapojila aj ja 😉)
Mliecko Brejky nam velmi chuti,
chceme mat z neho aj pekne zuby.
Vitaminom v nom sa tesime,
pit ho poctivo budeme.
Cukru je v nom menej,
preto ho mozeme pit viacej 😉

U nas je top kakao prichut.
Inak dufam,ze neva za basnicku.uz sme tri tyzdne doma s kiahnami.jednemu skoncia.druhemu zacnu...tak som rada za tento tyzden brejky a sutaze 😉

siuzi4
21. okt 2016

Naša malá ešte nevie poeiadne kresliť ale aj tak sa posnažila, ževraj je to ryba ( príšerok sa bojí, tak kreslila zvieratko 😉)
Naša oblúbená príchuť je vanilková

jaselena
21. okt 2016

My sme vymysleli takéto nové Brejky príšerky. ( na ľavo jablčková 🍏 na pravo banánová 🍌) najviac nám doma chutí Rajo Brejky čokoládové mliečko. 😋

bukobuko
21. okt 2016

Nasa dcerka vymyslela novu priserku na karamelovu prichut mliecka. 🙂
Oblubenu mame vanilkovu prichut.

marcelatje
21. okt 2016

A musia to byt priserky? Co tak zacat novu ediciu? Deti maju radi zvieratka. Opica s bananom, mravcek s jahodkou a napriklad aj vcielka s medom 😉

jarnicka
21. okt 2016

Toto su nase origami zabky a oblubeny brejk no vanilkovy

jasminet
21. okt 2016

Toto su priserky nasej najstarsej priserky - jej najoblubenejsi brejk je samozrejme cokoladovy 😉

auxtacka
21. okt 2016

ahojte urcite cokoladovy brejky je top, vsetko cokoladove je top!! mnam mnam

palculienka32
21. okt 2016

Naša najoblúbenejšia príchuť brejky je čokoládová

ferihegy
21. okt 2016

Nasa priserka ;) Syncek ma najradsej vanilkovu prichut a druhe mimi v brusku jahodovu ( alebo skor maminka ? :D ). Mnamy mnaaam ;)

erikaemkina
21. okt 2016

u nás Je Naj. Brejk Vanilka
príšerka,bajkerka 😀

katkanr
21. okt 2016

Súťažiť s BREJKY ideme znova,
takú supiš knižku chceli by sme mať doma.
Kreslí mama,ocko i brat veľký
možno sa naše príšerky dostanú až do telky.
Hráme sa všetci na Picassa,
ocíííííí to nieje príšerka ,ale prasa!
Príšerka je už na svete.
Páčila sa aj našej tete.
Zelená je celá.Asi špenátu zjedla veľa. 😕
Dilemu máme teraz veľkú
Či vybrať jahodu,či vanilku?
Ani jedno ani druhé,
kakao je u nás vždy prvé. 😉

aqwalin123
22. okt 2016

Tak zapajame sa aj my prvy priserku nakreslil 6,5r prvacik
Druhu nakreslil 4,5r syncek 😄 drzime si palce

saskab
22. okt 2016

Hanicka nakresli priserku Brejkyho zapojime sa do sutaze o knizocku..Hani na to: "toto píšeka Bejky méková" (toto je priserka Brejky mliekova) Najradsej mame vanilkovu prichut, to sa s tatinom vzdy prebdiehame, kto moze dopit ten zvysok, co princezna necha 🙂

Autorka kresby: Hanička, 2r 2m

aqwalin123
22. okt 2016

A zabudla som ze ficime na cokoladovom ci uz brejky alebo velka krabica coko mliecka😉

henulik
22. okt 2016

Nášmu 5ročnému fešákovi najviac chutí vanilkové mliečko a príšerku nakreslil takúto 😎 😎

adamkodavidko
22. okt 2016

Vanielkove je nas top

adamkodavidko
22. okt 2016
linasi
22. okt 2016

Staršia dcerka jahodový,stredna vanilkové a najmladšia maminkine😉

ankazdca
22. okt 2016

@janka_rajo Janka, z našich 5 detí vedia kreslit iba dve, tak Natálka nakreslila takehoto Brejkyho🙂 mne sa velmi paci a prajem jej tu vyhru lebo sa snažila o dušu....🙂 najviac maju deti radi jahodovu prichut. Mne osobne šmakuje vanilka. Čoko u nas celkovo nič nejde.....neviem prečo.