S čím pijete doma mlieko?

janka_rajo
23. okt 2016

S čím pijete doma mlieko? Dáte si len tak pohár čistého mlieka, zalejete si ním cereálie alebo si pripravujete svoje špeciálne koktaily? Moj muž si dá hocikedy pohár mlieka, len tak od smadu, ja milujem bananovy milkshake a Adelka zase kazde rano vypije cca 2,5dc vanilkoveho s klasickym 🙂

juhseverzapad
23. okt 2016

Granko vyhráva, ale keď sa mi chce, tak uvarím klasické kakao

hettinka
23. okt 2016

rozmixované s banánom, alebo čisté
syn pije granko, ale moc sa z toho neteším, že pije sladké

vonava007
23. okt 2016

@janka_rajo janka tie tvoje fotky su nieco uzasne 🙂 mať tak trošku z tvojho talentu. Obdivujem tvoju šikovnosť🙂 mlieko u nas ide stale. Aj čisté, aj s grankom, aj s cerealiami.....no proste mňamka🙂

jasminet
23. okt 2016

Ciste mlieko k vianocke, rohliku a podobne, klasicke praskove kakao mozno raz do mesiaca - granko sa u nas nekupuje. Ja do kavy, obcas mi pride na chut tiez ciste, studene - mnam 😀

sibalka21
23. okt 2016

moj maly vypije ciste mlieko, vsetky mliecne kase, milkshaky a vsetko co mu s mliekom spravim, ale granko odmieta odkedy ho prvy krat ochutnal 🙂 inak sa u nas vypije aj 1,5 az 2 litre mlieka, poctivo pijeme cela rodina ;)

tinkaw
23. okt 2016

U nas jednoznacne, mlieko+cerealie= plne bruska 😉

timea7
23. okt 2016

moji chlapi mlieko nepijú, iba ja si občas dám do kávy.

minulin
23. okt 2016

@janka_rajo cerealie, kase na ranajky, mliecna ryzova kasa obcas, krupica 🙂 a tak podobne 🙂
ale obcas od smadu si dam za pohar studeneho, to zboznujem 🙂

stardust
23. okt 2016

ja mlieko akurat do kavy, plny pohar mlieka v mojom veku nevypijem, ale decka chlascu mlieko na hektolitre.

blue_eyes
23. okt 2016

Mlieko a kava, mlieko a cerealie, a pol krabice cisteho studeneho mlieka zbodnem len tak bez problemov.

llaurita
23. okt 2016

Syncek 2,5 rocny pije hlavne ciste plnotucne, vynimocne kakao z holandskej cokolady + cukor, manzel ma rad s cornflakes, k jedlam ako napr. halusky pije syncek zakysane a manzel sladke. Ja nepijem vobec, mam intoleranciu na mliecnu bielkovinu, kedysi som si davala mlieko/smotanu do kavy a najviac zo vsetkeho mi chybaju mliecne vyrobky ako tvaroh a syry :(

karolinkalinka
24. okt 2016

Manžel miluje mlieko,dokáže rano vypiť liter rovno z krabice.Dcerka ta granko alebo čiste mliečko,malý ten len materske a ja len do kavy🙂