Uspávania bez dojčenia

12. aug 2024

Ahojte baby. Poraďte mi prosím ako uspať dcéru bez cecku. Od narodenia zaspáva len na cecku. Pomaly ju chcem odnaučiť cez deň jej to ide už dobre 🙂 ráno keď vstane dostane ešte cecok potom celý deň nie ale to sme stále niekde preč tak ani neni šanca. Ale chcela by som pomaly aj večer uspavat bez. Ako nato ? Ďakujem 🙂

majlo1234
12. aug 2024

Zalezi, aka je stara. Moj syn dokazal zaspat bez az ked mal 2,5 roka. Odstavila som ho uplne, nasli sme si iny ritual-kapsicka ovocna😄 rozpravka a skrabkanie. S mensim neviem ako, ale tiez asi nahradit niecim inym

autor
12. aug 2024

@majlo1234 bude mať 1 rok

kris_tin257
12. aug 2024

Ja som obe deti oducila skôr tak že som mlieko odsavala a dávala im na striedačku s fľašou prsník som dávala čím ďalej tým menej až nakoniec vôbec a moje mlieko mali cez fľašu 😊 ale to som začala už v pol roku

lenkakravcova
12. aug 2024

Výmeň prsník za fľašku mlieka a vyriešené. 🙂 mne deti od kedy prešli na UM do 2,5r zaspavali na fľaške s mliekom.

nikushka8
12. aug 2024

Vymenit prsnik za flasku

autor
12. aug 2024

@nikushka8 skúšala som ale vypila mlieko a nechcela spať 😏 takze nakoniec skončila aj tak na prsníku

nikushka8
13. aug 2024

Uspava sa dudlanim. Ono to nepojde hned. Prvorodenu som 2mesiace ucila na flasku,kym som prestala kojit. Zaroven v tom obdobi ale nasla v hrackach cumel,co dovtedy odmietala a strcila si ho do úst (rastli jej zuby,tak asi jej to dobre robilo).😁