Uspávania bábätka

25. júl 2023

Mamky ako znášate to, že babatko chce zaspávať samé? Syncek(8m) si vyžaduje ísť do postielky. Otočí sa s spinka. Keď ho mám pri sebe v posteli tak ani o pol hodiny nič. ☹️

patka06
25. júl 2023

Dcéra takto zaspávala od narodenia, bolo to skvelé.
Teš sa, čo by niektoré matky za to dali.

petamich
25. júl 2023

no ja som sa vzdy tesila, ze prave takto zaspava 🙂 v porovnani so skakanim na fitlopte, cumlanim prsnika, drncanim v kociku, nosenim v nosici...co by ine za to dali

takze ja som to zvladala a stale zvladam viac nez dobre 🙂

viestta
25. júl 2023

Ja som si to uzivala, kym zaspaval sam. Zaspaval tak od malicka. Nemala som z toho ziadnu traumu, dolezite boli jeho potreby.

zooeynka
25. júl 2023

Si sa prisla pochvalit?🙂 Ano, zavidime ti vsetky, ktore uspavame ako trafene 2-3x denne, ci uz na rukach, v nosici alebo v kociku. (V dobrom zavidime, samozrejme;)

nika11103
25. júl 2023

@zooeynka ja si naopak myslím , že toto nemôže byt ani zďaleka o chvaleni - mala by byt šťastná že zaspava samé babo omg . Skôr je to o dnešnej chorej opičej láske , kde si niektoré ženy ešte nechávajú pupočnú šnúru a nedovolia porad ani otcovi vziať babo na ruky - choré ….. 😳😳😳😳

autor
25. júl 2023

Aha tak teda ďakujem, že ste mi otvorili oci.

nika11103
25. júl 2023

@petamich lebo si úžasná super maminka 🙂 a nepotrebuješ ani nechceš zo svojho syna vychovať svoj prísavnik ….. podľa mna je to choré ak jedna matka napíše “ako zvládate že vaše dieťa zaspava samé “ že ho chce mat pri sebe v posteli aj keď to to dieťa nevyžaduje

marianarem
25. júl 2023

Znasala som to tak, ze je to vyhra 🙂 Ale nikdy nevies, u nas sa to zmenilo teraz nedavno v 3.5r a uz sam zaspavat nechce. A to som.si myslela, ze ked sme to dotiahli takto daleko, tak sme uz za vodou a uz to tak zostane.

autor
25. júl 2023

@nika11103 čo je na tom chore? Rozmýšľaj, čo pises a skôr ako začneš urážať cudziu osobu tak si poloz otázku, aká si matka ty, či to stačí…

lucia13022023
25. júl 2023

U nás to konečne prišlo teraz, v 5 mesiacoch. Podľa mňa to je super ☺️ malý ma pohodlie a mne už nejdu ruky odpadnut 😁

patka06
25. júl 2023

Nevhodne si položila otázku, čo je na tom na zvládanie - je to normálna vec

beata_k
25. júl 2023

A teraz zartujes nie? 🤔

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patka06
25. júl 2023

@elizabet173 Písala si mne alebo autorke?
Nie , nechcela som nikoho vytočiť, autorke som sa snažila vysvetliť, že je super, ak dieťatko krásne zaspí vo svoje posteli, nemala by to kaziť pokusmi o uspávanie, keď to nevyžaduje.
Otázka mi pripadala ako nezdravá závislosť matky na dieťati, ktorej by sa mala rýchlo zbaviť.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo1234
26. júl 2023

Co by som za to dala😄

petronellla87
26. júl 2023

Priznam sa ze tiez mi to bolo zo zaciatku luto ked sa dcerka uz nechcela hojdat a zaspala tak ze som ju len polozila do postielky. Ale rychlo ma to preslo a ocenil to aj moj chrbat a ruky kedze uz ma skoro osem kil😂