Vydržia vaše deti na Silvestra hore?

21. dec 2023

Vydržia vaše deti na Silvestra hore? Bežne chodí spávať syn o 21-22, ale chcela by som aby videl ohňostroj, ma 8 rokov, ma si pospať predtým aby vydržal alebo ako toto riešite?

anjelicek26
21. dec 2023

Vydrzia uplne bez problemov...dospia to dalsi den... a to uz uplne od mala... doma kopa hosti, dobre jedlo, hrame spolocenske hry...

sense
21. dec 2023

Ma 10 a nevydrží. Ide spať keď je unavená a ja tiež. Určite kvôli ohňostroju by som ju nebudila

maminabobo
21. dec 2023

Deti ano, ja už nie 😀

zuzubb007
21. dec 2023

No moja 6 rocna uplne v pohode vydrzala hrali sa zo synom, kukali telku a mna uz lamalo 23:00 som sa prekonavala 😅

diewcatqoo
21. dec 2023

Moj 7 rocny nevydrzal doteraz nikdy. Ja mam tiez problem vydrzat 🙂
Kazdy rok syn hovori, ze bude hore a okolo deviatej, desiatej zalomi. Niekedy som sa ho aj pokusala zobudit, aby si z okna pozrel ohnostroje, ale podarilo sa mi to lem raz.. inak spi jal drevo.
Ale tento rok hovoril, ze si pojde pospat popoludni, aby vydrzal do polnoci. Tak som zvedava.

nikdenikto
21. dec 2023

Môj milý rok 4 ročny vydržal minulý rok do 3:15 keď u nás boli ľudia a keď odišli povedal,že nemu sa ešte nechce spať že mám upratať a on si chvíľku pozrie rozprávku 😅 ale v tom čase spával na obed aj 3h. Vždy vydrží hore keď máme návštevu alebo keď my sme niekde. Dcérka teraz 1,5r je opak, ona sa aj sama vypýta spať.

alex49
21. dec 2023

Môj otec ideš spať okolo deviatej, desiatej a pred polnocou ho zobudím, kukneme ohňostroj a pripijeme si. O polhodinku zalahne znova 😁.

oblecenie99
21. dec 2023

Môj 3 ročný vydržal, (ale spal cez deň aj3 hodiny).

mimikarol
21. dec 2023

Moja má 8 a nevydrží, ani ja 🤣

enusamt
21. dec 2023

Nasi od narodenia prespia ohnostroje.. No od 4 roku sa starsi pytal, ze aj on chce vidiet.. tak sme ho budili par minut pred tym, skoro nas zozral, co ho budime 😄 az ked mal 5, tak pekne vstal..uvidime tento rok, ako.

maryetta
21. dec 2023

Ja nevidim na to dovod. Aj my ideme spat. Ked sa zobudime ok. Ked nie spime dalej…

patka06
21. dec 2023

Dcéra vydržala 1.x keď mala 3 roky, to sme boli partia ešte 5 detí v rovnakom veku, všetky boli hore a zabávali sa do polnoci, Pozreli ohňostroj a išli spať.
Odvtedy každý rok hore do polnoci.

guiseppinka
21. dec 2023

Pred 2 rokmi mladsiu zalomilo okolo pol 11, minuly rok sli spat s tym, ze ich zobudim. Budila som obe, mladsia sa ani nepohla, starsiu som nejako prebrala, pozzrela sa mna s vyrazom, ze wtf, otocila sa a spala dalej... Som sa na nej bavila😂😂😂 toho roku pride segra a uvidime ako vydrzia

noami12
21. dec 2023

Moju malú som nenechala hore lebo mala pevný rezim a podla toho vždy aj chodila spávať, či cez deň alebo v noci. Ale teraz už 2 mesiace nechodí spávať, z ničoho nič. Tak ak nebude nejako unavená ju nechám hore, nech ten posledný ohnostroj aspoň vidí. Keď už to bude zakazané

ivangeline
21. dec 2023

Moji spia a na polnoc zobudime...su nejaku hpdini hore.

slavomira236
21. dec 2023

Moj 10 rocny od 5tich rokov je hore a pred polnocou sa ideme prejst do mesta na ohnostroj bud so mnou alebo chlapom. Minulu rok uz bola aj mladsia v meste mala necelych 6. Dovtedy s nou niekto bol doma lebo spala vzdy uz od 20tej ani sa nezobudila nikdy led buchali

mikadooo
21. dec 2023

Nie, ale u nás ani nemusia. Kopec rodín na Silvestra robí tu na sídlisku svoje kúpené ohňostroje, čiže od 7-10 sa dá čo to vidieť. A od mesta sme príliš vzdialení na to, aby sme "videli ohňostroj". Nikdy sme to nesilili. Ešte si užijú Silvestrov... Samozrejmé ak sám chce a vydrží, tak prečo nie.

babulkomale
21. dec 2023

Nie a ani mna to nezaujíma, idem spat 😉

thoughtfulweirdo
21. dec 2023

Minulý rok takmer 5 ročná vydržala 😄 mohla sa sama rozhodnúť, kedy si chce ísť ľahnúť, rozhodla sa, že vydrží do polnoci.

tiezjedna
21. dec 2023

naši (mladší 10 a 7) chodia bežne chrápať po 20:00, väčšinou sú do hodiny tuhí. Ale na Silvestra vydržia bez problémov. Na rozdiel od nás😂

bucko555
21. dec 2023

Moja od 4 rokov vydrží ja mám väčší problém vydržať ako ona

radacak
21. dec 2023

Naša problém nemá,už roky...má 13 akurát

breznica
21. dec 2023

Syn bol prvý raz hore na Silvestra keď bol prvák, odvtedy pravidelne, ale on nemá problém vydržať dlho hore hocikedy,hlavne v lete na chate keď opekáme a tak. Teraz má 13

saxana000
21. dec 2023

7 rocna minulu rok prvy krat vydrzala...