Synček sa z obedného spánku budí v hroznej nálade

kikuskatko
6. apr 2024

Ahojte žienky. Prosím Vás, máte niekto podobnú skúsenosť, poprípade radu ..
Dvojročný synček sa z obedného spánku budí uplakaný, ukričaný, dlho je úplne bez nálady, úplne nešťastný... trvá to asi hodinu, kým sa mi ho podarí dať dokopy a do nálady... trvá to už dlhšie každý deň takto... myslela som, že mu zruším spánok, ale na druhej strane myslím, že ho ešte potrebuje, keď vie spať aj dve hodiny...
Ďakujem ❤️

13uzivatelka11
6. apr 2024

Nerozumiem co sa pýtaš? Áno spinkať potrebuje, tak ma také obdobie ze sa budi mrzuty, nič s tým neurobís.

mmirka02
6. apr 2024

U nás to isté ,ale niekedy ma aj lepšiu náladu . Na zlepšenie nálady mu dávam nejakú dobrotu ,alebo džúsik ,niečo čo má rád ..a hneď je dobre

hederamonstera
6. apr 2024

Jooj, moj 2r tiez sa so strasnym revom budi. Ale ja to pripisujem tomu, ze sa zobudi sam. Tak rychlo idem k nemu, mojkame sa v posteli a tak do 15 min je ready na zivot

clarae
6. apr 2024

Podobne. Nam pomaha (ked mam cas) este pobudnut v posteli potulit sa, ponatahovat, spocitat kolko mame prstekov, alebo varila mysicka kasicku…

letfenixa
6. apr 2024

Syn sa tak budil z každého denného spánku, a to prestal cez deň spať v 6 a štvrť roku. Až následne som zistila, že možno keby som mu hneď dala niečo zjesť, tak by to pomohlo.

kikuskatko
autor
6. apr 2024

Ďakujem veľmi pekne žienky, skúsim tu dobrotu ponúknuť 🙂 Tiež sa snažím s ním mojkať, akurát, že mám ešte polročnú dcérku, a ako naschvál mi to vychádza tak, že je aj ona vtedy hore, keď sa budí, tak som ju skúšala brať so sebou, že všetci traja si ešte chvíľu oddýchneme, ale po tom zobudení ho jej prítomnosť ešte viac rozčúli. Ďakujem ešte raz, vidím teda, že je to bežné, tak snáď sa to časom zlepší. 🙂

tinka_1807
6. apr 2024

@kikuskatko U nás to isté. Ale viem, že veľa detí to malo podobne aj v našej rodine. Tiež sa snažím rýchlo ponúknuť jedlo a pomojkat viac. Niekedy pomôže, niekedy nie. Treba to niekedy asi len "prežiť" tú hodinku. 🙂

momusik
6. apr 2024

Moj bol tiez taky, este pol hodinu po sedel na mne, ani som sa mu neprihovorila kym nezacal on, vtedy pozrel rozpravku a mohol fugovat dalej

hortenziaj
6. apr 2024

@mmirka02 neviem, len rada do života, a ja s tým bojujem sama takže viem o co ide, môžeš mu dopomôcť k emocnemu jedeniu a to môže a často vedie k obezite. Kazdy stres, zlu náladu zajedat... Ja keď vidím co robia moji rodičia deťom, ked acu, majú zlu náladu, ako prvé čo ich napadne je im dat jedlo, tak viem ze aj ja som bola tak vychovana, a teda teraz sa borim s tým a riadne.